У нас діє гнучка система знижок та індивідуальний підхід для усіх клієнтів. Телефонуйте
UAH
  • EUR
  • USD
Порівняння
Добавте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Магазин воротних систем №1 в Україні
Графік роботи:

Пн-Пт 09.00 - 18.00

Сб 10.00 - 16.00

Київ, вул. Перемоги, 20

0
Мій кошик

Ранчо - забор з металевого профілю

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Паркани Ранчо з безкрайніх прерій

Далека Америка подарувала світові не тільки тютюн, Макдональдс і iPhone. Це ще й уміння робити невибагливі, практичні і в той же час володіють своїм особливим шармом речі. Речі, народжені руками працьовитих людей, які не обділених кмітливістю. Саме тих людей, які перетворили дикі прерії в головну економіку світу. Саме там і з'явився неповторний стиль Ранчо. Чому стиль? Ранчо - це не тільки ферма і стейк, це ще квінтесенція практичності і простоти, народжена на безкрайніх пасовищах, де цінуються функціональні та ефективні рішення. Як паркан в стилі Ранчо.

Навряд чи історія зберегла ім'я першого фермера, який здогадався зробити навколо вигону для худоби огорожу з довгих жердин. Такі огорожі існували в усьому світі. Але своя специфіка, а саме наявність хижаків койотів, легко протискуватися між жердин, і потреба мати можливість людині перебратися через паркан народила свою, особливу конструкцію огорож. Горизонтальні жердини стали набивати частіше і від самої землі. Такий паркан легко обслуговувався - дошки-жердини змінювалися не всі, а в міру їх руйнування. Зламала корова рогом жердина - привіз нову і прибив. Також виявилася цінна властивість таких огорож - вони змінюють потік вітру, Ну і зовнішність - колоритні паркани немов з картини з пастухами Дикого Заходу набули великого поширення по всьому світу в якості цивільних огорож. Ми не стали винятком - в Україні паркани в стилі Ранчо вельми популярні.

Сучасний паркан в стилі

Ранчо Світ змінюється, і паркани теж. Дерев'яні жердини поступилися місцем металевим ламелей і обробленим дошках. Але принцип конструкції залишився той же. Забір ранчо являє собою часто розташовані на невеликій відстані один від одного ламелі або дошки, прикріплені до несучих стовпів. Верхом практичності і зручності монтажу стала поява секційних парканів Ранчо. Клієнт отримує вже готову секцію з закріпленими ламелями, йому необхідно її тільки до чогось змонтувати. За типом розташування ламелі можуть бути:

  • Горизонтальні . Безсмертна класика.
  • Вертикальні . Чим то схожі зі звичним нам штахетником, але крок між ламелями менше.

Якісь істотні практичні відмінності між цими видами зборів Ранчо виділити складно. Тут вже справа в естетиці та особистих уподобань. Сучасний паркан Ранчо може бути зробленим як з дерева, так і з металу. Ми вибрали метал. Долговеч & hellip; немає, просто вічно. А ще практично, дуже міцно і швидко в монтажі. І звичайно красиво, особливо в порошковому фарбуванню.

Варто відзначити одне чудове властивість зборів Ранчо. Вони вміють трансформувати суцільний потік вітру, сповільнюючи його, розбиваючи, і перешкоджаючи формуванню протягів. В результаті площа за таким парканом відмінно провітрюється, повітря не застоюється, але немає дискомфорту для живих істот і небезпеки завітрювання для рослин. Це цінно для садів і палісадників, де можуть вирощуватися чутливі до протягів культури. Правда це властивість практично зникає у досить популярних у нас двосторонніх варіантах ранчо-паркану. Це коли ламелі набиваються з двох сторін, перекриваючи один одного і не утворюючи мінімальний просвіт. Але тут вже вибирайте - або приватність або проветриваемость. Ми все таки за вентиляцію, інакше простіше все зашити суцільним профнастилом.

Який би ви не вирішили купити паркан Ранчо - це буде стильна і практична огорожа з унікальними якостями, яка прослужить довгі роки.

Вгору