МИ ПРАЦЮЄМО!
СЛАВА УКРАЇНІ, ГЕРОЯМ СЛАВА!
UAH
 • EUR
 • USD
Порівняння
Добавте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Магазин воротних систем №1 в Україні
Графік роботи:

Пн-Пт 09.00 - 18.00

Сб 10.00 - 16.00

Київ, вул. Перемоги, 20

0
Мій кошик

Привід для промислових воріт MARANTEC

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Автоматика для промислових воріт Marantec - німецька якість для професіоналів

До комерційних приводів пред'являються інші вимоги, ніж їхнім утилітарним побратимам. Такі моменти в роботі, як комфорт, тиша або зовнішність втрачають будь-яку значимість. Зате просто життєво важливі безвідмовність, найвища надійність, гнучкість схеми та ремонтопридатність у швидкі терміни. В такому випадку привід виступає частиною виробничих потужностей, і бере участь у створенні прибутку. І промислова автоматика від німецького виробника Marantec повністю відповідає цим критеріям.

За більш ніж 30-річний досвід розробки та виробництва пристроїв ворітної автоматизації, фірма з Марієнфельда, стала одним із лідерів цієї сфери не тільки в Німеччині, а й на європейському ринку, добряче потіснивши визнаних домінаторів з Італії. Сама компанія зі Східної Вестфалії була заснована на базі виробничих потужностей німецького дверного гіганта Hörmann, так що свою діяльність творець Marantec Міхаель Герман почав явно не з нуля, що сприятливо позначилося на зростанні фірми та якості її продукції. Про неї можна говорити багато, але найбільш показовим буде вибір десятків тисяч вдячних клієнтів, які довіряють своє майно та бізнес автоматизованим пристроям від Marantec.

Промислова автоматика Marantec – знайдеться для всіх

На відміну від багатьох виробників ворітної продукції, у яких промислові пристрої - це лише таке невелике доповнення з парочки слабосильних модифікацій до асортименту, що складається в основному з цивільних моделей, Marantec до цієї категорії ставляться дуже серйозно. Що, власне, і підтверджує досить широкий спектр моделей, серед якого можна вибрати пристрій на будь-яку потребу і з потрібними характеристиками. У професійній лінійці представлено:

 1. Промислові моделі для секційних рішень.
 2. Приводи для рішень ролетного типу.
 3. Високопродуктивні приводні пристрої для зовнішніх воріт.

Розглянемо детальніше кожну категорію.

Автоматика для секційних промислових воріт Marantec

Сучасні виробничі підприємства, складські приміщення та торговельні об'єкти обладнуються різними видами воріт, кожен з яких має свій автоматичний привід. Можна зустріти:

 1. Секційні ворота з пружинним компенсатором, в яких елемент із торсіонних пружин компенсує частину ваги полотна та знімає навантаження з редуктора, деталей та двигуна.
 2. Безпружинні секційні ворота – простіше за конструкцією, і не вимагають додаткових елементів – торсіонів, які до того ж треба регулярно підтягувати.

Для обох варіантів секціонок є такі серії, що мають модифікації, які відрізняються насамперед споживаною напругою:

 • STA 1. Компактний привід для пружних секційок під вал діаметром 25.4 мм, з інтенсивністю 60 і 80%, і живленням 400 і 230 В. Остання модифікація вирізняється безшумністю. Оснащений кінцевими вимикачами.
 • STAC 1. Розвиток попередньої моделі, відрізняється встановленим блоком керування CS255AC з розширеними функціями безпеки, що дозволяє легко підключати датчики-фотоелементи або запобіжник замикаючого контуру Модифікації на 400 і 230 В, інтенсивність - 60 і 25% відповідно.
 • STA 1 FU/I. Вальна автоматика тільки під 230 В. Більш швидкісна, з блоком керування CS 320, та розширеним функціоналом з налаштування плавності та швидкості руху полотна. Інтенсивність - 60 та 80%.
 • STAI 1. Спеціальна модифікація для встановлення на напрямній балці довжиною до 4.5 м. та приводом роликовим ланцюгом. Застосовується в обмежених просторах, коли немає можливості розмістити механізм збоку. Модифікації з блоками управління CS 320 або CS 255 AC, на 400 В 3-фази або 230 В 1 фаза з перетворювачем, Частота - 60 або 80%.
 • SA. Серія для безпружинних секційних воріт. Оснащується захисним запобіжним механізмом від падіння полотна, що не потребує обслуговування. Інтенсивність – 60%, живлення – 3 фази, 400 В.
 • VTA. Механізми з електродвигуном постійного струму під напругу 24 В. Легко оснастити ДБЖ. Тихий, економічний, міцний та компактний - це найінноваційніший продукт у лінійці секційних механізмів. Для воріт до 18 кв. Модифікація VTA 11 має два БЖ.

Пристрої для систем ролетного типу

 • Серії MWF та MDF. Оснащені запобіжним механізмом, цифровими кінцевиками, під 400 та 230 вольт. Модифікації із частотою експлуатації 60, 80 та 25%. БУ - CS 320.

Приводи для зовнішніх промислових воріт

Зовнішній тип пристроїв, які крім надійності та ефективності ще й повинні мати можливість функціонувати в несприятливих умовах цілий рік. Три лінійки:

 • SDO 35. Відкатна автоматика, здатна впевнено рухати консолі до 21.5 м і максимальною масою до 4.4 тонни. Блок управління з екраном CS 310 для зручного програмування, міцна конструкція, корпуси з нержавіючої сталі, є під 400 і 230 В (з частотним перетворювачем).
 • Dynamic. Модифікації 736 та 741 FU. Для консолей до 1100 і 1300 кг. Вбудований блок управління з РК-дисплеєм, широкі можливості по налаштуванням.
 • Comfort ST500. Розпашний комерційний привід для оперування стулками до 5 м і вагою до 600 кг. Міцна конструкція у повністю металевому корпусі з бронзовою штангою шпинделя, здатна працювати з частотою 80%.

Як бачите, під всі завдання у MARANTEC є промисловий автоматичний пристрій. І звичайно не забуваємо про великий спектр спеціалізованих аксесуарів, які допоможуть сформувати ідеальну воротну систему для вашого заводу, складу чи іншого комерційного об'єкту. Для більш детальної інформації краще звернутися до наших консультантів.

Вгору