СЛАВА НАЦІЇ, ПИ*ДА рОСІЙСЬКІЙ ПЕДЕРАЦІЇ
UAH
  • EUR
  • USD
Порівняння
Добавте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Магазин парканів та воротних систем №1 в Україні
Графік роботи:

Пн-Пт 09.00 - 18.00

Сб 10.00 - 16.00

Київ, вул. Перемоги, 20

0
Мій кошик

Металеві паркани жалюзі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Паркан Жалюзі - унікальна функціональність та краса

З більшості сучасних типів огорож цей тип парканів напевно наймолодший. Технічно, жалюзі паркан – це такий гібрид звичного нам штакетника зі складною формою ламелей та перевірених часом огорож Ранчо з горизонтальним розташуванням елементів зашивки. Звичайно, подібні рішення вже застосовувалися раніше, наприклад, з дерева. І навіть зараз можна знайти щось подібне. Але повноцінними жалюзями такий виріб вважати не можна. Хоча б тому, що вони не мають тих якостей, які пропонує сучасний металевий паркан жалюзі.

Жалюзійний паркан - це універсальне рішення, яке зустрічається як приватному, так і в комерційному застосуванні при організації зовнішніх огорож. З огляду на специфіку конструкції застосовувати даний тип забору для декоративних цілей або поділу внутрішньої частини ділянки є недоцільним. Для цих завдань більш пристосовані ранчо або штакетник. Та й у плані практичності все ж таки це саме зовнішня огорожа, де повністю розкриваються її функціональні можливості.

Паркан типу жалюзі та його переваги

Недарма цей тип огорож можна сміливо назвати самим високотехнологічним та практичним. Дані паркани пропонує низку властивостей, які можуть змінюватися залежно від вибраного типу ламелей. Також залежить від вибору типу зашивки на забір жалюзі ціна на кінцевий виріб. Втім – це деталі, у яких нижче. До загальних переваг, якими володіє секційний паркан із жалюзі, виготовлений з металу, необхідно віднести:

  • Високі механічні якості. Стійкість до пошкоджень, ударів, вандалостійкість. Ламелі, маючи кілька вигинів самі мають певну жорсткість, що позитивно впливає на міцність всієї конструкції секції, навіть якщо вона безрамкова і не інтегрована в каркас або Т-профіль.
  • Довговічність. Тут справа не тільки в загальній конструкції, а й у використаних матеріалах. Сталь ламелей товщиною 0.4 і вище, надійна П-планка, якісне фарбування, що перешкоджає появі корозії - це все дає можливість прослужити цій огорожі дуже довго.
  • Ремонтопридатність. Якщо все ж таки якимось чином ламелі або дещо все ж таки були пошкоджені - замінити її буде цілком посильним завданням. Кріплення на приховану бічну П-планку - заклепками, дрилі та пістолета для заклеювання буде більш ніж достатньо. А купити жалюзі для забору можна також і у нас, у колір готової огорожі.
  • Естетика. Жалюзі гарні, і вони можуть конкурувати з ранчо. Горизонтальні лінії - це рішення на всі випадки, яке візуально розсуне вузьку ділянку, і, навпаки, згладить розриви між елементами, якщо у вас широкий просторий фасад. А вибір форм дозволяє підібрати варіант на будь-який смак.

Особливо хочеться виділити дві унікальні властивості огорож з ламелями Жалюзі. Це провітрюваність та приватність. Перше – найважливіша річ, якщо необхідна вентиляція ділянки – південна сторона, висока щільність забудови, наявність рослин та дерев, що потребують руху повітряних мас. При цьому проникаючі потоки повітря спрямовані вгору, що не дає піднімається пилу із землі. Ну а особливості розміщення ламелей, їх форми та загальна конструкція паркану жалюзі дають можливість бачити те, що відбувається зовні, при цьому закриваючи ваше подвір'я від зайвих поглядів.

Який краще вибрати та купити паркан жалюзі?

Форма, крок та тип ламелей визначає як зовнішність, так і експлуатаційні характеристики забору. Ви можете замовити паркан жалюзі з ламелями наступних модифікацій:

  1. Класика. Подвійний вигин, ширина 60 мм, висока приватність.
  2. Стандарт Та сама ширина та висота, менший розмір вертикальних частин. Найкраще вентилюється.
  3. Ромб. Коробчаста ламель підвищеної жорсткості і міцності, забезпечує хорошу проглядність того, що відбувається зовні. Можна створювати довшу секцію шириною до 3 м.
  4. Лего. Розвиток попередньої модифікації, крім перерахованих властивостей має більш високу приватність та вітрозахист. Для північних сторін те, що треба.

Ламелі типу Стандарт та Класика дозволяють зробити секцію завдовжки до 250 см без втрат у механічних якостях. Всі модифікації жалюзі зверху мають плоску планку, так що ваш котик може там сміливо та стійко гуляти.

Ви можете купити паркан жалюзі в Україні та Києві, обравши довжину секції та модель ламелі, а наші співробітники зможуть організувати вам доставку. Також ви можете окремо придбати ламелі для забору жалюзі, якщо потрібна їхня заміна.

І окремо хочеться згадати вартість забору жалюзі. Вона залежить від форми та розміру секції. Але в будь-якому випадку це продукт з унікальними властивостями та високої якості, із претензіями на преміальність. А в деяких випадках цей тип парканів просто незамінний.

Вгору