СЛАВА НАЦІЇ, ПИ*ДА рОСІЙСЬКІЙ ПЕДЕРАЦІЇ
UAH
  • EUR
  • USD
Порівняння
Добавте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Магазин парканів та воротних систем №1 в Україні
Графік роботи:

Пн-Пт 09.00 - 18.00

Сб 10.00 - 16.00

Київ, вул. Перемоги, 20

0
Мій кошик

Автоматика (привід) AN MOTORS для розпашних воріт

Автоматика для розпашних воріт An Motors - функціональність і комфорт недорого

Як би це не звучало смішно, але є люди, до сих пір вважають, що оснащувати розпашні ворота автоматичним механізмом відкриття - це нерозумно. Причин називають багато, але найчастіше звучить саме фінансовий аспект - автоматика це дорого! Стулки дві, механізмів треба на кожну, і, мовляв, все це нівелює головну перевагу розпашних воріт - а саме їх низьку вартість. А якщо і підібрати недорогий пристрій, то воно буде неякісним, і довго не пропрацює. Повна нісенітниця! Ми живемо в часи, коли технології дозволяють створювати різні пристрої за своїми характеристиками і за запитами. І на ринку представлені різні варіанти автоматики, функціональні, надійні і з хороших матеріалів, при цьому не коштуючи як потяг.

Приводи An Motors для розпашних воріт від білоруського виробника Alutech - якраз з цієї категорії. З отриманим досвідом є чітке бачення ринку пострадянського простору, втілене в автоматичних воротних механізмах, що мають достатньо мінімалістичну функціональність без зайвих витребеньок, часто невикористовуваних нашими користувачами. А більше робиться наголос такі речі, як довговічність механізмів, надійні матеріали і головне - адекватну, справедливу ціну.

Про доводи на користь встановлення автоматики на розпашні ворота можна говорити багато - тут і зручність, і комфорт, і довговічність. Але є один, який мабуть найголовніший - це безпека експлуатації класичних воріт. Стулка, яка рухається під впливом зовнішніх чинників може дуже легко пошкодити в проємі воріт автомобіль. Ну й грець з машиною, це хоч і дороге, але все таки майно. Але ж на її шляху може бути і собака і дитина. І в такому випадку вартість приводу буде вторинна від його потенційної користі.

Купівля автоматики для розпашних воріт Ан Моторс має ще один великий плюс - дилера компанії Алютех можна знайти в багатьох великих містах України. Тому такі речі, як ремонт, пошук запасних частин, просто сервісне обслуговування або купівля додаткових аксесуарів не стане проблемою.

Автоматика An Motors для розпашних воріт-особливості і функціональність

Розпашні приводи An Motors ASW 4000 застосовуються в приватному використанні для оснащення воріт дач, будинків і інших дворів з максимальною інтенсивністю використання 25%. Компанія гарантує ресурс механізмів автоматики - 50 тис. циклів закриття/відкриття. Механізм пристосований до безперебійної роботи в кліматичній зоні нашої країни, при температурах від -20 до +60 градусів, і має захист за стандартом IP54. Захист від стрибків напруги забезпечує функціонування двигуна та електроніки в діапазонах напруги 200-250 В. Відкриття відбувається як назовні, так і у двір.

З інших загальних функціональних особливостей можна виділити:

  • Функція "Хвіртка" - часткове відкриття воріт.
  • Система визначення перешкод на шляху руху стулок.
  • Автоматичне закриття воріт для забудькуватих користувачів.
  • Блокування механізму при відключенні електроживлення.
  • Ручне розблокування пристроїв ключем - якщо пропаде електрика.

Для підвищення безпеки і комфорту користування автоматика для розпашних воріт ан моторс укомплектовується додатковими аксесуарами. Це можуть бути сигнальна лампа, зовнішній радіоприймач, провідні фотоелементи-датчики і додаткові пульти дистанційного керування. Крім штатних доп. аксесуарів для промислового застосування можлива установка універсального приймача, який розширює кількість підключаємих пультів до 500 шт.

Розпашна автоматика An Motors ASW 4000 реалізована в роздільному форматі, блок управління з вбудованим радіомодулем відокремлені від двох механізованих приводних пристроїв. У комплект стандартної комплектації крім приводів і блоку керування входять два ключа розблокування, 2 пульти ДУ, набір для монтажу і докладна інструкція по встановленнюі.

Немає товарів

Вгору