Шукаємо якісну фурнітуру воріт у Дніпрі

Вітаємо всіх мешканців міста Дніпро (Дніпропетровськ).

Якщо ви є щасливим володарем земельної ділянки, дачі або примісь-кого будинку, де-небудь в околицях Дніпра, то вам дійсно варто прочи-тати цю статтю. У ній ми розберемо, який тип воріт для приватного бу-динку краще — відкатні або розпашні, як їх змайструвати самостійно і де придбати якісну фурнітуру у Дніпрі.

Який тип воріт краще?

Деякі мешканці Дніпра віддають перевагу розпашним воротам, оскільки вони у всіх на виду, мають класичну конструкцію, відому ще з найдав-ніших часів. Їх відносно просто встановити, і ціна завжди доступна.

Однак, хочу висловити думку, що відкатні ворота хоч і мають з першого погляду складну конструкцію є більш надійним і довговічним варіантом, та мають багато істотних переваг:

 1. Термін служби такої конструкції перевищує 10 років без несправностей, при правильно підібраній фурнітурі та комплекту-ючих, що придбані в спеціалізованих магазинах Дніпра
 2. Нема потреби залишати вільний простір у дворі, що необхідний для відкриття стулок. Також відпадає потреба в установці посеред ділянки спеціальних штирів, які стирчать із землі та слу-жать для гальмування полотна при використанні розпашних воріт
 3. Автоматику на відкатні ворота встановити набагато простіше і вигідніше
 4. Їх зовнішній вигляд елегантний і представницький, він дозволить прикрасити загальний екстер'єр вашого житла
 5. Широкі можливості для кастомізації — полотном для покриття може служити і листовий метал, і кування, і дерево — фурнітура дозволяє витримати будь-яку вагу стулки

Самостійний монтаж відкатних воріт у Дніпрі

Розсувні ворота — досить проста в установці конструкція. Для того щоб вони з'явилися в вашому котеджі чи дачі у Дніпрі, можна піти трьома шляхами:

 1. Замовити виробництво в цеху — якщо ви не обмежені в фінансах і не готові витрачати час на самостійне виготовлення полотна
 2. Зробити все своїми руками — економний варіант для Дніпрян, у яких є певні вміння у зварюванні та токарній справі (докладніше про це ви можете почитати в нашому блозі від А до Я)
 3. Купити готові збірні відкатні ворота — є оптимальним варіантом, в співвідношенні вартості та витраченого часу

Фурнітура у Дніпрі — як обрати та де придбати?

Якщо ви обрали варіант збірки власними руками, то напевно це дуже важливе питання. На сьогодні, конкуренція на ринку фурнітури у Дніпрі, та і по всій Україні, дуже висока. Багато виробників, бажаючи забрати свою частину клієнтів, йдуть на крайні заходи економії на ком-плектуючих:

 • Тонкі балки з низьковуглецевої сталі, які гнуться після пари років регулярного статичного навантаження
 • Ролики на дешевому китайському підшипнику моделі 201, який може деформуватися в перші місяці експлуатації. Масла у вогонь додає і використання пластикових заглушок, замість якісного гу-мометалевого пильовика
 • Уловлювачі зі сталі товщиною у 2 міліметри, які гнуться від найменшого прикладання сили, але ж їх роль приймати рух важкої металевої стулки та утримувати її при вітрових навантаженнях.

Додамо до цього мінімальний термін гарантії та відсутність сервісних центрів, і отримаємо жахливу картину. Дешева і неякісна фурнітура обійдеться вам втричі дорожче, якщо врахувати вартість усіх витрат на ремонт і заміну комплектуючих. Тому так важливо купувати якісні механізми фурнітури, в надійних магазинах Дніпра.

У каталозі компанії "Vorota Center" представлені комплекти фурнітури двох кращих вітчизняних виробників — Rolling Expert і Свiт Ворiт. Дані виробники створили собі ім'я, виробляючи виключно якісні комплектуючі протягом багатьох років.

І саме тому ми не прагнемо забити сторінки нашого інтернет-магазину в Дніпрі тоннами варіантів, від яких розбігаються очі, а даємо вам обирати тільки зі списку найкращих і надійних виробників України. Доказом цього служить розширена гарантія від 8 до 10 років, що надається нами.

Зробивши покупку в нашій компанії, ви можете бути впевнені, що у вартість фурнітури включено мінімум націнок і зборів, тому, що ми працюємо безпосередньо з центрального складу. Доставка здійснюється трьома транспортними компаніями:

 • Інтайм
 • Делівері
 • Нова Пошта

Ваше замовлення буде доставлено у Дніпро протягом 1-2-х днів в будь-який зручний для вас район Дніпра або області. Всі витрати з перевезення фурнітури компанія "Vorota Center" бере на себе.