Як зробити відкатні ворота і де придбати фурнітуру у Херсоні?

Радий вітати всіх Херсонців на нашому сайті.

Якщо ви є щасливим во-лодарем власного будинку, то дана стаття буде вам дуже корисна до про-читання. З неї ви дізнаєтеся, який тип воріт обрати для своєї ділянки, як їх зробити та де у Херсоні придбати необхідні комплектуючі й фурнітуру.

Що обрати?

Для приватного будинку існує два можливі варіанти — розпашні на петлях і відкатні ворота зі спеціальною фурнітурою. Проведемо невелике порівняння з полюсами і мінусами:

  • Розпашні страждають від заметів, перед ними постійно необхідно розчищати сніг, та й взагалі їх стулки потребують перед собою наявність вільного місця для відчинення. Також потрібні штирі для зупинки стулок. Петлі, на яких тримається полотно, дуже швидко зношуються через високе точкове навантаження. При сильному вітрі є ризик пошкодити машину або отримати травму від удару стулкою. Вважається, що розпашні ворота трохи простіші у виготов-ленні та в якійсь мірі дешевші.
  • Відкатним воротам не страшний сніг і вітер, вони легко відкриваються в будь-яку погоду. На них легко встановлюється автоматика. Економлять місце у дворі, але при цьому вимагають вільного простору вздовж паркану для встановлення противаги. Фурнітура продовжує термін служби розсувних воріт до 10-ти років.

З цього порівняння ясно, що розпашну конструкцію доцільно ставити лише на час, або якщо розміри та нерівності паркану не дозволяють встано-вити розсувні ворота.

Зробити самому або купити?

Щоб на вашій ділянці з'явилися відкатні ворота, можна піти трьома шля-хами:

  1. Безтурботно, але дорого. Замовити на одному з металургійних за-водів Херсона виготовлення даної конструкції під ключ, майстри все зроблять за вас, але доведеться віддати чималу суму за їх роботу.
  2. Занадто багато роботи, але дешево. Зібрати все самому з нуля. Придбати матеріал — профнастил та профільні труби в будівельному магазині у Херсоні, залити фундамент і придбати комплектуючі. Доведеться провести кілька днів зі зварюванням і болгаркою, але якщо любите ручну працю, то цей варіант для вас ідеальний, а у нас ви можете знайти всі інструкції для цього.
  3. Вигідно і просто. Придбати готові відкатні ворота, які доставлять вам в розібраному стані. Вам залишиться тільки самому залити фундамент (це не складно, повірте) і зібрати всю конструкцію на ботах за пару годин. Самому пиляти та зварювати, шукати матеріал і фурнітуру при такому підході не потрібне.

Фурнітура з доставкою у Херсон

Знайти якісну фурнітуру на ринку України досить важко. Велика конку-ренція змушує виробників максимально знижувати собівартість комплек-туючих, слідом за якою падає їх надійність і довговічність. Криві напрямні з м'якої сталі, пластикові ролики або китайські підробки 6301 і 6303-го підшипника в каретці не є чимось дивним, якщо ви купуєте фурнітуру у Херсоні.

Тому варто довіряти лише перевіреним вітчизняним виробникам, таким як Vorota Center, які не женуться за найнижчою ціною і вкладають ресурси у ви-робництво якісного товару, а не в його рекламу. Ми, реалізовуючи фурнітуру даного бренду, абсолютно впевнені в її надійності, тому і даємо розширену гарантію в 8 і 10 років, адже знаємо, що ці комплектуючі для воріт прослужать такий термін і навіть більше.

Оформити замовлення на доставку фурнітури Vorota Center у Херсон без складських націнок, ви можете на нашому сайті, і вона прийде вам через кілька днів на пункт видачі ТК САТ, Делівері або Нова Пошта, що знаходиться як найближче до вашого будинку в Херсоні.