МИ ПРАЦЮЄМО!
СЛАВА УКРАЇНІ, ГЕРОЯМ СЛАВА!
UAH
  • EUR
  • USD
Порівняння
Добавте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Магазин воротних систем №1 в Україні
Графік роботи:

Пн-Пт 09.00 - 18.00

Сб 10.00 - 16.00

Київ, вул. Перемоги, 20

0
Мій кошик

Автоматика (привід) DOORHAN для відкатних воріт

Автоматика для воріт Doorhan - недорогий комфорт

Відкатні ворота - сучасний варіант організації в'їзної групи, що значно економить вільне, що вельми актуально в умовах щільної забудови на компактних ділянках. Але даний популярний тип воріт має один суттєвий недолік - консоль воріт предмет досить важка, і регулярно її вручну відкривати та закривати - заняття, яке сподобається хіба що завсіднику атлетичного залу. Відкатні ворота вимагають автоматики, як не крути. Першими на наш ринок проникли досить дорогі системи відкатної автоматики від європейських, здебільшого італійських виробників, які були особливо не по кишені нашому далеко не найбагатшому пересічному покупцеві. І це одна з причин, яка довгий час гальмувала розвиток популярності консольних воріт. А ті спроби невеликих компаній з Піднебесної зайти на наш ринок з відкатними приводами далеко не завжди були успішними. Причина проста - слабкий контроль якості і бажання заощадити в готовому механізмі не знайшли підтримки у вітчизняного користувача, який перш за все цінує довговічність і надійність пристрою.

І в даній ситуації промінцем світла виглядала автоматика для воріт Doorhan, ціна якої була і залишається досить демократичною, а рівень якості і головне - широка дилерська і сервісна мережа вигідно відрізняють її від інших неєвропейських виробників. Заснована в 1994 році торгова марка Doorhan взяла саме такий шлях своєї роботи - запропонувати якісну, недорогу відкатні автоматику, яка підходить під вимоги користувачів нашого регіону, не забуваючи про такий важливий аспект як сервіс і доступ до запасних частин, що вельми актуально в післягарантійний період експлуатації. Стратегія спрацювала - автоматика для воріт Дорхан успішно експлуатується в усіх регіонах України, сервісні центри є в багатьох великих містах країни, а дилерській мережі може позаздрити будь-який великий виробник воротних пристроїв.

Чому варто купити автоматику Дорхан для відкатних воріт?

Асортимент Doorhan може і не настільки широкий, як у іменитих виробників, але власне він часто і не потрібен. Ринок диктує свої умови, сформовані потребами покупців, і часто багато функцій того чи іншого пристрою залишаються незатребуваними. А покупець платить за те, що не буде користуватися. Тому автоматика для воріт Doorhan містить найбільш актуальний функціонал. У лінійці виробника ви знайдете:

  • Моделі для домашнього використання - 2 модифікації, під ворота зі стулкою вагою до 300 і 800 кг.
  • Промислова серія Pro, що складається з двох моделей, здатних оперувати з полотном вагою в 1300 і 2100 кг.

Незалежно від моделі та її призначення, вся автоматика воріт Дорхан має захист за стандартом IP54. Домашні моделі здатні функціонувати в діапазоні температур від -20 до +55 градусів, для серії Sliding Pro нижня межа -40 градусів.

І не варто забувати і про вибір аксесуарів, які помітно розширюють функціонал і можливості приводу, підвищуючи безпеку при роботі.

Якщо ви дбайливий і ощадливий господар, розумієте свої потреби, і вибираєте що купити, автоматика воріт Doorhan - це хороший вибір на довгі роки.

Немає товарів

Вгору