СЛАВА НАЦІЇ, ПИ*ДА рОСІЙСЬКІЙ ПЕДЕРАЦІЇ
UAH
  • EUR
  • USD
Порівняння
Добавте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Магазин парканів та воротних систем №1 в Україні
Графік роботи:

Пн-Пт 09.00 - 18.00

Сб 10.00 - 16.00

Київ, вул. Перемоги, 20

0
Мій кошик

Металеві паркани Твінго

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Паркан Жалюзі Твінго - максимальна приватність

Огорожі із заповненням типу Жалюзі - популярний варіант металевих парканів, що пропонує своїм потенційним покупцям ряд певних властивостей:

  • Високі характеристики по міцності - кілька вигинів ламелей надають всій секції високу жорсткість і чудові антивандальні якості.
  • Провітрюваність. Щілини між лагами пропускають повітря, розбиваючи при цьому вітрові потоки і спрямовуючи їх вниз. На ділянці із парканом жалюзі завжди свіже повітря та відсутні протяги. Для дерев та рослин це дуже важливо, що цінують садівники-аматори.
  • Гарні естетичні якості. Горизонтальні лінії візуально розширюють невеликі ділянки і гармонують практично з будь-яким стилем архітектури.
  • Довговічність та ремонтопридатність. Якісно виготовлений металевий паркан із гарних матеріалів закриє питання з огорожею на довгі роки. А кріплення за допомогою заклепок дозволяє замінити пошкоджену ламель із мінімумом зусиль.

Але перед усім жалюзі - це унікальні властивості приватності, коли ряд ламелей розміщується під ухилом з внутрішньої сторони на зовнішню, що зменшує можливість побачити що відбувається із зовні. При цьому певний перегляд зсередини зберігається. Але зменшує - не повністю нівелює, і багатьом, хто бажає провітрюваний, але все ж таки закритий паркан, доводиться вибирати щось інше. І саме для таких клієнтів створено особливий тип огорож жалюзі - Твінго.

Особливість жалюзей твінго - це особлива, симетрична ламель, що є трикутником, який дивиться вгору. Його вершина входить у вищу ламель, таким чином між ними зберігається простір для проходу повітря, але візуального перегляду вже немає ні під яким кутом. Та й перфекціоністи оцінять однаковий вигляд паркану як зовні, так і зсередини двору. При цьому опади не можуть затримуватися на ламелях, бо тому перешкоджають скати з двох сторін, що ще більше підвищує довговічність конструкції.

Паркан жалюзі твінго - модифікації та їх особливості

Кожний бажає мати вибір, і пропонуючи нашим покупцям такий особливий тип огорож, ми подбали про асортимент, здатний задовольнити потреби вимогливого клієнта. У каталозі компанії Ворота Центр Україна ви знайдете наступні модифікації паркану Жалюзі Твінго:

  • Твінго Класичний. Ламель заввишки 65 мм у нижній частині має закруглення усередину. Товщина готової секції 60 чи 80 мм.
  • Твінго Пряме. Вища (75 мм.) ламель має перед заворотом вертикальну ділянку. Товщина та сама.
  • Твінго Duos. Заворот після вертикальної площини не закруглений, а під великим кутом. Висота ламелі 55 мм, товщина секції – 60 мм.

Усі модифікації мають захисний профіль по верхній частині, монтаж ламелей виконаний за допомогою заклепок на приховану П-планку. На вибір є виконання із прокатної сталі товщиною від 0.4 до 0.6 мм. Ну і 7 кольорів – як уже без цього.

Ви може купити паркан жалюзі твінго у вигляді готових секцій завдовжки від 2 до 3 м. та висотою від 1.6 до 2.2 м. Вага готового паркану (1 кв. м. в залежності від моделі 10-12 кг) не вимагає наявності дорогого та масивного фундаменту, а для монтажу достатньо стандартних малопомітних металевих стовпів.

Жалюзі Твінго класичне, пряме та Duos відносяться до високотехнологічних та престижних класів металевих парканів, мають високі естетичні та експлуатаційні якості, і здатні радувати свого господаря довгі роки.

Вгору