Оплата частинами і в розстрочку до 12 місяців.
Користуйтеся зараз - платіть потім!

UAH
 • EUR
 • USD
Порівняння
Добавте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Магазин воротних систем №1 в Україні
Графік роботи:

Пн-Пт 09.00 - 18.00

Сб 10.00 - 16.00

Київ, вул. Перемоги, 20

0
Мій кошик

Автоматика для гаражних воріт DOORHAN

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Автоматика для гаражних воріт doorhan - доступна зручність

Секційні гаражні ворота отримали дуже широке поширення, і з кожним днем їх популярність все більше збільшується. Пов'язано це насамперед з таким незаперечною перевагою, як економія місця. Особливо це актуально в невеликих, вбудованих в структуру приватного будинку гаражах, де класичні розпашні моделі з'їдають багато місця, особливо в умовах малогабаритних сучасних ділянок. А при розміщенні гаража в цокольному поверсі при заглибленні нижче рівня землі у секційних воріт і взагалі не залишилося конкурентів. Та й в плані безпеки тут все добре - немає стулок, які може поривом вітру ненавмисно рушити на авто або дитини. Але відкривати секційні воріт вручну - то ще задоволення. Це досить трудомістко - все таки вага секцій чималенький, і дуже незручно - дається взнаки специфіка кріплення всього механізму під стелею. А коли це робить автоматичний привід - картина змінюється. А якщо це ще й недорога і якісна автоматика для гаражних воріт Дорхан, то й ваш гаманець скаже вам Дякую!

Автоматика гаражних воріт Дорхан - особливості та переваги

Гаражний привід - це електромеханічний пристрій, головною характеристикою якого є розвиваюче тягове зусилля, і від якого вже розраховується вага та площа полотна гаражних воріт. У лінійці бренду є автоматика для гаражних воріт doorhan з розвиває тяговим зусиллям від 500 Н. для самих маленьких і до 1200 Н. для модифікацій напівпромислового призначення. З інших особливостей даних приводів варто відзначити:

 • Всі моделі працюють з воротами максимальної висоти 2.6 м.
 • Підтримують до 20 підключованих пультів дистанційного керування.
 • Застосовується схема з ланцюговою передачею тягового зусилля на стулку воріт, що забезпечує високу довговічність - ланцюг не розтягується і не рветься.
 • Доступне і просте програмування та налаштування енкодера воріт.
 • Мають функцію самоблокування після закінчення руху полотна гаражних воріт.
 • Можливість розблокування для відкриття воріт при відсутності електроживлення.
 • Простота і легкість монтажу - немає необхідності в електрозварюванні та інших специфічних процесах.
 • Гаражний ворітний привод зберігає працездатність при температурах від -20 до +55 градусів.
 • Приводи мають клас захисту IP20 - призначені для внутрішнього монтажу.

Крім стандартних моделей, в лінійці бренду є і швидкісна модель для самих нетерплячих користувачів.

Автоматика для гаражних воріт Дорхан купити яку ви можете в нашому інтернет-магазині Ворота Центр в базі комплектується рейкою з ланцюговим приводом і пультом дистанційного керування.

Крім стандартної комплектації, ви можете докупити аксесуари, а саме датчики-фотоелементи та сигнальні лампи, що розширить як зручність, так і безпеку використання секційними воротами.

Необхідний простий і надійний секційний привід з найнеобхіднішими функціями і при цьому не за всі гроші світу - автоматика для гаражних воріт Дорхан ціна якої буде нижче багато китайських нонеймових моделей - хороший вибір. А ще й DOORHAN велика дилерська та сервісна мережа по всій країні, так що з запчастинами проблем зазвичай не буває.

Вгору