МИ ПРАЦЮЄМО!
СЛАВА УКРАЇНІ, ГЕРОЯМ СЛАВА!
UAH
 • EUR
 • USD
Порівняння
Добавте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Магазин воротних систем №1 в Україні
Графік роботи:

Пн-Пт 09.00 - 18.00

Сб 10.00 - 16.00

Київ, вул. Перемоги, 20

0
Мій кошик

Привід для промислових воріт CAME

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Автоматика для промислових воріт Came

Понад 30 років італійська виробнича група Came виготовляє високоякісну продукцію для організації транспортного руху, керування транспортними потоками, а також все, що пов'язано з воротами та їх автоматизацією. Володіючи 5-ма виробничими потужностями у себе на батьківщині, фірма зарекомендувала себе як розробник і постачальник надійної, інноваційної та довговічної автоматики та інших ворітних систем, придбавши чимало шанувальників у всьому світі. І звичайно, з розвитком компанії та освоєнням нової продукції, Came не могли залишити без уваги таку категорію електромеханічних ворітних пристроїв, як вальна автоматика для промислових воріт.

Промислові воротні приводи мають суттєві конструктивні відмінності від своїх домашніх і навіть комерційних моделей. І пов'язано це типом воріт, а саме секційних, головним передавальним елементом для яких служить вал, що рухається самим приводним механізмом. До механізмів такого рівня пред'являються підвищені вимоги щодо надійності, довговічності та ремонтопридатності. Дуже актуальні і важливі такі речі, як велика кількість пультів дистанційного керування, що підключаються, можливість модернізації системи шляхом доповнення зовнішньої антеною, і звичайно розширені функції організації доступу - наприклад стаціонарного зчитувача магнітних карт або окремо кодуємих пультів-ключів. Такі речі як комфорт, тиша роботи та інші зручності, характерні та важливі для цивільних моделей автоматики у промислових приводів вторинні, та виробниками не реалізуються.

Вальна промислова автоматика Came - моделі, особливості, функціонал

Італійська компанія не є вузькоспеціалізованим виробником промислових пристроїв. В асортименті представлені дві моделі, призначені для монтажу на валові секційні ворота з невисокою (до 30%) інтенсивністю експлуатації. Основне застосування - складські приміщення та виробничі об'єкти з низькою пропускною здатністю. Також дані приводи можна встановлювати на другорядних секційних воротах, що використовуються рідше і як допоміжні. Обидві моделі мають отвір для валу діаметром 24.5 мм. який використовують більшість виробників секційних воріт.

 1. Came C-BXE. Вальний промисловий механізм для воріт з максимальною площею полотна 22 кв.м., та висотою 5.5 м. Потужність електродвигуна – 450 Вт., тягове зусилля – 600 Нм., швидкість руху – 7.8 м.с.
 2. Came C-BXEK. Дещо потужна модель, для встановлення на ворота з максимальною площею полотна 35 кв.м., та висотою 5.5 м. Потужність – 750 Вт., крутний момент 120 Мн., швидкість руху стулки – 21.5 м.с.

Всі промислові пристрої Came реалізовані за роздільною схемою, блок керування із вбудованим радіоприймачем знаходиться окремо від корпусу з механічною частиною. Живлення автоматики – 230 В.

З інших загальних функціональних особливостей вальних приводів Came варто виділити:

 • Система блокування ворітного механізму при закритті, і як плюс – немає необхідності використовувати замки.
 • Широкий спектр налаштувань енкодера, що включають регулювання швидкості та контролю руху воротного полотна в кожний момент роботи автоматики.
 • Аварійне розблокування при аварійному зникненні електроживлення.
 • Пам'ять на 200 користувачів із окремими кодами на пультах дистанційного керування.
 • Ручне керування за допомогою ланцюгового приводу.
 • Самодіагностика та опитування всіх підключених периферійних пристроїв перед початком роботи.
 • Система термозахисту електродвигуна, що спрацьовує на позначці 150 градусів.

Вальна автоматика Came має захист від зовнішніх впливів за стандартом IP54, здатна безперешкодно функціонувати при температурах від -20 до +55 градусів, не вимагаючи пристосування для додаткового обігріву. Також можливе підключення широкого спектру додаткових аксесуарів, які значно розширюють функціональність та безпеку під час експлуатації. Сюди відносять як стандартні аксесуари (датчики-фотоелементи, сигнальні лампи тощо), так і спеціалізовані для промислових механізмів. Це мікрохвильовий радар, зовнішні приймачі, стаціонарні пульти, включаючи рідери для магнітних карток, замки. Не забули і про широкий вибір додаткових кнопок-ключів, яких для приводів такого класу потрібна велика кількість. Для встановлення даних моделей як відкатні можна окремо замовити зубчасту рейку.

Якщо ви шукаєте вальний привід на вашу промислові ворота, автоматика Came, яку ви можете замовити в нашому інтернет-магазині - це хороший вибір, які прослужать вам довгі роки. А можливість налаштувань енкодера, які по зручності порівняти з цивільними пристроями, і висока універсальність, роблять вальні приводи Came ще більш привабливими для оснащення промислових воріт з невисоким ступенем експлуатації.

Вгору