МИ ПРАЦЮЄМО!
СЛАВА УКРАЇНІ, ГЕРОЯМ СЛАВА!
UAH
  • EUR
  • USD
Порівняння
Добавте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Магазин воротних систем №1 в Україні
Графік роботи:

Пн-Пт 09.00 - 18.00

Сб 10.00 - 16.00

Київ, вул. Перемоги, 20

0
Мій кошик

Автоматика для гаражних воріт Rotelli, Miller Technics, Gant, Nice, Faac, та інша

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Автоматика на гаражні ворота та її завдання

Гараж в приватному будинку при нашому кліматі - це не розкіш, а банальна необхідність. Вплив вологи, перепадів температури та інші впливи на вузли автомобіля згубні. А вже про таку банальну річ, як збереження майна і говорити не варто - ми живемо далеко не в самому безпечному суспільстві. І справа стосується не тільки автомобіля - для більшості гараж став місцем для парковки як інших видів транспорту (велосипедів, скутерів, мотоцикла, човна), таки і просто функціональне місце. Там роблять різні маніпуляції, є робочий верстак, та й просто зберігають інші, досить недешеві речі - інструменти, запасні частини і автогуму. Тобто все те, що може зацікавити далеко не найчесніших і порядних членів нашої далеко не ідеального суспільства. Не дарма ж злом гаражів є одним з найпоширеніших злочинів в країні.

І не варто забувати, що ворота гараж, вбудований в будинок, є ще і входом в ваше житло. Тому якісні і надійні гаражні ворота - один з ключових чинників безпеки вашого майна, і ваших близьких. Відійшли в історію розпашні гаражні ворота - вони забирають багато корисного місця, і зовсім не функціональні, особливо в умовах сучасної архітектури, коли гараж інтегрований в будинок. Краще і сучасне рішення для гаража - це секційні ворота. Вони забезпечують належний рівень безпеки, мають достатній рівень теплоізоляції, і головне - не займають дорогоцінного корисного місця. Але також володіють одним функціональним недоліком - через особливості конструкції ними дуже нелегко користуватися вручну. І тут на допомогу нам приходить автоматика для гаражних воріт. Крім безпеки вона дає нам комфорт і зручність - в дощ і завірюху натиснув кнопку і заїхав в гараж.

Автоматика для воріт гаража - особливості конструкції

На відміну від інших видів ворітних приводів, автоматика для воріт гаражних має свої конструктивні особливості. Пов'язано це з місцем кріплення самих секційних воріт під стелею. Власне сама автоматика для воріт в гаражі теж монтується під стелею, не займаючи таким чином корисну площу. Сам привід являє силовий механізм з блоком управління і радіомодулем, інтегрованим в корпус, (пластиковий або металевий) закріплений під дахом, і пов'язаний з місцем кріпленні на секції через приводну шину. За типом конструкції силової частини вся автоматика схожа, і основна відмінність в приводі. Він буває двох типів - ланцюговим і пасковим.

  • Ланцюговий привід. З назви зрозуміло, що він являє собою металевий ланцюг. З плюсів такого типу варто відзначити дуже високу надійність і довговічність - метал міцний, не розтягується, і при мінімальному догляді прослужить роками. Але іноді помічають і недолік ланцюгової передачі - вона шумить. Такий тип автоматики ідеальний для промислових і окремо розташованих приватних гаражів, де шум - річ другорядна, а ось надійність і можливість інтенсивної експлуатації за будь-яких температурних режимах буде вельми до речі.
  • Ремінний привід. Володіє однією великою перевагою - він гнучкий, а значить тихий. А це робить такі приводи ідеальними для гаражів, влаштованими в самому будинку. Якщо над або поряд з гаражем розташовуються спальні - то це єдино вірний вибір. Так, недоліки теж є - ремінь розтягується, довговічність не настільки хороша, як і вплив зовнішніх чинників, але в домашніх гаражах це не настільки явно виражено. Зрештою ремінь можна замінити з часом.

До вибору воріт і автоматики варто звернути увагу на саму можливість розміщення воріт і механізму, бажано все врахувати ще при будівництві.

На що варто звернути увагу, якщо вирішили купити автоматику для гаражних воріт

Головним визначальним фактором при виборі автоматики для гаражних воріт є самі ворота, а саме їх висота і максимальна площа полотна. Ідеально це враховувати при покупці самих воріт, але можна поставити привід і на вже встановлені. Для домашніх воріт площу в 14 кв. м. можна назвати середньої, а для комерційних об'єктів це значення може досягати до 20 і більше.

Другим важливим для користувача критерієм є інтенсивність використання воріт. Від цього сильно залежить застосовуваний механізм і потужність двигуна в приводі, що може істотно впливати на ціну. І тут немає необхідності купувати з запасом, завжди розраховуйте на реальний рівень частоти експлуатації воріт. А ось у автоматичних приводів для комерційного користування даний момент може бути вельми важливий, і тут варто витратитися. Для зовсім нетерплячих існують навіть швидкісна гаражна автоматика.

Функціональність і виконання. Це найважливіший фактор, який варто врахувати, якщо вибираєте комплект автоматики для гаражних воріт. Такі речі, як вбудована система виявлення перешкод, функції автозакриття, ручне розблокування при відсутності електроживлення, часткове відкриття полотна і багато інших функцій будуть дуже корисні, особливо якщо це стосується безпеки ваших близьких і вашого майна. Можливість купити додаткові компоненти - підключувані датчики, сигнальні лампи і додаткові пульти управління - теж важливо.

В такому складному механізмі, як автоматика для гаражних воріт вартість багато в чому визначають від якості застосовуваних матеріалів, бажано що була сталь, латунь і бронза в навантажених елементах - редукторах, шестернях та штоках. І чим більше заплановане навантаження і частота експлуатації таких воріт - тим більше варто звернути увагу на якість виконання автоматики і матеріали.

І завжди вибирайте продукцію перевірених і надійних фірм. Це буде гарантією можливості ремонту, обслуговування та постійної наявності запасних частин.

Вгору