МИ ПРАЦЮЄМО!
СЛАВА УКРАЇНІ, ГЕРОЯМ СЛАВА!
UAH
  • EUR
  • USD
Порівняння
Добавте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Магазин воротних систем №1 в Україні
Графік роботи:

Пн-Пт 09.00 - 18.00

Сб 10.00 - 16.00

Київ, вул. Перемоги, 20

0
Мій кошик

Автоматичні шлагбауми CAME, GANT, NICE, FAAC, BFT, ROGER

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Автоматичний шлагбаум - завдання і особливості

Шлагбаум - пристрій для розподілення і контролю руху транспортних потоків, застосовується при роботі з авто і мототранспортом. Обладнаний механізованим (частіше електричним) приводом з дистанційним управлінням, шлагбаум називається автоматичним. Не є повністю замикаючим охоронним пристроєм, який попередить проникнення небажаного елементу, а виконує саме контролюючі та регулюючі функції. І якщо деякі моделі можуть стати перешкодою на шляху занадто наполегливого кур'єра, то велику вантажівку на швидкості зупинити вийде навряд чи. Втім, від нього цього і не потрібно.

Автоматичний дорожній шлагбаум - конструкція

Сучасний автоматичний шлагбаум реалізується в формі комплекту, повністю готового до установки і роботи. В комплект автоматичного шлагбаума входить:

  • Стріла - рухливий елемент, який власне і виконує основну роботу, перегороджуючи шлях. Для більшої помітності фарбується в яскравий колір і має світловідбиваючі поверхні, що поліпшують видимість стріли при світлі фар. Виготовляється найчастіше з алюмінієвого профілю або міцного пластику.
  • Корпус-тумба, що кріпиться до фундаментної основи за допомогою анкерів. Всередині знаходиться приводний електродвигун і механізм управління стрілою, включаючи балансуючу пружину. Також в корпусі, як правило, розміщений блок з радіомодулем, але зустрічаються моделі і з виносним керуванням. Корпус і механізм більшості автоматичних шлагбаумів розрахований на роботу під відкритим небом, здатний протистояти опадам та інших природних впливів на протязі всього терміну експлуатації і в будь-яку пору року. Параметр захисту IP вибирається залежно від місця установки.

Крім основних елементів конструкції шлагбаума, є і допоміжні, які розширюють його функціональність. Перш за все це сигнальні пристрої - а саме лампа і звуковий сповіщаючий елемент, які сигналізують про початок руху стріли. І звичайно, це зовнішні компоненти автоматики: фотоелементи - світлочутливі датчики, що сповіщають автоматику про наближення транспорту, зчитувачі магнітних карт і інші.

На що звернути увагу, якщо необхідно купити автоматичний шлагбаум?

Перш за все це розмірні характеристики стріли, що визначаються по ширині проїзду. Її довжина варіюється від 3 до 8 м. І якщо довгі моделі підходять більше для встановлення на в'їздних групах виробничих або інших комерційних об'єктах, то короткі - для регулювання транспортного руху на закритих та відкритих паркінгах, котеджних комплексах. Коротка стріла - єдиний вибір, якщо є обмеження по висоті над шлагбаумом. Наприклад стеля паркінгу або навіс над в'їздною групою. Якщо транспортних смуг дві, і обмеження по висоті є, встановлюються два шлагбаума з короткими стрілами, по різних сторонах, кожен з яких контролює свою смугу. Також подібна установка використовується, якщо необхідний окремий контроль в'їзду, і окремо - виїзду на об'єкт.

Ще один важливий параметр - час відкривання шлагбаума. Для комерційних об'єктів з високим транспортним завантаженням це буває критичним моментом - час це гроші.

Найважливішим критерієм при виборі автоматичного шлагбаума є інтенсивність його використання. Якщо для домашнього користування достатньо моделей з інтенсивністю 50-70%, то для паркінгів, складських або логістичних центрів необхідно витривалі моделі з інтенсивністю 100%.

Крім вищеописаних критеріїв, необхідно враховувати функціональність і оснащеність автоматичного шлагбаума. Широкі можливості сучасної автоматики залежно від моделі дозволяють налаштувати шлагбаум на роботу з наступними органами управління:

  • Кнопка запуску.
  • Пульт ДУ.
  • Кодовий замок.
  • Картрідер.

Або включити автоматичний режим з відкриття при наближенні транспорту.

При необхідності розширити функціонал автоматичного шлагбаума, до нього можна замовити додаткові аксесуари, наприклад світло і звукосігналізіруючі прилади або пульти дистанційного керування.

Ціна на автоматичний шлагбаум формується з розрахунку розміру стріли, інтенсивності використання, часу відкривання, функціональності та оснащеності. Також вартість автоматичного шлагбаума сильно залежить від застосовуваного механізму. Залежно від потреб на кожен об'єкт можна підібрати і купити шлагбаум автоматичний з оптимальними параметрами, дякуючи моделей є багато, від різних світових виробників.

Вгору