По Києву та області

  1. Кур'єрська доставка (вартість залежить від віддаленості від 800 грн) 1 день
  2. Делівері (накладений платіж, передоплата)  доставка 1-3 дні
  3. Нова Пошта (накладений платіж, передоплата)  1-3 дні

По Україні

  1. Делівері (накладений платіж, передоплата)  доставка 2-3 дні
  2. Нова Пошта (накладений платіж, передоплата)  1-3 дні

 

Що робити, якщо у ваше місто не їде 6 метрів?

Варіант 1 - Відправляємо у найближче до вас місто, де приймають 6 метрів. Звідти ви заберете власноруч.

Варіант 2 - Різати направляючу на 2 частини по 3 метри, вы отримаєте замовлення у себе в місті. Мы зазначимо місце розрізу, щоб при зварюванні стикувати розрыз правильно. Якщо ви знаэте як влаштована конструкція воріт, то повинні розуміти, що направляюча приварюється до профіля нижньої частини каркасу воріт і стає єдиним цілим, в такому випадку навантаження на шов зварювання повністю відсутнє.

Доставка відкатних воріт

По Україні

1. Готові збірні ворота СОВА та готові пофарбовані каркаси При 100% передоплаті доставка у Ваше місто БЕЗКОШТОВНА економія 700-1000 грн (Делівері, Нова Пошта)

2. Готові збірні ворота СОВА та готові пофарбовані каркаси При оплаті 50/50 доставку воріт сплачує клієнт, також клієнт сплачує + 2% від суми накладеного платежу за відправлення (Делівері, Нова Пошта)

3. Комплекти воріт КСС 400-600 грн по Україні (Делівері, Нова Пошта)

 

Транспортний габарит

  • Транспортний габарит ваших воріт дивіться в характеристиках товару.
  • Нижня направляюча балка збирається з двох частин. Наприклад, у воріт на отвір від 3900-4100 мм, найбільш довга деталь 4330 мм, а повна довжина конструкції воріт складає 5950 мм.

Виготовлення воріт і доставка в м. Київ

  • Оскільки виробництво воріт знаходиться в м. Кропивницькому (Кіровоград) доставка в м. Київ здійснюється на умовах доставки по Україні.

 

Після оформлення Вами замовлення, наш менеджер обов'язково дізнається можливості доставки у Ваше місто, і при підтвердженні замовлення повідомить Ваш варіант доставки.