МИ ПРАЦЮЄМО!
СЛАВА УКРАЇНІ, ГЕРОЯМ СЛАВА!
UAH
 • EUR
 • USD
Порівняння
Добавте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Магазин воротних систем №1 в Україні
Графік роботи:

Пн-Пт 09.00 - 18.00

Сб 10.00 - 16.00

Київ, вул. Перемоги, 20

0
Мій кошик

Автоматика (привід) BFT для відкатних воріт

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Автоматика для воріт BFT - світовий рівень

Автоматичні приводи для консольних воротних систем від італійського виробника з Тьена мають стабільну, і цілком заслужену популярність у нашого покупця. Входячи до групи компаній Somfy, одного зі світових лідерів у виробництві всього, що стосується приватної і комерційної автоматизації, бренд з Віченци користується можливістю використовувати виключно просунуті напрацювання в даній сфері. Що успішно і втілюється в їх продукції. Маючи власні представництва в 22 країнах, включаючи Україну, BFT розвиває і підтримує свою дилерську мережу, а особливо - сервісні центри, пропонуючи нам, кінцевими користувачам високий рівень гарантійного та післягарантійного обслуговування. Що, втім, хоч і важливо, але не завжди використовується, адже основний принцип BFT - це створення автоматичних пристроїв високої надійності, витривалих і міцних, здатних безпроблемно працювати в різних погодних умовах і тривалий час. І це вдається - автоматика для воріт фірми БФТ є однією з найбільш продаваних у нас в країні. Має всі необхідні сертифікати якості, і високо цінується як в Європі, так і в усьому світі.

Автоматика BFT для відкатних воріт - асортимент на всі випадки життя

Відмінна риса компанії BFT і виробляємих нею консольних воротних механізмів- це надзвичайно широкий вибір моделей і модифікацій в актуальному модельному ряду. Знайти і вибрати можна на будь-яку потребу, для роботи зі зсувними воротами різної ваги і розміру, як для приватного використання, так і для комерційного. Ще одна з особливостей - виробник відповідно до актуальних трендів випускає консольні пристрої під напругу не тільки 220 В., але і 24В. Не забуті і потужні промислові модифікації з живленням на три фази. Автоматика BFT для відкатних воріт в актуальній лінійці виглядає наступним чином:

 1. Серія DEIMOS - лінійка малопотужних механізованих приводів для приватного застосування.
  • BT - застосовуються для обладнання невеликих "консольок" масою до 600 кг., і швидкістю руху полотна до 16 м / хв. Живлення - 24 В. Механічні вимикачі.
  • AC - розвиток попередньої модифікації, але вже під напругу 220 В., і можливість оперувати стулками з вагою до 800 кг. Призначення - невеликі в'їздні групи будинків, дач і т.д. Швидкість переміщення полотна - 9 і 16 м / хв.
  • ULTRA BT - за характеристиками і призначенням повторюють підсерію DEIMOS BT A, але мають вже магнітні концевики. Для інтенсивного застосування.
 2. Серія АРЕС - консольні механізми для інтенсивного домашнього і напівкомерційного застосування.
  • ВТ А - механізм під напругу 230 В, здатний оперувати важкими полотнами до 1500 кг. Концевики - механіка. Швидкість консолі - 12 м / хв.
  • VELOCE SMART BT - 24В швидкісний приводний механізм, з розрахунковим навантаженням до 1000 кг. Інтенсивна приватна експлуатація, механічне вимикання, швидкість до 25 м / хв (залежить від модифікації).
  • ULTRA BT - домашнє часте використання, вага стулок до 1.5 тонни, магнітні концевики. Швидкість - 9 і 12 м / хв.
 3. Серія ICARO - високоефективні відкатні приводи для комерційного використання з належним рівнем оснащення і відмінною функціональністю.
  • SMART AC - максимальна вага консолі - 2 т., Рух стулки - до 12 м / хв. Дуже висока ступінь інтенсивності роботи.
  • ULTRA AC - в цілому по функціональності і характеристикам повторює попередню модель, але оснащена магнітними кінцевиками. Є механічний запобіжний стопор.
  • VELOCE SMART AC - швидкісна модель в сімействі ICARO - дві модифікації, до 1 і 2 тон ваги стулки. Швидкість макс 25 м / хв. Як і все це сімейство має редуктор, розміщений в масляній ванні.
 4. Серія SP3500 - тут все просто - трифазна (400 В) найпотужніша промислова модель для великих і важких стулок вагою до 3.5 тонни.

Крім зазначених моделей в лінійці продукції BFT для консольного оснащення є широкий вибір додаткових аксесуарів, що значно розширюють можливості автоматики, і головне - що підвищують її безпеку при роботі. Цьому сприяє застосування фірмової комунікаційної платформи U-link, що дозволяє об'єднати всі воротні компоненти, від головного блоку управління до останнього датчика та пульта дистанційного керування в одну єдину систему.

Кожна модель може поставлятися в різних варіантах комплектацій вже прямо з заводу, і тому підібрати ту саму, необхідну саме вам не складно.

Вся автоматика для воріт BFT розрахована на експлуатацію в нашій кліматичній зоні. Про функціональні особливості і потенціал приводних пристроїв італійського бренду можна написати багато сторінок, тому за деталями краще звернутися до наших консультантів.

Вгору