СЛАВА НАЦІЇ, ПИ*ДА рОСІЙСЬКІЙ ПЕДЕРАЦІЇ
UAH
  • EUR
  • USD
Порівняння
Добавте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Магазин парканів та воротних систем №1 в Україні
Графік роботи:

Пн-Пт 09.00 - 18.00

Сб 10.00 - 16.00

Київ, вул. Перемоги, 20

0
Мій кошик

Автоматика (привід) GANTдля розпашних воріт

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Автоматика для розпашних воріт Gant - проста технологічність

Розуміння того, що не все китайське - це погано і неякісно вже впевнено пішла в минуле. Промисловість Піднебесної домінує практично в усіх сферах виробництва, використовуючи свою традиційну перевагу в недорогій робочій сили і потужній сировинній базі, що дозволяє створювати практично будь-яку продукцію, при наявності достатніх технологічних умов. І вже точно китайські виробники не могли оминути таку благодатну сферу, як воротні приводи. Скласти конкуренцію італійським фірмам, хоч і домінують на ринку, але до яких накопичилося чимало питань - свята справа. Що хоч і не з першого разу, але цілком успішно вийшло. Сучасна китайська воротна автоматика міцно займає нішу средньобюджетних, що мають достатній рівень оснащення для тих, кому хочеться мати надійний привід з хорошим функціоналом, але без особливих надмірностей, які ніколи не будуть використовуватися. І головне - це справедлива ціна за все це.

Автоматика для розпашних воріт Gant - саме з цієї категорії. Надійні, міцні механізми з перевірених матеріалів. Досить розвинена функціональність, основний упор в якій зроблений на зручність роботи, безпеку та довговічність. Так, незважаючи на технічний прогрес, не всім необхідно підключати ворота до систем "розумного будинку", але зате такий користувач оцінить тишу роботи і буде впевнений в коректному функціонуванні системи безпеки автоматики, і, отже, за своє авто, дитину або домашнього улюбленця. І про зовнішність можна сказати так само - в кінці кінців не над кожним екстер'єром трудився дизайнер. Особливо варто відзначити легкість налаштування та програмування розпашної автоматики Gant - при всьому своєму пристойному функціоналі це може зробити і досить далека від цього людина.

Особливості лінійних автоматичних приводів Gant для розпашних воріт

Автоматика Gant виконується в окремому форм-факторі, з винесеним блоком керування і розміщеним всередині радімодулем, та двома приводними пристроями з електродвигунами. На даний момент в лінійці виробника дві моделі, призначені для утилітарного використання і оснащення розпашних воріт приватних будинків, дач та інших схожих об'єктів. Втім, напівкомерційне використання теж можливо, головне пам'ятати, що механізми розраховані на інтенсивність не більше 30%.

Основна відмінність між моделями - можливість працювати з воротами різних габаритів.

  1. GSW-3000 KIT - максимальна вага кожної стулки 300 кг, довжина - 3 м.
  2. GSW-4000 KIT - гранична маса однієї стулки 400 кг, макс. довжина - 4 м.

Електродвигун кожної модифікації потужністю 280 Вт розвиває тягове зусилля в 3500 Нм. Механіка і електроніка приводних пристроїв має захист за стандартом IP54, і здатна штатно функціонувати при температурах від -20 до +55 градусів. Граничне вітрове навантаження - 40 кг на квадратний метр. Живлення - 230 В. Також є вбудована система термозахисту, яка виключає перегрів електродвигунів навіть в саму спекотну погоду. Захист від перевантажень в електричній мережі.

З інших функціональних особливостей розпашних воротних приводів Gant варто відзначити:

  • Плавні старт і зупинка. Автоматика сама змінює швидкість руху стулок при відкриванні та закриванні воріт, рухаючи їх плавно і безшумно. Це позитивно позначається на довговічності воріт, самих пристроїв, і комфорті експлуатації - навіщо зайві неприємні звуки.
  • Функція Фототест. Автоматика перед початком руху стулок перевіряє роботу всіх підключених фотоелементів, а також отриману інформацію з них. І тільки потім дає команду на відкриття самих воріт.
  • Самоблокування приводів. Після закриття воріт вони замкнені на замок, і в ручну їх уже відкрити не вийде. Безпека майна - понад усе.
  • Ручне розблокування за допомогою ключів. Якщо щось пішло не так, і пропало електроживлення - можна вручну користуватися воротами. Ключі йдуть в комплекті.
  • Функція часткового відкриття стулки воріт. Він же - режим "Хвіртка". Немає необхідності відкривати всі ворота, якщо необхідно у двір внести щось об'ємне, що не проходить в хвіртку. Особливо цю "фішку" оцінять велосипедисти і власники мотоциклів.
  • Зусилля електродвигунів можна налаштовувати окремо на кожному приводі.

Не забули і про підключуваних аксесуарах, що значно розширюють як безпеку, так і зручність користування розпашними воротами. Виробник пропонує три види фотоелементів, одна модифікація - бездротова, і працює на відстані до 12 м. Також є 3 види сигнальних ламп, в т.ч. і з вбудованою виносної антеною. Є можливість підключення зовнішніх радіоприймачів, а також стаціонарного кнопкового пульта. Ну і запасні чотирьохканальні пульти ДУ - куди вже без них, є теж декілька моделей.

Якщо у вас виникли ще питання, що таке автоматика для воріт Gant, або просто захочете її купити в нашому магазині - звертайтесь до наших співробітників. У нас є і її наявність і справедлива ціна. Відправляємо по всій Україні.

Вгору