Як заощадити на покупці у Черка-сах фурнітури для відкатних воріт, не втративши в якості

Привіт всім мешканцям Черкас! Якщо ви плануєте встановити на своїй дачній ділянці або в котеджі відкатні ворота та запитуєте себе, як обрати якісну фурнітуру і де дешево придбати її, то ця стаття спеціально для вас!

Ризик встановлення дешевої фурнітури

Об'єктивними плюсами воріт, через які їх обирають багато мешканців приватного сектора, є їх довговічність і зручність використання. Але це можливо тільки за умови встановлення правильної фурнітури.

Якщо купувати комплектуючі для розсувних воріт від виробників, які нама-гаються конкурувати на переповненому ринку тільки шляхом дикого зни-ження собівартості, то ви ризикуєте стикнутися з наступними проблема-ми:

 • Гуркіт і скрип воріт при експлуатації
 • Відсутність плавності ходу, аж до заклинювання стулки під час руху
 • Швидка відмова, викликана викривленням балки або деформацією роликів

Характеристики якісної фурнітури

Щоб уникнути проблем, описаних вище, уважно прочитайте опис того, що являють собою надійні та якісні комплектуючі для розсувних воріт, які можна придбати у Черкасах:

 1. Напрямна балка ідеально рівна, між бічними стінками та нижніми полицями кут строго 90%. У складі балки сталь з високим вмістом вуглецю. Товщина стінок більше ніж 3,5 міліметри.
 2. В каретці сталеві ролики з оригінальними підшипниками (а не ки-тайськими підробками) які оснащені пильовиками та витримують велике статичне навантаження (понад 400 кг на підшипник). Верхня частина каретки плавно рухається на основі.
 3. Ролики точно підібрані під напрямну рейку — різниця в зовнішньому діаметрі роликів і відстанню між стінками балки — не більше 1 міліметра!
 4. Верхній і нижній уловлювачі також складаються зі сталі, товщина їх стінок — мінімум 2 міліметри.

Також звертайте уваги на виробника обладнання, коли відправитеся за покупкою у магазини Черкас. Кращими вітчизняними брендами на ринку, по праву вважаються Svit Vorit і Rolling Expert.

Як заощадити на придбанні фурнітури у Черкасах

При покупці фурнітури для відкатних воріт, як у Черкасах, так і по всій Україні, важливо пам'ятати, що дорогі комплектуючі — не обов'язково надійні, але й в бюджетних моделях фурнітури часто зустрічаються гідні представники. Якщо говорити докладніше, то:

 • Віддавайте перевагу вітчизняному виробнику — так ви уникнете націнок за мито і витрати на доставку з-за кордону.
 • Замовляти фурнітуру для відкатних воріт з доставкою, вигідніше, ніж купувати в магазині у Черкасах, тому що на оренду магазину і скла-ду потрібні додаткові витрати, які будуть обов'язково включені у вартість комплектуючих.
 • Другий пункт допомагає отримати вигоду, тільки за умови без-коштовної доставки. Тому ми так і робимо, реалізуємо всі комплек-туючі безпосередньо зі складу в Києві та самі оплачуємо транспорт-ні витрати до вашого міста.
 • Купувати фурнітуру комплектом, вигідніше, ніж окремо.
 • Замовляючи у нас комплектуючі з доставкою у Черкаси разом з ав-томатикою для розсувних воріт, ви заощаджуєте до 500 гривень.