МИ ПРАЦЮЄМО!
СЛАВА УКРАЇНІ, ГЕРОЯМ СЛАВА!
UAH
 • EUR
 • USD
Порівняння
Добавте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Магазин воротних систем №1 в Україні
Графік роботи:

Пн-Пт 09.00 - 18.00

Сб 10.00 - 16.00

Київ, вул. Перемоги, 20

0
Мій кошик

Привід для промислових воріт AN-MOTORS

Автоматика для промислових воріт An Motors - недорого та професійно

Промислові приводи для секційних воріт - це дуже відмінний від цивільних чи домашніх моделей клас ворітних механізмів, до якого пред'являються особливі вимоги. І насамперед пром. пристрої повинні бути міцними, безвідмовними, ремонтопридатними та максимально надійними – вихід з ладу може негативно позначатися на роботі всього підприємства чи складу. Друга відмінність - конструктивна, і пов'язано це з типом воріт, що використовуються, а саме секційних. На відміну від гаражних “секційок”, промислові варіанти більші, масивніші і набагато важчі. Передача тягового зусилля - це не звичний ланцюг чи ремінь, які просто не витримають енергійну експлуатацію важкого полотна, а вал. Та й сам привід розміщується збоку та зверху біля воріт, має потужний редуктор та розвинену систему реберного охолодження. Звичайно, ні про які естетичні якості, тишу роботи чи комфорт мови не може йти - це професійний інструмент, і від нього чекають тільки швидкої роботи та безвідмовності.

Торгова марка An Motors, що належить білоруській промисловій групі Алютех, уже багато років виробляє автоматичні воротні приводи всіх типів, і по праву була оцінена клієнтами як з країн колишнього СРСР, так і Європи. Покупці оцінили високі експлуатаційні якості приводів An Motors, їхню надійність та простоту. І звичайно вартість - саме по собі створення окремого бренду мало на увазі виділення в його бюджетніші, і, отже, доступні моделі автоматики. Звичайно, не на шкоду якості та функціональності. Є безліч клієнтів, яким зайвий функціонал чи можливості того чи іншого пристрою просто не потрібні – він їх не використовуватиме. І переплачувати за них теж нема рації. Але дешеве з не завжди означає погане. Вся ворітна техніка An Motors проходить комплексні тестування на випробувальних ділянках ГК Алютех, а постійний контроль на виробництві та зворотний зв'язок із дилерами та покупцями дозволяють підтримувати необхідний рівень якості готової продукції. І цим розвіюється міф, що нічого хорошого в Китаї не можуть зробити - так, приводи An Motors виробляються в Піднебесній. І хоч моделей і небагато, але всі вони зарекомендували себе як надійні та довговічні пристрої, які стануть безвідмовним гвинтиком у машині вашого бізнесу.

Промислова автоматика An Motors - асортимент та особливості моделей

Модельний ряд промислових секційних пристроїв An Motors серії ASI представлений двома моделями, що мають різне призначення та характеристики.

 1. ASI 50. Модифікація для встановлення на ворота з максимальною площею до 18 кв. з невисокою (25%) інтенсивністю експлуатації. Потужність – 450 Вт, крутний момент – 50 Нм. живлення - 230 В. Область застосування - невеликі склади, виробничі потужності або інші комерційні об'єкти з невисокою пропускною здатністю.
 2. ASI100. Більш продуктивна модель, здатна легко піднімати-опускати полотна воріт до 30 кв. Інтенсивність використання – 60%. Електродвигун - 750 Вт, під трифазне живлення на 400 В. на виході видає пристойний крутний момент 100 Нм. Такий механізм відмінно покаже себе там, де брамою користуються багато і часто.

Вся вальна автоматика An Motors виконана в роздільному виконанні, блок керування знаходиться поза силовим корпусом з електромотором та редуктором. З решти загальних особливостей пристроїв серії ASI варто виділити:

 • Можливість як вертикального, і горизонтального розміщення приводу.
 • Редуктор, що самоблокується, при зупинці роботи або припиненні електроживлення.
 • Електромеханічні кінцеві вимикачі
 • Вбудований захист механізму від перегріву.
 • Можливість ручного розблокування механізму.
 • Аварійна ручна експлуатація воріт за допомогою ланцюгової передачі.
 • Широкий діапазон налаштувань роботи механізму.
 • Попереднє увімкнення проблискової сигнальної лампи.
 • Кількість підтримуваних програмованих пультів: АТ-4 20 шт., АТ-4N 60 шт.
 • Функція опитування підключених аксесуарів перед початком руху Фототест.
 • Автоматика має захист за стандартом IP43 для механізму та IP54 для блоку керування, та призначені для встановлення всередині приміщення.
 • Виробник гарантує безперебійну роботу за температури від -20 до +50 градусів.

У стандартну комплектацію входять сам привід, блок керування та монтажна плита. Пульти дистанційного керування купуються окремо. Для розширення функціональності та безпеки використання автоматики можна доукомплектувати додатковими аксесуарами, як стандартними, так і специфічними, характерними для промислових та комерційних моделей. Наприклад, стаціонарною кнопковою станцією або зовнішнім радіоприймачем.

Для більш детальної інформації про промислові приводи An Motors рекомендуємо звернутися до наших консультантів.

Немає товарів

Вгору