СЛАВА НАЦІЇ, ПИ*ДА рОСІЙСЬКІЙ ПЕДЕРАЦІЇ
UAH
 • EUR
 • USD
Порівняння
Добавте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Магазин парканів та воротних систем №1 в Україні
Графік роботи:

Пн-Пт 09.00 - 18.00

Сб 10.00 - 16.00

Київ, вул. Перемоги, 20

0
Мій кошик

Клінкерний стовп (під цеглу)

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Клінкерні стовпи - нелогічна всенародна любов

Клінкер у будівництві - це особливий тип матеріалу для виробництва цегли та тротуарної плитки, що виготовляється з особливих, тугоплавких сортів сланцевої глини. Матеріал не новий, відомий вже багато сотень років, і більш поширений у Європі, особливо у Нідерландах та Німеччині. Порівняно зі звичайною цеглою має ряд переваг:

 • Висока міцність і зносостійкість, особливо до стирання.
 • Морозо та вологостійкість, опір до агресивних середовищ.
 • Довговічність.

Завдяки технології виготовлення і компонентам готова клінкерна цегла має дуже гарний колір і малюнок, через які її часто використовують саме як оздоблювальний матеріал для стін будівель. У нас же в країні цей матеріал набув популярності у виготовленні опор для огорож. І в цьому є певна дивина. Сама по собі клінкерна цегла для стовпів паркану - матеріал дуже не дешевий, вона коштує помітно більше силікатної і червоної рядовї. А паркани - це далеко не той виріб, де необхідні її механічні характеристики та інші якості. У чистому залишку, клінкерна цегла для стовпів паркану - це не більше ніж естетична забаганка своїх власників, яким важлива її зовнішність і не більше. А тут, будемо чесними, клінкерна цегла має чим похвалитися.

Невимовний, глибокий та насичений колір з оригінальною текстурою дозволяє створювати дуже гарну кладку, яка виглядає дуже багато і престижно. Вона дуже добре гармонує з різними типами класичних та сучасних архітектурних стилів, де застосовуються масивні дерев'яні конструкції, червона цегла та кам'яна кладка. А для дизайнерських рішень типу Стилю прерій чи японських архітектурних традицій клінкерні стовпи ідеальні. Втім, і сучасні стилізації типу хайтека виглядають цілком гармонійно з подібними огорожами.

Імітація цегляного стовпа для паркану - розумне рішення

Якщо абсолютній більшості користувачів важлива тільки оригінальна зовнішність клінкеру - то чому б не запропонувати такий продукт, який матиме низку переваг, і при цьому позбавлений недоліків оригіналу? І у нас, компанії Ворота Центр Україна є таке рішення. А саме – готова цільна панель, що імітує цегляний стовп із клінкеру. Вироблений у заводських умовах з високоміцного бетону, вона вже має армування полімерними матеріалами всередині по всій довжині, фарбується якісною силіконовою фарбою, і за зовнішністю повністю копіює вироби з класичної клінкерної цегли. Втім – не лише клінкерного. Імітація цегляного стовпа має наступні переваги: ​​

 • Швидкість монтажу одного стовпа і всього паркану в цілому. Не секрет, що кладка цегли - процес довгий і трудомісткий. Установка готових блоків проводиться дуже швидко і технологічно, з матеріалів достатньо запастись арматурою та компонентами для бетонного розчину. Розрахункова швидкість монтажу бригадою будівельників -10 стовпів із блоками фундаменту в один робочий день.
 • Немає висолів, а саме проступання солей на цеглині. Це такі білі розводи, що поступаються згодом на цегляних виробах. Хтось скаже, що клінкерна цегла таких недоліків не має, але смію вас розчарувати - володіє, хоч і меншою мірою ніж класична червона.
 • Двошарове фарбування якісною силіконовою фарбою вир-ва Польщі. Дозволяє створити надійне та довговічне покриття, що перешкоджає руйнуванню структури стовпа, та захищає від атмосферних впливів у будь-яку пору року. Гарантія від лущення та вигорання на ЛФП – 10 років.
 • Головний плюс, який має імітація цегляних стовпів - це вартість. І тут варто враховувати все – матеріали, роботу та витрачений час. У порівнянні з класичним мурованим імітація цегляного стовпа для паркану буде коштувати щонайменше в 2 рази дешевше. Чому мінімум? А ви зростаючу ціну на рядову цеглу бачили? І це не межа.

Установка стовпів – на класичний бетонний фундамент, з армуванням по центру. Крім самих стовпів, ми пропонуємо і П-подібний підмурок для них, виготовлений за тією ж технологією.

Дані стовпи для паркану імітація цегли призначені для всіх типів легкого та середнього за вагою заповнення з металу та дерева. Вони чудово виглядають із зашивкою як з вертикальною, так і горизонтальною структурою. П-подібний підмурок технічно не розрахований на заповнення важкими матеріалами типу цегли або кам'яної кладки.

Вибираючи клінкерну цеглу для стовпів паркану ви завжди зіткнетеся з складністю комплектації. Є в них така неприємна особливість як нерівномірність відтінків кожної окремої цегли. І для того, щоб ваш паркан був красивим, доводиться сортувати всю цеглу вручну, на заводі така послуга зазвичай не передбачається, як і в будівельних магазинах. Купуючи готовий стовп, ви позбавляєтеся залишків у вигляді невикористаної цегли, які не підійшли по відтінку, але за які ви все одно заплатили.

Імітація цегляних стовпів від Ворота Центр Україна - моделі та особливості

У нашому інтернет-магазині представлені швидкомонтажні стовпи з імітацією під клінкер та рядову цеглу в наступних розмірних модифікаціях:

 1. Квадратного перерізу - 220 х 220, 320 х 330 та 360 х 360 мм.
 2. Прямокутні - 580 х 360 мм.

Висота стовпа стандартна для всіх типорозмірів – 1460 мм. Також є фундамент у двох розмірах на секцію - 2460 і 2960 мм.

Всі вироби представлені в 7 варіантах кольорів, від світлих, що імітують жовту цеглу до темних і насичених відтінків клінкеру. Можна окремо придбати накриття для стовпа.

Кріплення зашивального матеріалу відбувається дюбелями до стовпів, виходячи з обраної моделі заповнення. Матеріал, і зокрема відсутність металевого армування стінок, передбачає використання пір'яних свердел та звичайного дриля, замість перфоратора та відповідних бурів. Це значно полегшує та прискорює монтаж заповнення.

З усіх питань звертайтеся до наших фахівців - вони допоможуть з вибором, проконсультують з технічних нюансів та організують доставку.

Вгору