СЛАВА НАЦІЇ, ПИ*ДА рОСІЙСЬКІЙ ПЕДЕРАЦІЇ
UAH
  • EUR
  • USD
Порівняння
Добавте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Магазин парканів та воротних систем №1 в Україні
Графік роботи:

Пн-Пт 09.00 - 18.00

Сб 10.00 - 16.00

Київ, вул. Перемоги, 20

0
Мій кошик

Арочні навіси

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Арочні навіси - відмінне укриття від опадів для авто

Як ефективна конструкція для захисту автомобілів від сонячного нагрівання в спекотний період року та постійного запобігання впливу атмосферних опадів доцільно встановити навіси арки. Такий різновид захисних металоконструкцій затребуваний і популярний серед власників будь-якої марки та моделі авто. Ці навісні моделі відрізняються стильним та привабливим зовнішнім виглядом, є доречним рішенням для раціонального облаштування земельних ділянок. Наявність такої конструкції в заміському або приватному будинку в межах міста виступає альтернативною заміною повноцінної будівлі у вигляді гаража.

Замовити навіс арочний є актуальним для захисту як особистих автомобілів власників будинку, так і для укриття машин гостей від можливого негативного впливу опадів. Вартість цієї металоконструкції значно нижча порівняно з витратами на будівництво або ремонт гаража. Такий конструктивний різновид моделей найчастіше виготовляється з профільних металевих труб, у симетричній формі, з різними габаритними розмірами. Ціна на арочний навіс часто залежить від кількості автомобілів, які можна вкрити за допомогою цієї конструкції.

Переваги арочних моделей

Арки навіси на території котеджів та приватних будинків не є елементом розкоші. Такі металоконструкції — складові додаткового облаштування земельної ділянки, завдяки яким можна якісно запобігти можливому негативному впливу опадів на авто. Симетричні або асиметричні арочні навіси з металу виділяються серед інших різновидів форм покрівлі такими параметрами:

  • високий рівень характеристик міцності - внутрішня напруга вигнутих металевих труб, що підвищує характеристики міцності;
  • миттєве сходження снігу, мале навантаження від вітру - похила поверхня не затримує опади;
  • виключено скупчення дощової води - відсутність відкритих для потрапляння вологи щілин (ковзанів);
  • економічна витрата матеріалу при установці - не потрібна побудова конькового з'єднання;
  • максимальна довжина конструкції до 12 м - можливість розміщення 2-3 авто.

Арки навіси дозволяють не тільки вберегти транспортний засіб від впливу опадів, а й привабливо облагородити території земельної ділянки.

Особливості вибору арочних споруд

Такий практичний металевий виріб як автомобільний навіс надає своїм користувачам можливість створити додаткову криту ділянку. Вільне місце під цією корисною конструкцією нерідко знаходить застосування для виконання повсякденних завдань.

Ціна на арочний навіс коливається в залежності від його розмірів, оскільки використовується різна кількість матеріалу. Збірні моделі з конструктивної сталі можна зібрати самостійно без особливих зусиль, навичок та пристроїв. Вибирати таку металоконструкцію шириною 3 м та висотою 2.2 м оптимально з урахуванням кількості авто у сімейному автопарку. Для розташування одного автомобіля досить короткої підвісної конструкції (4-6 м), довгі моделі (8-10 м) доречно купити для тимчасової стоянки кількох машин. Не громіздкі сталеві варіації з плавним вигином арки чудово поєднуються з плоскими та двосхилими дахами будинків, можуть встановлюватися окремо, над ганком, під вікнами. Замовити та купити навіси арочні з болтовим з'єднанням від бренду Vorota Center за помірною вартістю можна на сайті виробника vorota-center.com.ua з доставкою по всій території України.

Вгору