МИ ПРАЦЮЄМО!
СЛАВА УКРАЇНІ, ГЕРОЯМ СЛАВА!
UAH
 • EUR
 • USD
Порівняння
Добавте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Магазин воротних систем №1 в Україні
Графік роботи:

Пн-Пт 09.00 - 18.00

Сб 10.00 - 16.00

Київ, вул. Перемоги, 20

0
Мій кошик

Шлагбауми ALUTECH

Шлагбаум Alutech – універсальність на всі випадки життя

Регулювання транспортного потоку та обмеження проїзду автомобілів та інших засобів пересування – необхідна та незмінна частина життя сучасного мегаполісу та його окремих елементів – житлових, комерційних, громадських, державних чи виробничих об'єктів. Продукція білоруської групи компаній Алютех, яка виробляє все, що пов'язано з воротами, автоматикою та контролем трафіку – це гарний вибір, якщо вам необхідний високоефективний та надійний інструмент. Алютех давно завоювали визнання на ринках колишньої однієї шостої та Східної Європи як універсальні, якісно виконані пристрої, здатні безпроблемно функціонувати в наших погодних умовах.

Шлагбаум Alutech - це електромеханічний пристрій для розподілу та контролю транспортних потоків, що представляє собою тумбу, яка встановлюється на фундаменті, зі\ рухомою стрілою. Призначений для обмеження трафіку на проїздах із високим ступенем інтенсивності. Встановлюється як у приватних, так і комерційних об'єктах - в'їзних группах парковок, торговельних та житлових комплексах, котеджних містечках й просто підприємства різного типу.

Шлагбаум Алютех серії Bravo - особливості конструкції

При розробці даної моделі виробник намагався надати шлагбаум серії Bravo максимальну універсальність та гнучкість в конфігурації. Що, власне, і вийшло. І насамперед це універсальна тумба – вона застосовується як для право, так і для лівостороннього монтажу стріли. Помилитись при замовленні тепер просто неможливо. Також варто відзначити міцність конструкції – всі силові елементи виготовлені зі сталі завтовшки від 2 до 4 мм, а сам захисний кожух – 2 мм. Дуже широкий вибір налаштувань енкодера, що дозволяють відрегулювати швидкість руху стріли та її кінцеві положення. Також автоматика дозволяє налаштувати та синхронізувати роботу відразу двох шлагбаумів, що збільшує загальну ширину контрольованого проєму в два рази, максимально до 12 м. Особливо це оцінять на великих підприємствах, АТП та інших об'єктах, що потребують широкої в'їзної групи для організації зустрічного трафіку.

До інших переваг шлагбаумів Alutech Bravo варто віднести:

 • Витривалість та довговічність механізмів. Виробник гарантує 1 млн. повних циклів спрацьовування (відкриття/закриття) при інтенсивності 250 цих самих циклів на годину. Повне відкриття займе 3-6 секунд, залежно від налаштування.
 • Вибір розмірів – довжина стріли від 4 до 6 м. Власне цифра у назві моделі і говорить про розмір стріли.
 • Вбудована система захисту від стрибків у мережі електроживлення забезпечує стабільну роботу електричної частини механізму при перепадах напруги від 160 до 270 В. Актуально для дачних кооперативів, садових товариств тощо.
 • Налаштування автоматичного закриття шлагбауму, залежно від інтенсивності руху, що оцінять забудькуваті користувачі.
 • Є функція виявлення перешкод - автоматика миттєво відреагує на контакт із предметом під час руху стріли, скажімо з капотом машини чи людиною.
 • Вбудоване підсвічування з режимом світлофора, що збільшує загальну помітність стріли та значно допомагає в керуванні транспортним рухом.
 • Можливе підключення до загальної системи сигналізації, і шлагбаум автоматично закриватиметься при спрацюванні на об'єкті.
 • Пристрій має захист за стандартом IP54, і здатний функціонувати на відкритому повітрі при температурах від -30 до +65 градусів.

Також варто відзначити широкі можливості адміністрування шлагбауму. Блок керування підтримує запис у пам'ять максимально до 250 пультів дистанційного управління.

Шлагбаум Alutech – розширюючи можливості

Як і інша сучасна та інноваційна продукція Алютех, шлагбауми серії Браво мають широкі можливості щодо розширення свого функціоналу шляхом підключення додаткових аксесуарів. Сюди можна зарахувати:

 • Розширення пам'яті для запису до 500 пультів дистанційного керування шляхом встановлення універсального приймача.
 • Підключення додаткової сигнальної лампи, що означає роботу руху стріли для користувачів час роботи шлагбауму.
 • Датчики - фотоелементи визначають перешкоду на шляху руху стріли, що попереджає пошкодження часом дуже цінного майна.

Виробник пропонує можливість вибору профілю стріли, кожен з яких має свої особливості:

 1. Стандартна, прямокутна. Дозволяє встановлювати світлофорне підсвічування.
 2. Кругла трубного профілю. Варто використовувати там, де очікується високе вітрове навантаження.

Всі додаткові аксесуари - стандартні для всієї техніки Алютех, їх пошук і монтаж не викличе будь-яких складнощів.

Немає товарів

Вгору