СЛАВА НАЦІЇ, ПИ*ДА рОСІЙСЬКІЙ ПЕДЕРАЦІЇ
UAH
  • EUR
  • USD
Порівняння
Добавте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Магазин парканів та воротних систем №1 в Україні
Графік роботи:

Пн-Пт 09.00 - 18.00

Сб 10.00 - 16.00

Київ, вул. Перемоги, 20

0
Мій кошик

Металеві паркани Пайп

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Паркан Ранчо Pipe - не такий, як інші

Огорожі у стилі Ранчо - відносно новий продукт на нашому ринку, особливо у виконанні з металу. Але за відносно невеликий термін вони встигли знайти прихильність у багатьох покупців, ставши надійним і дуже привабливим вибором для формування огорож приватного будинку. Причини зростаючої популярності прості та логічні:

  • Вони дуже гарні. Немає іншої огорожі, яка так притягує погляд. Відразу розумієш – це по-справжньому високоякісний преміальний продукт. Фото важко передають тривимірне сприйняття, і в живу такий паркан виглядає набагато презентабельніше.
  • Вони універсальні в естетичному плані. Горизонтальні лінії підходять практично під будь-який ландшафтний дизайн та архітектурне рішення. Візуально розширюючи ділянку, поздовжні лінії Ранчо підійдуть як під стиль прерій Райта, так і сучасний хай-тек і навіть щось у народних мотивах.
  • Вони надійні та довговічні. Ламель ранчо - це коробчата в перетині конструкція з прокатної сталі, має неабиякий запас міцності і жорсткості, а об'єднана в секцію має відмінні антивандальні властивості. Якісні матеріали та антикорозійне покриття гарантують роки експлуатації.
  • Вони практичні. Класичні ранчо - це паркан що продувається. Для тісних забудов у теплому кліматі це забезпечує вентиляцію ділянки. Приємно для людей та домашніх тварин, корисно для рослин та дерев.

Але саме останнє часто спричиняло вибір іншого типу огорожі. Іноді хочеться більше приватності, і менше недобрих поглядів усередину двору. І ми пропонуємо альтернативний варіант - паркан Ранчо Пайп, який, володіючи всіма перерахованими перевагами не проглядається зовні.

Паркан Ранчо Пайп - особливості конструкції та моделі

Матеріал ламелі - прокатна сталь завтовшки від 0.4 до 0.6 мм, сформована в ламель у формі паралелепіпеда з виносами. Саме ці елементи, заходячи один на одного на різному рівні по вертикалі секції, створюють щілину, через яку вільно проникає повітря. Напрямок потоку - вниз, що допомагає краще розподілятися по всій площі ділянки. Кріплення ламелі Ранчо Pipe - у приховану П-планку за допомогою заклепок.

Ви можете купити секційний паркан Ранчо Pipe, вибравши з двох моделей:

  1. Pipe L – висота ламелі 190 мм., щільність – 6 шт. на 1 м. висоти секції. Товщина – 30 мм.
  2. Pipe XL – висота ламелі 275 мм., щільність – 5 шт. на 1 м. висоти секції. Товщина 60 мм.

На вибір 6 варіантів фарбування за каталогом RAL. Доступні секції шириною від 2 до 3 і висотою від 1.6 до 2.2 м.

Загальна легкість секції Ранчо Pipe та її невисокий вітровий опір дозволяє не витрачатися на масивний та досить дорогий фундамент, а також застосовувати більш тонкі та менш помітні металеві стовпи.

Так, паркан Ранчо Пайп важко назвати бюджетним, це високотехнологічний і досить складний у виробництві виріб, виготовлений з високоякісних матеріалів. Але саме таким і має бути преміальний продукт, який дозволить на довгий час забути про проблеми з огорожею, яка матиме однаково чудовий вигляд як зовні, так і зсередини.

Вгору