МИ ПРАЦЮЄМО!
СЛАВА УКРАЇНІ, ГЕРОЯМ СЛАВА!
UAH
  • EUR
  • USD
Порівняння
Добавте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Магазин воротних систем №1 в Україні
Графік роботи:

Пн-Пт 09.00 - 18.00

Сб 10.00 - 16.00

Київ, вул. Перемоги, 20

0
Мій кошик

Автоматика (привід) COMUNELLO для розпашних воріт

Автоматика для розпашних воріт Comunello - світовий рівень якості

Надійність, інноваційність та комфорт - саме з цими словами у нас асоціюються автоматика для розпашних воріт Комунелло. Італійська промислова група Comunello Group вже більше 50 років займає лідируючі позиції в цій сфері, і випускає повний спектр продукції, пов'язаний з регулюванням транспортного руху та все що пов'язано з воротами. Девіз компанії - Робити життя простіше - є її філософією, закладеною творцем, Вітторіо Комунелло, що цілком і повністю втілюється в їхній продукції. Приділяючи велику кількість часу й коштів на ретельне опрацювання конструкції майбутніх пристроїв, інженери і розробники ставлять за мету отримати продукт, монтаж і налаштування якого займе мінімум зусиль та часу.

Але турбота про монтажників - це тільки невелика частина виконаної роботи. Адже кінцевий споживач - а саме сам користувач приводу завжди отримує функціональний і довговічний механізм, здатний пропрацювати довгі роки, і давати самий високих рівень комфорту. А оскільки, ми говоримо про італійську компанію, то значить естетичній складовій теж приділено багато уваги. Кожен привод для розпашних воріт Комунелло - це маленький шедевр не тільки інженерного, а й дизайнерського мистецтва. Витончені, вишукані форми знайдуть своє місце в самому продуманому екстер'єрі приватного будинку і не тільки, ставши його повноцінною частиною. А широкий модельний ряд дає можливість підібрати оптимальний устрій, що максимально підійде під ті чи інші ворота.

Особливо варто відзначити фірмові технології, реалізовані в ворітної продукції Комунелло. One technology - це інтелектуальний блок керування, який одним натисканням кнопки знаходить і ідентифікує всі периферійні компоненти ворітної системи, в лічені секунди об'єднуючи їх в один загальний робочий комплекс. І не забута актуальна сучасна тематика додатків - Comunello ONE APP через WI-FI дозволяє робити настроювання автоматики з використанням ключа K-ONE. Для більш детальної настройки для професійних монтажників є версія PRO, що дозволяє побачити всі тонкощі роботи кожної функції воротного механізму. І повірте - це далеко не всі причини, щоб купити автоматику для розпашних воріт Comunello.

Модельний ряд розпашних приводів Comunello

Автоматика Комунелло для розпашних воріт представлена в трьох варіантах виконання, що відрізняються конструкцією та принципом роботи, а також призначенням.

  • Серія лінійних автоматичних приводів представлена двома моделями:
    1. RAM. Для домашнього користування, 3 модифікації - 220, 300 і 500. Розраховані на максимальний розмір стулки 2.2, 3 і 5 м. відповідно, і вагою від 200 до 500 кг. Недорогі, відносно прості механізми, випускаються в варіантах під живлення як 24, так і 230 В (Крім модифікації RAM 220 - вона тільки 24В).
    2. Abacus. Вишукано виконаний пристрій для розпашних воріт приватного будинку, дачі або іншого подібного об'єкта. За розмірністю повторює молодшу серію. Всі під 230 і 24 В.
  • Підземні електромеханічні приводи серії Eagle і EE-BOX. Для приватного сектора. Корозійностійкі корпусу, важільні та клавішні системи розблокування, для воріт до 3.5 м і вагою до 600 кг. Є модифікації під напругу - 24 і 230 В, а також з реалізацією фірмової One technology.
  • Автоматика важільного типу серії Condor. Чотири моделі, і безліч модифікацій, включаючи і під широкі стовпи, напругу, з One Technology. Для стулок до 5 м. і вагою 500 кг. Застосування - приватний сектор, будинки, дачі і т.д.

Виробник динамічно розраховує навантаження на привод. Наприклад Abacus 300 призначений на ворота зі стулками 3 м. і вагою 300 кг можна сміливо встановлювати на більш короткі 1.5 м. полотна, але з вагою 500 кг.

І звичайно, не забута така сфера як аксесуари. Можна купити автоматику Комунелло для розпашних воріт у вигляді комплекту, або ж самому скомпілювати під свої завдання, дооснастив необхідними аксесуарами, значно розширивши можливості безпеки та зручності користування. Втім, про це краще вже запитати наших консультантів, вони розкажуть набагато краще.

Гнучкість конфігурації, інноваційні рішення, високий рівень функціонального оснащення і можливостей, якісні матеріали - все це автоматика для розпашних воріт Comunello, замовити яку ви можете в нашому інтернет-магазині.

Немає товарів

Вгору