МИ ПРАЦЮЄМО!
СЛАВА УКРАЇНІ, ГЕРОЯМ СЛАВА!
UAH
  • EUR
  • USD
Порівняння
Добавте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Магазин воротних систем №1 в Україні
Графік роботи:

Пн-Пт 09.00 - 18.00

Сб 10.00 - 16.00

Київ, вул. Перемоги, 20

0
Мій кошик

Шлагбауми AN-MOTORS

Шлагбауми An Motors – оптимальні рішення

Продукція бренду An-Motors, яку на європейському ринку представляє група компаній Алютех, особливого представлення не потребує. За досить короткий термін ворітна автоматика та інші механізми від китайського виробника зібрали позитивні відгуки від вітчизняних користувачів, які оцінили просту та лаконічну конструкцію, виконану за принципом необхідне за розумну вартість. І так, якщо хтось не знав, Ан-моторс - це виробник з Піднебесної, виробництво якого на всіх стадіях, від розробки до упаковки, контролюється представниками Алютеха. І це дозволяє пропонувати покупцями зовсім не схожі на ноунейм-китайські механізми, а цілком актуальні, сучасні та затребувані на європейському ринку пристрої, за продуманістю конструкції та якістю виконання, здатні нав'язати конкуренцію італійським та німецьким брендам. І, власне, це цілком успішно виходить.

І звичайно, найважливішим фактором популярності будь-якої продукції, виробленої в Китаї, є її конкурентна вартість. Дешева сировина та робоча сила при застосуванні сучасних світових технологій та аудит якості готових продуктів – це те, що дозволяє нам отримувати те, що нам потрібно, але за менші гроші. І поки що ця схема працює. І шлагбауми Ан Моторс - яскравий приклад роботи даної бізнес-схеми. При замовленні моделей в офісі Алютеха явно керувалися баченням "Краще менше, але краще". Моделей небагато - базових всього дві, але цього більш ніж достатньо - велика кількість модифікацій та аксесуарів дозволяють отримати досить актуальну лінійку продуктів. Їх відрізняє висока універсальність та наявність саме найбільш затребуваних функцій, які часто застосовують саме у нас в країні. Все-таки розуміння клієнта та його потреб, крім доступної вартості – це теж важливий фактор, який може стати вирішальним у виборі. І повірте – це ще далеко не всі причини, через які варто купити автоматичні шлагбауми Ан Моторс. Тут і надійність механізмів, широка сервісна та партнерська мережа Алютеха по всій Україні, доступність запчастин й аксесуарів, та багато інших факторів.

Шлагбаум An Motors – що вибрати в модельному ряду?

Дві моделі, що відрізняються за зовнішністю, завданнями та характером застосування. Кожна має кілька модифікацій, що відрізняються типом та довжиною стріли.

  1. AN-Motors ASB6000. Користувацька модель, призначена для встановлення на об'єктах із середнім пропускним навантаженням, здатна за необхідності суттєво більш інтенсивно виконувати свої функції. Все ж таки повних 200 циклів відкриття/закриття на годину - це чимало. Гарантований ресурс механізму – 400 тис. циклів. Довжина стріли – від 4.3 до 6.3 м. Максимальний час повного відкриття – 6 сек. Вбудований захист від стрибків напруги дозволяє експлуатувати шлагбаум Ан Моторс ASB6000 у діапазоні 160-270 В. Є функція виявлення перешкод. Міцний сталевий корпус, виконаний у сучасному стилі. Можливість роботи у температурному діапазоні від - 45 до +50 градусів. Все вищезгадане робить цю модель практично ідеальною для в'їзних пунктів житлових комплексів, котеджних містечок, комерційних та інших подібних об'єктів, де необхідно в короткий період, наприклад після закінчення робочого дня, пропустити велику кількість автомобілів.
  2. AN-MOTORS ASB-6. Професійна модель для об'єктів з низьким та середнім транспортним навантаженням. Максимальна інтенсивність – 100 циклів на годину. Високоміцний механізм із ресурсом 4.5 млн спрацьовувань. Стріли – від 4 до 6 м. Час відкриття – 6 сек. Вбудована система виявлення перешкод, вбудований захист від стрибків напруги (200-250 В.), точне налаштування положень стріли в блоці керування, та можливість синхронізації двох шлагбаумів. Виробник гарантує стабільну роботу при температурі від -30 до +60. Запис до 500 пультів дистанційного керування у пам'яті. Дизайн - утилітарний і навіть простий, одразу натякає на професійну спрямованість моделі. Основна сфера - комерційна, де необхідні насамперед надійність та довговічність механізму - склади, виробництво, промисловість тощо.

Всі автоматичні шлагбауми An Motors виконані в монофакторі, блок керування з радіоприймачем розташовується всередині тумби. Застосовані електродвигуни з живленням 230 В. Є функція автозакриття та ручного розблокування, а також захист за стандартом IP44. Можливо купити шлагбаум An Motors у двох варіантах виконання алюмінієвої стріли:

  • З прямокутним профілем – стандартний варіант.
  • Круглого пертину- менш схильний до впливу вітру.

Як і інша продукція Ан Моторс, шлагбауми оснащуються мінімальним набором функцій, необхідних для елементарного функціонування пристрою. Розширити можливості та підвищити безпеку при користуванні можна шляхом встановлення додаткових аксесуарів, таких як сигнальні лампи, фотоелементи, світлофорне підсвічування, зовнішні приймачі, виносні антени, а також пульти дистанційного керування.

Немає товарів

Вгору