СЛАВА НАЦІЇ, ПИ*ДА рОСІЙСЬКІЙ ПЕДЕРАЦІЇ
UAH
  • EUR
  • USD
Порівняння
Добавте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Магазин парканів та воротних систем №1 в Україні
Графік роботи:

Пн-Пт 09.00 - 18.00

Сб 10.00 - 16.00

Київ, вул. Перемоги, 20

0
Мій кошик

Автоматика (привід) ALUTECH для розпашних воріт

Автоматика для розпашних воріт Alutech - робить життя простіше

Необхідність в автоматизації розпашних воріт дуже багатьма користувачами ставиться під сумнів. Ну, мовляв, навіщо це все? Тисячі років тягали стулки туди-сюди, і ще потягаємо! Так, даний тип воріт дозволяє абсолютно легально і без особливих зусиль користуватись ними вручну. І до того ж без особливих зусиль. Але все ж є один момент, не відразу помітний. А саме - безпека. Незафіксована стулка під впливом вітру може легко вдарити автомобіль в проємі. Ну і грець з тою машиною, це хоч і дороге, але все таки майно. А якщо це буде скажімо домашній улюбленець або дитина? Контроль над процесом відкриття-закриття воріт все таки штука корисна. І ми не говоримо про зручність і комфорт. Нема чого лишній раз виходити з теплого салону авто холодною зимою, досить просто натиснути кнопку на пульті ДК.

Правда є ще одне заперечення у противників автоматизації воріт. , Мовляв, це дорого! Адже стулки дві, а значить і механізмів теж треба два! А якщо і недорого, то механізм буде неякісний, і пропрацює недовго. І це велика помилка! На ринку є відмінні за якістю виконання, виготовлені з хороших матеріалів, надійні і функціональні розпашні приводи за більш ніж адекватну вартість. І автоматика для розпашних воріт Алютех від однойменного білоруського виробника - саме така. За десятиліття своєї роботи на ринках пострадянського простору у бренду сформувалося розуміння про потреби саме нашого клієнта, і його специфічних запитів. І це успішно втілюється в сучасній і актуальною продукції, що має всі необхідні сертифікати.

Також варто відзначити і відмінну сервісну мережу - партнери Алютехи є практично в кожному великому місті. А це означає що труднощів з ремонтом, запасними частинами або додатковими аксесуарами не буде. Хоча перше і друге вам навряд чи знадобиться - автоматика Алютех для розгорнутих воріт зарекомендувала себе як дуже надійна і довговічна продукція.

Автоматика для розпашних воріт Алютех - моделі, особливості та функціонал

Вся розпашна автоматика Alutech розроблена з розрахунку на утилітарне використання, для оснащення воріт приватних будинків, дач та інших подібних об'єктів, з максимальною інтенсивністю роботи не більше 25%. Гарантований ресурс механізмів автоматики - 25 циклів закриття / відкриття. На даний момент в лінійці у бренду ALUTECH присутні дві моделі лінійних розпашних приводних пристроїв.

  1. ALUTECH Scopio. Привод здатний працювати з невеликими воротами, що мають стулки з максимальною вагою, яка перевищує 350 кг і шириною до 3 м. Обладнаний кінцевими механічними вимикачами. Максимальний градус відкриття воріт - 105. Є вбудована сигнальна підсвітка.
  2. ALUTECH Ambo. Більш потужна модель, для розпашних воріт з вагою стулки до 500 кг кожна та довжиною до 5 м. Кут відкриття - 100 градусів.

Кожен привід для розпашних воріт Алютех розрахований на експлуатацію в нашій кліматичній зоні при температурах від -30 до +60 градусів, і має захист за стандартом IP54. Так само є дуже корисна фішка всієї автоматики Alutech - а саме захист від стрибків напруги, яка забезпечує функціонування механізмів при напрузі в діапазоні 160-270 В. Можлива установка для відкриття як назовні, так і у двір.

З інших загальних функцій варто виділити:

  • "Хвіртка" - вона ж функція часткового відкриття воріт.
  • Автозакриття воріт, якщо ви забули це зробити.
  • Функція визначення перешкод на шляху стулки.
  • Можливість блокування воріт при відключенні електроживлення.
  • Механічне розблокування приводів ключами для подальшої ручної експлуатації (2 шт. йдуть в комплекті).

Розпашна автоматика Alutech виконана в роздільному форматі, коли блок керування з радіомодулем знаходиться окремо від двох електромеханічних приводів. У стандартну комплектацію крім двох ключів розблокування входять також 2 пульти, монтажний набір і інструкція з встановлення та налаштування.

Для поліпшення безпеки користування можна доукомплектувати дані набори додатковими аксесуарами. Сюди входять зовнішній радіоприймач, сигнальна лампа, провідні датчики - фотоелементи і додаткові пульти ДУ, якщо штатних буде недостатньо.

Немає товарів

Вгору