Заощаджуємо на фурнітурі для відкатних воріт у Хмельницькому з Vorota-center

Всім мешканцям Хмельницького говоримо привіт!

Бажаєте вста-новити недорогі та надійні відкатні ворота у своєму приміському бу-динку, але не знаєте, як це зробити? Прочитав цю статтю, ви отри-маєте відповіді на найчастіші запитання та дізнаєтесь багато корисної інформації про відкатні ворота та фурнітуру до них.

Переваги відкатних воріт

Якщо ви ще не вирішили, яку конструкцію придбати для свого котеджу або для дачної ділянки у Хмельницькому, то ось вам стислий звіт по розсувних воротах та їх відмінність від розпашних:

 • Довший термін роботи через правильне розподілення наванта-ження на фурнітуру
 • Зручність у використанні — їх можна легко відкривати та закри-вати поодинці, навіть у сильний вітер
 • Ніяких проблем зі снігом, відпадає потреба кожен ранок розчи-щати прохід, щоб відчинити стулку
 • Не потрібно залишати місце у дворі для відкривання полотна і встановлювати штирі, що стирчать посеред двору, для його зупинення — все компактно та естетично
 • Можна покрити будь-яким матеріалом на ваш вибір — ковка, де-рево, профнастил, штахетник — ваш будинок у Хмельницькому заграє новими барвами

Де придбати і як встановити?

Варіантів тут три:

 1. Замовити виготовлення на заводі — від вас не буде потрібно ніяких зусиль і витрат часу, але це вийде в кругленьку суму.
 2. Зробити все самому — це навпаки, найдешевший варіант, але доведеться докласти зусиль і витратити кілька годин або днів, щоб обрати та придбати всі необхідні матеріали в будівельних магазинах Хмельницького.
 3. Придбати готові збірні відкатні ворота в комплекті з фурнітурою — компромісний варіант. Ціна вигідна, на збирання піде всього пару годин, не доведеться нічого зварювати та нарізати болгар-кою, а просто закрутити декілька болтів.

Детальніше про самостійне виготовлення воріт

Для цього вам буде потрібно придбати фурнітуру для розсувних воріт. Якісні комплектуючі мають наступні характеристики:

 • Напрямна балка пряма і без згинів. Стінки товщиною від 3,5 мм. Поверхня нижніх полиць строго перпендикулярна бічним стінкам. У складі — імпортна конструкційна сталь з високим від-сотком вуглецю в складі.
 • Роликова опора не з пластиковими валиками на підробле-них китайських підшипниках, а з міцними сталевими роликами на якісних кулькових підшипниках з Японії або Німеччині, здатних витримувати статичне навантаження від 400 кг (на кожен ролик).
 • За розміром, діаметр роликів ідеально підібраний під внутрішній простір напрямної рейки. Сумісність цих двох частин — запорука гарної роботи всієї відкатної фурнітури.
 • Нижній і верхній уловлювачі також з високоякісної сталі та з товстими стінками
 • Для зручності слід віддати перевагу кінцевому ролику для напрямної рейки, замість звичайної гумової заглушки, і придбати додаткові регулювальні опори для роликової каретки.

Детальнішу інструкцію з виготовлення, збирання й монтажу конструкції та вибору фурнітури своїми руками ви знайдете в нашому блозі «Відкатні ворота від А до Я».

Як заощадити на покупці фурнітури або збірних відкатних воріт у Хмельницькому

Для того, щоб конкурувати з іншими постачальниками на переповненому ринку розсувних воріт у Хмельницькому, та й в цілому по Україні, ми в компанії Vorota Center, пропонуємо вам наступні переваги:

 • Реалізовуємо фурнітуру двох якісних і перевірених вітчиз-няних фірм — Свiт Ворiт і Rolling Expert. Ці виробники роблять надійні комплектуючі, які не витрачають кошти на рекламні витрати й не заощаджуючи на сировину, при цьому використовуючи напрацювання закордонних компаній.
 • Робота з українськими виробниками дозволяє уникнути витрат на митні збори та транспортні витрати, які негативно по-значаються на вартості продукції.
 • Ми не тримаємо окремі склади та магазини в Хмельницько-му, за які довелося б сплачувати оренду. Замість цього відправляємо всю фурнітуру безпосередньо з Київського складу.
 • Доставку до Хмельницького ми сплачуємо самостійно.
 • Пропонуємо вам вибір транспортні компанії — Нова Пошта, Intime або Deliveri. Завдяки наявності великої кількості пунктів ви-дачі, ви можете обрати найближчий, і вам не доведеться їхати за фурнітурою для розсувних воріт на інший кінець міста.
 • Для вашої зручності надаємо можливість сплатити товар при отриманні або ж безпосередньо під час замовлення на сайті.