СЛАВА НАЦІЇ, ПИ*ДА рОСІЙСЬКІЙ ПЕДЕРАЦІЇ
UAH
 • EUR
 • USD
Порівняння
Добавте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Магазин парканів та воротних систем №1 в Україні
Графік роботи:

Пн-Пт 09.00 - 18.00

Сб 10.00 - 16.00

Київ, вул. Перемоги, 20

0
Мій кошик

Автоматика (привід) GANT для відкатних воріт

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Автоматика воріт GANT і її особливості

Все що не робиться - робиться в Китаї. Знайома фраза, яка з жарту перетворилася в реальність, а незабаром і перестала сприйматися як щось незвичайне. Промисловість Піднебесної підхопила виробництво у всіх сферах діяльності людства, і було б дивно, якби тематика приводів для воріт теж не привернула на себе пильний і прищулений погляд. Сучасна китайська автоматика для воріт вже мало нагадує ті перші незграбні спроби зробити щось схоже на європейські моделі з криво працюючою електронікою і розсипаючимися шестернями з металлоподобного матеріалу незрозумілого походження. За роки досвіду і вивчення розробок світових лідерів в даній сфері на даний момент часу виробники з Китаю пропонують на ринку цілком сучасну продукцію, нічим не гірше, а іноді і краще багатьох відомих брендів. І GANT - це саме такий виробник.

Приводи для відкатних воріт GANT характеризуються перш за все хорошими матеріалами виконання і при цьому цікавою, більш ніж конкурентною ціною. Специфіка Китаю з його сировинними можливостями і недорогою робочої силою сприятливо позначається на вартості готової продукції. Приводна шестерня - стальна, міцна і довговічна, матеріали деталей редуктора - теж сталь і латунь. Досить потужні мотори, що дають певний запас для вільного і легкого руху стулок з масою "впритул" до номінально допустимої. Дизайн і функціонал відкатної автоматики GANT підпорядкований принципу простоти і доступності. Не шукайте європейських вишуканок, хитрих лючков і витончених ліній - тут головне щоб все надійно працювало, довго і без особливих складнощів. Те ж саме можна сказати і про внутрішню структуру механізмів. Простота там, де вона потрібна.

Приводи для відкатних воріт GANT - модельний ряд

Відкатна автоматика GANT позиціонується виробником як механізми для домашнього, утилітарного використання. І, отже, всі модифікації в модельному ряду мають функціонал, оптимальний саме для даної сфери експлуатації, без особливих претензій на промислову або комерційну сферу. На відміну від своїх багатьох, навіть більш іменитих і дорогих конкурентів, абсолютно всі моделі автоматики для воріт GANT оснащуються магнітними безконтактними кінцевими вимикачами.

Модельний ряд відкатної автоматики GANT представлений трьома модифікаціями, розрахованими на роботу з консольними воротами різної ваги:

 1. GANT IZ-600 - вага стулки до 600 кг, потужність 370 Вт, і пусковий конденсатор на 18 мкФ. Модель початкового рівня, що володіє всім функціоналом і надійним механізмом, характерним і для більш старшої моделі.
 2. GANT IZ-1200 - вага полотна до 1200 кг, потужність електродвигуна 550 Вт. Здатна оперувати з більш важкими стулками воріт, шириною до 10 м. Може використовуватись і як напівпромисловий привод з невисокою і середньою інтенсивністю експлуатації.
 3. GANT BA-400 DC - сама малопотужна, але не найдешевша модель, оскільки відноситься до категорії високошвидкісних відкатних приводів, час спрацьовування яких майже в два рази перевищує стандартні модифікації. Призначена для оснащення відносно невеликих домашніх воріт вагою до 400 кг і довжиною до 5 м. Варіант для нетерплячих користувачів. Має безщітковий, дуже тихий електродвигун і вбудовану акумуляторну батарею всередині корпусу.

Вся автоматика для відкатних воріт GANT побудована за схемою моноблока, коли плата керування з радіомодулем знаходиться всередині єдиного з механізмом корпусу. Стандартна комплектація включає два чотирьохканальних пульта дистанційного керування. З інших особливостей відкатних приводів GANT варто відзначити:

 • Функції автозакриття.
 • Електронне регулювання зусилля.
 • Можливість ручного розблокування при зникненні електроживлення з подальшою ручною експлуатацією воріт.
 • Система виявлення перешкод.
 • Легкість налаштування блоку керування.
 • Гарантована робота в температурних режимах від -20 до + 50 градусів.
 • Захист IP 44.
 • Термозахист електродвигуна, що спрацьовує при перегріві вище 120 градусів.

Безпеку і зручність експлуатації консольних воріт з приводом GANT забезпечать додаткові аксесуари, такі як сигнальні лампи, доп. антени і фотоелементи. Також можна замовити додаткові пульти ДУ, і купити зубчасту рейку для оснащення ваших воріт.

Купити автоматику для воріт GANT нескладно - просто зателефонуйте нашим консультантам, які дадуть відповідь на всі ваші питання і допоможуть визначитися з тією чи іншою моделлю.

Вгору