СЛАВА НАЦІЇ, ПИ*ДА рОСІЙСЬКІЙ ПЕДЕРАЦІЇ
UAH
  • EUR
  • USD
Порівняння
Добавте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Магазин парканів та воротних систем №1 в Україні
Графік роботи:

Пн-Пт 09.00 - 18.00

Сб 10.00 - 16.00

Київ, вул. Перемоги, 20

0
Мій кошик

Привід для промислових воріт DOORHAN

Автоматика для секційних промислових воріт Doorhan - професійні рішення для вашого бізнесу

Група компаній Doorhan – великий виробник і постачальник всього, що пов'язано з воротами на ринку колишнього Союзу, Східної та Центральної Європи. Основний офіс і більшість заводів – у РФ, а виробничі потужності також знаходяться в Китаї та Чехії. Також фірма не цурається замовляти і на аутсорсі. До асортименту компанії входить найширший спектр товарів, але особливе визнання у покупців заслужила саме автоматика для воріт, у тому числі і для промислових. Адже на відміну від багатьох, набагато більш іменитих виробників ворітних пристроїв, де промислові приводи в асортименті представлені однією-двома моделями, Doorhan може похвалитися солідним списком механізмів з різними характеристиками та під різні завдання.

Компанія сама розробляє приводи, виробляє деталі до них та збирає готову автоматику. Це гарантує сумісність всіх компонентів та запчастин у разі ремонту, а також легкість при модернізації ворітної системи. Одним з плюсів можна назвати широку дилерську мережу по всій Україні - офіційного партнера Doorhan можна знайти практично в будь-якому більш-менш великому місті. А значить із труднощами, пов'язаними з пошуком запасних частин, аксесуарів або просто ремонтом та сервісним обслуговуванням ви навряд чи зіткнетеся. Та й за довгі роки присутності на ринку воротна приводна автоматика Doorhan зарекомендувала себе як надійний та довговічний продукт. І звичайно варто згадати вартість - пристрої даного бренду можна сміливо віднести до умовно-бюджетних, що мають чудове співвідношення ціни, якості та функціональності. Особливо це стосується промислової автоматики Doorhan, аналоги якої на нашому ринку з її можливостями, і особливо за таку ціну, буде підібрати дуже важко.

Автоматика для промислової брами Дорхан - асортимент на всі випадки життя

Вальна промислова автоматика – це особливий клас пристроїв, і вимоги там також свої. Абсолютно не важливими є тиша роботи або багато користувацьких функції, характерних для цивільних моделей. Проте такі властивості, як висока продуктивність, надійність, ремонтопридатність та довговічність дуже важливі. І вальні промислові приводи Doorhan мають усе вищеперелічене. На даний момент у лінійці виробника представлені дві модельні лінійки, з різними характеристиками, конструкційними особливостями та завданнями по застосуванню - SHAFT і GFA.

Серія вальної автоматики для промислових воріт Doorhan Shaft, яка виробляється в Чехії:

  • Shaft 20. Молодша модель, яку можна сміливо віднести до напівпромислового типу, також можливе і приватне використання. Для секційних та підйомно-поворотних воріт вагою до 160 кг. та площею до 12 кв.м. Інтенсивність експлуатації – 50%. Захист IP54.
  • Shaft 30. Розвиток попередньої моделі, потужніша, для полотна до 18 кв.м. Основна відмінність - стандарт захисту IP 65 та можливість експлуатації на зовнішній установці. Інтенсивність – 60%.
  • Shaft 50 та 50 PRO. Популярні моделі для секційних воріт до 25 м з інтенсивністю 40%. IP54. Відмінності в модифікаціях - у "Прошки" виносний блок керування.
  • Shaft 60. Ворота – до 28 м, інтенсивність – 60%, блок управління – вбудований, є захист IP65. Компактна, потужна та високопродуктивна модель з трифазним живленням на 380 В.
  • Shaft 120 і 200. Найпотужніші секційні пристрої у даній лінійці. Для воріт вагою до 550 та 850 кг. Живлення – 380 В. Принципова відмінність – окремо розташований редуктор у масляній ванні, що підвищує надійність та довговічність механізму. Захист IP44. Блок керування інтегрований. Можливе встановлення у двох площинах.

Лінійка приводів GFA. Правду кажучи, це розробка однойменної німецької компанії, яка їх і виробляє в Німеччині на замовлення Doorhan. Це високопродуктивні пристрої, реалізовані за рознесеною системою, з окремими силовим та керуючим блоками. Редуктор знаходиться у масляній ванні, є механічні кінцеві вимикачі та система термозахисту. Здатні працювати в умовах нестабільного електроживлення. Поставляються з трипозиційним постом управління. Дві моделі:

  • GFA SE 5.24 – 25,4 SK та GFA SE 14.21 – 25,4 SK, що відрізняються за потужністю. Живлення - 380 та 220 В., інтенсивність 60 та 40% відповідно.

Вся вальна автоматика має широкі можливості для підключення додаткових аксесуарів, що розширюють можливості її застосування та безпеку експлуатації. Механізми адаптовані для роботи в наших широтах, здатні функціонувати при температурах від -40 до +55 градусів (серія Shaft). Також є весь функціонал, характерний для автоматики даного класу.

Для більш детальної інформації щодо підбору промислових приводів Дорхан краще звернеться до наших консультантів.

Немає товарів

Вгору