МИ ПРАЦЮЄМО!
СЛАВА УКРАЇНІ, ГЕРОЯМ СЛАВА!
UAH
  • EUR
  • USD
Порівняння
Добавте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Магазин воротних систем №1 в Україні
Графік роботи:

Пн-Пт 09.00 - 18.00

Сб 10.00 - 16.00

Київ, вул. Перемоги, 20

0
Мій кошик

Автоматика для гаражних воріт AN MOTORS

Гараж — важливе приміщення, що активно використовується. Правда не завжди їх господарями, і з добрими цілями. Саме через гараж відбувається найбільша кількість несанкціонованих проникнень, що прямо говорить, напевно таки варто подбати про безпеку даного приміщення. Від якості гаражних воріт та автоматики залежатиме те, наскільки захищеним буде весь будинок та його мешканці.

У сучасний гараж краще вибирати секційні чи підйомно-поворотні ворота. Розпашні хоч і можна відкрити вручну, але вони займають дуже багато корисного місця, що буває неприпустимо в сучасній компактній забудові. Регулярне відкриття-закриття воріт займає багато часу, та й до безпеки користування теж є чимало питань. І всіх цих недоліків позбавлені секційні воріта, особливо якщо вони оснащені автоматичним приводом, який і відкриє, і закриє їх. Вам, як користувачеві, достатньо лише натиснути кнопку на пульті.

Особливості автоматики для гаражних воріт AN Motors

AN-Motors - це один із брендів одного з провідних виробників ворітної продукції білоруського концерну АЛЮТЕХ. Тому, купуючи привод AN-Motors, ви можете бути впевненими в якості продукції, над виробництвом якої працювали фахівці з багаторічним досвідом та доступом до передових технологій. Стабільно висока якість продукції гарантується комплексними регулярними тестуваннями на випробувальних ділянках Групи Компаній «Алютех». Також всі системи автоматики відповідають усім вимогам ЄС.

Загальні особливості приводів AN Motors:

  • Вбудоване підсвічування. Мінімізує можливість нічних аварій, оскільки водій бачитиме кожен кут гаража. А підключення додаткових сигнальних ламп допоможе висвітлити весь шлях руху ділянкою — від в'їзної брами до самого гаража.
  • Керування через пульт дистанційного керування. Достатньо натиснути одну кнопку, і ворота самі відчиняться або закриються.
  • Автоблокування приводу. При відключенні світла система блокується – у такому разі запустити її можна лише окремим унікальним фізичним ключем. Зловмисники не зможуть зламати систему та швидко відкрити гараж.
  • Кастомізація системи. Щоб зробити систему безпечнішою та функціональнішою, можна придбати додаткові фотоелементи та сигнальні лампи, налаштувавши їх під себе.
  • Робота під час перепадів напруги. Усі приводи витримують коливання від 200 до 250 В.
  • Комплексне керування. Обладнавши в'їзні ворота, хвіртку та ролети автоматикою AN Motors, ви зможете керувати усім цим з одного пульта.

Лінійка моделей автоматики для гаражних воріт АН Моторс

Широкий модельний ряд задовольнить вимоги будь-якого клієнта, навіть із найскладнішими запитами. Найпопулярніші наступні 2 системи:

  1. ASG600 - відмінний вибір для воріт площею до 8,4 м2 і висотою до 2,7 м. Розрахована на 7 циклів за годину, швидкість відкриття воріт 0,10-0,15 м/с. Виробник гарантує 20 000+ циклів відкриття/закриття – в побутових умовах цього достатньо на кілька десятиліть старанної роботи.
  2. ASG1000 - цей потужніший механізм буде кращим варіантом для воріт площею до 16,2 м2 і висотою до 3 м. Максимальна швидкість, ресурс і інтенсивність використання такі ж, як у попередньої моделі.

У базовий комплект поставки входить сам привід, ланцюгова рейка, монтажний набір, кілька пультів та інструкція.

Немає товарів

Вгору