Фурнітура для відкатних воріт в Умані

Якщо розсувні ворота у вашому котеджі в Умані гримлять на вітрі, провисають і скриплять петлями при відкриванні, значить прийшла пора замінити їх на більш просунуті й практичні відкатні ворота. Їх особлива конструкція та фурнітура роблять експлуатацію більш зручною і тихою, перед ними не потрібно регулярно розчищати сніг і тримати вільний простір у дворі, стулки можна покрити практично будь-яким матеріалом. При грамотному виборі комплектуючих, механізм прослужить вам понад десять років без несправностей.

Комплектуючі

Для встановлення воріт у своєму приватному будинку або на дачній ділянці в передмісті Умані, вам буде потрібно придбати наступне:

 • Профільні труби для каркаса (мінімальний перетин для зовнішніх труб 40х40, оптимальний - 60х60 мм, для внутрішніх - 40х20)
 • Матеріал обшивки — штахетник, кований метал, профнастил, масив дерева, металлосайдінг і так далі
 • Фурнітуру
 • Автоматику (опціонально)
 • Замок (при купівлі автоматики не потрібно)

До фурнітури відноситься:

 • Напрямна балка
 • Заглушка
 • Роликова опора (2 штуки)
 • Утримуючий кронштейн
 • Верхній уловлювач
 • Нижній уловлювач

Монтаж

Щоб механізм працював як годинник, необхідно робити все чітко за кресленням — його ми вам зробимо безкоштовно, в подарунок при замовленні фурнітури на нашому сайті.

 1. В основу воріт заливається фундамент із закладним швелером
 2. Профільні труби нарізаються і зварюються в каркас, до них же приварюється напрямна рейка
 3. До закладної кріпляться роликові опори й на них встановлюється каркас
 4. Після цього проводиться монтаж фурнітури — кронштейна та уловлювачів
 5. Останнім етапом відбувається обшивка стулки

Крім цього обов'язково необхідно виконати фарбування і зачистку зварювальних швів. Більш докладні інструкції з виготовлення даної конструкції своїми руками ви знайдете в нашому блозі «Відкатні ворота від А до Я».

Якщо ж немає бажання працювати руками, а виготовлення на замовлення вам не по кишені, то ви завжди можете придбати готові збірні відкатні ворота, які збираються на болтах за 3-4 години. До того ж доставка до Умані, як і в випадку з фурнітурою та автоматикою, складає 250-300 грн і здійснюється трьома транспортними компаніями — САТ, Delivery та Нова Пошта.

Критерії якості

Ми розповімо вам тільки про тонкощі вибору фурнітури, оскільки інші комплектуючі, такі як профільні труби й покриття, легко замінюються і їх знос не призводить до повного виходу з ладу всього механізму.

 1. Напрямна рейка — пряма, з товстими стінками та зроблена з твердої конструкційної сталі
 2. З обох сторін рейка повинна бути закрита заглушкою, яка виключає потрапляння всередину снігу та пилу, а ще краще — кінцевим роликом, який ще й робить експлуатацію розсувних воріт зручнішою і знімає частину навантаження з решти фурнітури
 3. Голівка роликової опори вільно рухається на основі, ролики сталеві та в них встановлені якісні кулькові підшипники, здатні витримати велике навантаження (оригінальні 6301 підшипники будуть ідеальним рішенням)
 4. Уловлювачі також зроблені зі сталі та мають товсті стінки
 5. Якщо ви вирішили обшити відкатні ворота на вашій ділянці в Умані профнастилом або металосайдингом, то придбайте утримуючий кронштейн з гумовим роликом, а не полімерним

Найвигідніше купувати фурнітуру відразу комплектом, а не кожну деталь окремо. При виборі варто орієнтуватися на вагу ваших воріт, а також на ширину прорізу (пам'ятайте, що довжина напрямної в 1,5 раза більша загальної ширини стулки).