СЛАВА НАЦІЇ, ПИ*ДА рОСІЙСЬКІЙ ПЕДЕРАЦІЇ
UAH
 • EUR
 • USD
Порівняння
Добавте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Магазин парканів та воротних систем №1 в Україні
Графік роботи:

Пн-Пт 09.00 - 18.00

Сб 10.00 - 16.00

Київ, вул. Перемоги, 20

0
Мій кошик

Автоматика (привід) COMUNELLO для відкатних воріт

Автоматика для відкатних воріт Comunello - італійська якість для всіх

Зручно, технологічно і надійно - саме так можна охарактеризувати приводні пристрої для консольних воріт від італійської компанії Fratelli Comunello, що входить в Comunello Group, одного зі світових лідерів з виробництва всього, що пов'язано з механізацією в'їздних груп, віконних систем та контролем транспортного руху. Величезний, безцінний досвід за більш ніж своєї 50 років діяльності дає італійському виробникові пропонувати самі передові технології та інноваційні розробки в даній сфері, і по суті кажучи, бути законодавцем мод. Не оминули вони і стрімко набираючий популярність сегмент консольних воріт. Як і вся інша продукція, автоматика comunello для відкатних воріт побудована на тих же принципах, закладених їх творцем сеньйором Вітторіо Комунелло, і втілених в девізі фірми - Робити життя простіше:

 1. Простота в автоматизації. Довге і детальне проектування - просте встановлення та налаштування.
 2. Прагнення до технічної досконалості. А саме - висока якість виконання і продуманість конструкції.
 3. Функціональність. Користувач отримує те, що йому необхідно, і навіть більше.
 4. Стиль. Автоматичний привід - це частина екстер'єру двору. І він не повинен вибиватися із загальної стилістики, а стати по-справжньому архітектурною деталлю.

Особливо слід відзначити простоту нлаштування і монтажу приводних пристроїв Комунелло. Фірмова технологія One technology представляє собою інтелектуальний блок керування, який дозволяє підключати допоміжну периферію, об'єднуючи все в єдину робочу схему простим натисканням кнопки налаштування. Притому все це здійснювати можна і через додаток Comunello ONE APP з використанням ключа K-ONE через WI-FI. А через версію PRO ви зможете деталізовано налаштувати роботу кожної опції або функції консольного механізму. І це ще одна, досить суттєва причина купити автоматику для воріт Comunello.

Автоматика для відкатних воріт Comunello Fort - асортимент моделей

Всі приводні пристрої даної серії виконані в формі моноблоку, а саме блок керування з радіомодулем знаходяться безпосередньо в корпусі приводу.

Всього в модельному ряду представлені наступні модифікації:

 • FORT. Серія, оснащена двигунами, що працюють з напругою 24 і 230 В. Для монтажу на промислові та домашні відкатні ворота, з вагою стулки від 400 до 3500 кг.
 • FORT ONE. Лінійка повторює описану вище, але сумісну з фірмовою One technology, значно спрощує налаштування всієї системи ворітної консольної автоматики.
 • FORT 400В. Високопродуктивна модель для промислового та комерційного застосування з електромотором для трифазного живленням на 400В. Для консолей вагою до 3.5 тонн.
 • KIT FORT ONE DUAL. Комплект зі здвоєних приводів, оснащених двигунами постійного струму на 24В. Як для домашнього, так і комерційного застосування. Модифікації на стулки вагою 400, 600 і 1000 кг.

Автоматика для відкатних воріт Комунелло підбирається під ваші індивідуальні вимоги, виходячи з ваги стулки воріт і інших умов і потреб. Але є і загальні функції, серед яких варто виділити:

 • Програмування кінцевих положень консолі.
 • Розблокування механізму ключем.
 • Регулювання швидкості руху стулки.
 • Функція автозакриття і завдання параметрів паузи.
 • Можливість встановити режим управління та багато іншого.

У базовій комплектації автоматика Комунелло для воріт поставляється з двоканальним пультом дистанційного керування. Для розширення функціоналу ваших воріт, і безпеки при експлуатації, можна окремо придбати і встановити периферійні аксесуари: провідні і бездротові фотоелементи, сигнальні лампи, зовнішні антени, додаткові пульти дистанційного керування.

Автоматика для відкатних воріт Comunello, купити яку ви можете в нашому інтернет-магазині - це втілення сучасної технологічності, перевіреної роками надійності і високої зручності у користуванні.

Немає товарів

Вгору