Купуємо у Києві фурнітуру для відкатних воріт

Всім привіт! Мешканці столичного Києва, які мають свої дачні ділянки або заміські будинки, напевно часто замислюються про те, як якісно захистити своє житло і зробити перебування в ньому максимально комфортним.

Розв'язанням цих проблем буде встановлення відкатних воріт власними руками, фурнітуру для яких досить легко придбати у Києві.

Чому не розпашні?

Стандартні розпашні ворота є недорогим і простим варіантом, але мають кілька суттєвих недоліків:

 • Короткий термін служби — через декілька років активного використання стулки просідають від навантаження
 • Постійно доводиться чистити сніг, який блокує відкривання стулок. Адже снігопади та замети не є рідкістю у Києві
 • Менш пристойний вигляд
 • Складність встановлення автоматики (часом навіть у Києві таку автоматику знайти проблематично)
 • Необхідність залишати простір для стулок у відкритому стані

Всіх цих мінусів позбавлені розсувні аналоги, при умові якісно підібраних систем комплектуючих і фурнітури.

Що необхідно для встановлення розсувних воріт?

Зібрати та встановити таку конструкцію власними руками не становить особливої складності, ви переконаєтеся в цьому, почитавши наш блог, в якому описані докладні інструкції.

Їх монтаж передбачає попередню заливку фундаменту для кріплення роликової каретки, а також наявність вільного місця уздовж забору, рівного 1,5 від ширини отвору. Наприклад, для отвору шириною 3 метри треба буде залишити запас в 4,5 метри, це необхідно для встановлення противаги, яка утримує полотно в закритому стані.

Після підготовчих робіт необхідно придбати матеріали для каркаса і обшивки, а також спеціальну фурнітуру для відкатних воріт. У Києві це можна зробити в магазині "Vorota Center", за адресою вул. Перемоги, 20

Коли все закуплено можна приступати до складання і монтажу згідно з кресленням та детальним інструкціям, які ми надамо вам у подарунок, при покупці комплектуючих в нашому магазині у Києві або на сайті.

Поради щодо вибору комплектуючих при покупці у Києві й не тільки

Запорука довговічності та комфортної експлуатації воріт протягом всього терміну служби є правильно підібрана фурнітура.

 • Напрямну рейку слід обирати максимально рівною і гладкою, з паралельними нижніми полицями, які не погнуті в різні боки. У її складі має бути присутня імпортна конструкційна сталь високої якості товщиною не менше 3,5 міліметрів.
 • Ролики повинні бути сталевими. Голівка каретки повинна вільно рухатися на основі. Їх розмір слід підбирати під внутрішні габарити напрямної балки
 • Товщина металу в нижньому і верхньому уловлювачі підбирається за принципом — більше значить краще. Тонкі та хлипкі комплектуючі розваляться через кілька років використання

У каталозі магазину "Vorota center" і на полицях нашого складу у Києві ви зможете знайти якісну фурнітуру:

 • Балки з австрійської та вітчизняної стали
 • Роликові опори з якісними імпортними підшипниками, які оснащені гумометалевими пильовиками, кожен з яких витримує по 465 кг статичного навантаження
 • Унікальні кронштейни на 4 ролики та уловлювачі з вбудованими роликами для легкого закривання стулки

При цьому, ми продаємо всю фурнітуру безпосередньо зі складу (знаходиться у Києві) — це знижує відсоток надбавок на підсумкову вартість. Також даємо розширену гарантію від виробника до 5 років і будь-яку придбану у нас частину системи комплектуючих можна запросто замінити або відремонтувати в сервісному центрі!