Оплата частинами і в розстрочку до 12 місяців.
Користуйтеся зараз - платіть потім!

UAH
 • EUR
 • USD
Порівняння
Добавте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Магазин воротних систем №1 в Україні
Графік роботи:

Пн-Пт 09.00 - 18.00

Сб 10.00 - 16.00

Київ, вул. Перемоги, 20

0
Мій кошик

Привід для промислових воріт ALUTECH

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Автоматика для секційних промислових воріт Alutech - вибір професіоналів

Промислові автоматичні приводи – вони інші. У них все інше. І насамперед призначення. Якщо цивільна автоматика - це питання комфорту і безпеки оточуючих, то промислові пристрої - це збереження цінного майна, висока ефективність і продуктивність, що виражається в економічній ефективності.

Промисловий воротний привід - це інструмент виробництва, поряд зі верстатом, рампою та іншими пристроями, що формують умови для створення додаткової вартості. І тут немає місця сентиментам, дизайну, тиші, комфорту та іншим користувальницьким штуками. Матеріали - тільки найнадійніші та найміцніші. Конструкторські рішення максимально спрямовані на високу інтенсивність, довговічність та безперебійність експлуатації. Функціональність – підтримка великої кількості ключів, модульна система для розширення можливостей, обов'язково – ручна експлуатація та всілякі системи захисту – від перегріву, перепадів електрики, перевантаження тощо. І звичайно ремонтопридатність – поломка на виробництві – це його затримка, а отже збитки. Отже, промислова автоматика має швидко ремонтуватися.

Всіма цими якостями повною мірою володіють автоматичні приводи для промислових секційних воріт у модельному ряду білоруського виробника Alutech - одного з лідерів на ринку ворітної продукції Східної Європи. Перевірені роками пристрої увібрали зібраний десятиліттями досвід у розробці та виробництві механізмів даного класу. Так само вельми привабливою залишається їх ціна - вона нижча від багатьох європейських аналогів. Адже недаремно промислові ворітні механізми Алютеч обрали для себе великі торгові та виробничі компанії України. Важливим аспектом при виборі є також широка партнерська мережа білоруського бренду. Сервісні центри можна знайти в будь-якому великому місті, а отже, і в найкоротші терміни провести ремонт, що для комерційного пристрою є дуже важливою можливістю.

Асортимент модельного ряду промислової автоматики Alutech та її особливості

Лінійка комерційних секційних приводів Targo представлена в п'яти модифікаціях, кожна з яких передбачає різну інтенсивність експлуатації та характеристики по навантаженню - а саме здатністю працювати з тією чи іншою вагою воріт. Є моделі під живлення як на 230 В, так і під трифазне 400 В.

Для невисокої інтенсивності експлуатації у 25% дві моделі:

 1. Targo TR-3531-230 KIT. Молодша модель для відносно невеликих секційних воріт з максимальною площею 12 кв.м. та вагою 180 кг. 32 об.хв., крутний момент – 35 Нм. Живлення – 230 В.
 2. Targo TR-5024-230 KIT. Для воріт більше - на 260 кг і площею до 18%. Крутний - 509 Нм, обороти - 24 за хвилину. Теж під 230 Вт.

Сфера застосування - невеликі або середні склади та виробництва з не найвищою пропускною спроможністю.

Для промислових об'єктів з вищим транспортним завантаженням застосовуються пристрої з інтенсивністю експлуатації 60%. Представлені 3 моделями під електроживлення у 3 фази та 400 В.

 1. Targo TR-5024-400 KIT. За вагою та розміром воріт, а також іншим характеристикам повторюють попередню модифікацію, але можуть робити це набагато частіше.
 2. Targo TR-10024-400 KIT. Потужна модель для воріт вагою до півтонни та площею до 30 кв.м. Крутний момент.100 Нм. та 24 об. за хв.
 3. Targo TR-13018-400 KIT. Максимальна модифікація, здатна оперувати з воротами вагою до 750 кг та розміром до 42 кв.м. Крутний момент 130 Нм.

Всі моделі лінійки реалізовані у роздільному форматі, коли механічне відділення розміщується окремо від блоку керування. Радіомодуль з антеною для забезпечення стабільної роботи теж може розташовуватися окремо, в зоні ефективного прийому без перешкод, які на промислових об'єктах не рідкість.

З всіх загальних особливостей серії Алютех Тарго варто виділити:

 • Дублюючий механізм кінцевих положень дозволяє більш точно налаштувати зупинку полотна в заданих точках.
 • Усі рухомі частини механізму виконані з міцної сталі.
 • Електродвигун обладнаний захистом від перегріву.
 • Редуктор має ланцюговий привід, з якого можна експлуатувати секційні ворота при зникненні електроживлення.
 • Захист класу IP65 дозволяє встановлювати дані пристрою на широкому спектрі об'єктів, включаючи зовнішній монтаж.
 • Привід здатний працювати при температурах від -20 до +50, при цьому для роботи на низьких температурах немає необхідності встановлення примусового обігріву механізму.
 • Підтримка 60 пультів дистанційного керування.

При цьому маса самого вального механізму не перевищує 17 кг. з ланцюгом, отже наявність сильно розвиненої системи кріплень не потрібна.

Додатково всі пристрої можна доукомплектувати аксесуарами - фотоелементами, виносним радіоприймачем, сигнальною лампою, а також додатковим ланцюгом ручного керування. І не забуваємо про пульти дистанційного керування - їх для комерційних об'єктів треба багато.

Купити автоматику для промислових воріт Алютех серії Targo ви можете у нас в магазині, заодно укомплектувавши її за вашими потребами.

Вгору