МИ ПРАЦЮЄМО!
СЛАВА УКРАЇНІ, ГЕРОЯМ СЛАВА!
UAH
 • EUR
 • USD
Порівняння
Добавте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Магазин воротних систем №1 в Україні
Графік роботи:

Пн-Пт 09.00 - 18.00

Сб 10.00 - 16.00

Київ, вул. Перемоги, 20

0
Мій кошик

Направляюча балка (рейка) для відкатних воріт

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Як вибрати якісну направляючу балку?

Років 15 назад купити направляючу для відкатних воріт в Україні було неможливо, потрібно було добре постаратися, щоб привезти її з Польщі. Направляюча для воріт - це та магічна деталь механізму, яка несе на собі все навантаження полотна.

Как выбрать качественную направляющую балку для откатных ворот, фото

Фото 1

Що ви повинні знати перед тим як купити направляючу?

 1. Перш ніж купити направляючу для воріт вам належить розібратися і вибрати надійну консольную шину. Довговічність шини залежить від правильної її геометрії, так як з усього комплекту комплектуючих, консольна несуча балка бере на себе найбільше навантаження при русі стулки.
 2. Дешева і неякісна направляюча для зсувних воріт дає про себе знати в перші 1,5-2 роки. Чи неякісний сорт сталі через рік стає м'яким при великому навантаженні на рейок. Гарантія 1-2 роки не ваш варіант. Як вам гарантія в 5 років? Саме таку гарантію дає виробник фурнітури Vorota Center.
 3. Уникайте дешевих варіантів. Економія на направляючій рейці 200 - 300 грн в подальшому може призвести до розгинання полиць рейки, та її заміні.

Скільки коштує направляюча балка для відкатних воріт?

Направляющая балка для откатных ворот, фото

Фото 2.

Ціна направляючої для воріт залежить від декількох параметрів:

 1. Консольна балка, виготовляється стандартної довжини 5 м, 6 м или 7 м, при необхідності профіль добирається +1, +2, +3 м і тд., відповідно ціна збільшується.
 2. Також вартість залежить і від якості металу балки. Імпортна консоль для розсувних воріт має більш якісні сорти конструкційної і вуглецевої сталі. Купити фурнітуру та консольну шину відмінної якості рекомендуємо в нашому інтернет магазині Vorota Center Ukraine.
 3. Направляючу консоль виготовляють як оцинковану, так і не оцинковану, вартість не значно відрізняється.
 4. Також консольна балка буває маленька і велика, а) маленька несуча балка розмір перетину 60 * 70 * 3,5 мм, б) велика несуча балка розмір перетину 85 * 94 * 5 мм.

Опис 3-х видів профілів

Опис і ціни профілів, які можна купити в Україні!

 1. Найдешевший - чорний гладкий (травлений) профіль українського виробництва, виготовляється з імпортної конструкційної сталі, вартість становить близько 1400 гривень - 6 метрів, вартість кожного додаткового метра профілю - 200 грн, купити їх також можете в нашому магазині. Важливо шину і ролики купувати в комплекті. Не забувайте читати відгуки і дивитися фото огляди комплектів профілів 360 у відповідному розділі сайту.
 2. Чорна (гладка) направляюча для воріт австрійського виробництва, ціна 6 метрового профілю - 2200 гривень, ціна кожного додаткового метра направляючої - 380 грн. Читайте відгуки клієнтів, дивіться фото профілів 360
 3. Оцинкована консольна балка для зсувних воріт українського і австрійського виробництва, ціна за 6 метрів 2000/2400 гривень відповідно - ціна кожного метра 400/450 грн. Її купити також ви зможете в нашому інтернет-магазині Vorota Center Ukraine. Читайте відгуки та дивіться фото на нашому сайті.
Вгору