МИ ПРАЦЮЄМО!
СЛАВА УКРАЇНІ, ГЕРОЯМ СЛАВА!
UAH
 • EUR
 • USD
Порівняння
Добавте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Магазин воротних систем №1 в Україні
Графік роботи:

Пн-Пт 09.00 - 18.00

Сб 10.00 - 16.00

Київ, вул. Перемоги, 20

0
Мій кошик

Паркани жалюзі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Жалюзі - практичний, довговічний і естетично привабливий матеріал для застосування при зашитті елементів фасадної групи в сучасному будівництві.

Конструкційні особливості зашиття типу Жалюзі

Даний тип зашивочного матеріалу представляє собою горизонтально розташовані ламелі, закріплені в рамі з П-подібного профілю. Ламелі-жалюзі виготовляються з катаної сталі різної товщини, і мають кілька видів покриття. Існують декілька видів профілів, кожен з певними властивостями. Кріплення в рамі, як правило, або заклепками, або саморізами. Рама виготовляється під ширину самих ламелей, які утоплюються в ній, що перешкоджає механічному впливу на саму незахищену частину - їх край. Максимальна ширина блоку - 3 м. Всі ламелі мають завальцювання матеріалу у верхній частині, де вона кріпиться, також це зменшує вплив опадів на торець металу.

Матеріал ламелей зашивки Жалюзі

При виготовленні застосовується прокатна сталь, має різну товщину металу і двостороннє покриття. У каталозі інтернет-магазину Ворота Центр Україна є наступні варіанти:

 1. варіант 0.42 мм. Полімерне покриття офсетним способом Printech під дерево.
 2. варіант 0.45 мм. З оцинковкою 140 г/м.кв та фінальним покриттям з поліестеру, глянсовим або матовим. Гарантія 10 років.
 3. варіант 0.5 мм. З оцинковкою 225 г/м.кв. і полімерним матовим покриттям. Гарантія 15 років.

Зважаючи на наявність покриття і оцинковки, а також з огляду на товщину самого матеріалу, застосування електрозварювання для кріплення ламелей в рамі недоцільне.

Типи ламелей зашиття Жалюзі та їх розміри

Вказується перетин (ширина і висота) ламелі, і варіант матеріалу виготовлення:

 • Smart. 40/115 мм. Вузькі і високі ламелі, самий бюджетний варіант. Виготовляються в варіантах 1 і 2.
 • Класик. 40/120 мм. Має велику висоту по вертикалі, і заворот в нижній частині, що створює максимальну приватність з односторонніх моделей. Матеріали виготовлення - 1 і 2.
 • Стандарт. 60/100 мм. Класична ламель з кутом нахилу 45 градусів, має хорошу вентиляцію. Виготовляється з матеріалів 1 і 2.
 • Престиж. 80/90 мм. Широка ламель, що має найвищу проглядуванність зсередини на найбільшій відстані. Матеріали - 1 і 2.
 • Ексклюзив. 60/120 мм. Об'ємна 4Д-ламель, що представляє собою в перерізі короб в формі паралелограма. Найжорсткіший варіант жалюзі, при оснащенні парканів не потребує силової рами-каркаса. Відмінна вентиляція і гарний зовнішній вигляд. Виготовляються з усіх матеріалів.
 • DUOS. 60/50 мм. Здвоєна симетрична ламель. Володіє високою жорсткістю, і максимальною приватністю, оскільки взагалі не проглядається, при цьому залишаючись вентильованою. Для парканів можлива установка без каркасу. Виготовляється з матеріалів усіх типів. Має однаковий вигляд з двох сторін.

Переваги зашиття типу Жалюзі

 • Жорсткість і міцність конструкції - ламелі самі виконують роль навантаженого конструкційного елемента.
 • Довговічність - якісні матеріали та покриття.
 • Відмінна вентиляція - розбивають вітровий потік, перешкоджають утворенню протягів, і при цьому провітрюють ділянку, створюючи унікальний мікроклімат, що оцінять садоводи.
 • Унікальні властивості приватності - деякі ламелі дозволяють досягти ефекту, коли зсередини можна спостерігати, що відбувається зовні, але двір буде прихований від сторонніх очей.
 • Естетичним зовнішній вигляд - асортимент дозволяє підібрати потрібну модель під необхідні завдання всім любителям горизонтальних ліній.
 • Мають низький вітровий опір, і як наслідок - не навантажують механічні вузли воріт, що позитивно позначається на терміні їх експлуатації.
 • Ремонтопридатність. При пошкодженні однієї або декількох ламелей у деяких типів жалюзі можлива їх заміна.
Вгору