МИ ПРАЦЮЄМО!
СЛАВА УКРАЇНІ, ГЕРОЯМ СЛАВА!
UAH
 • EUR
 • USD
Порівняння
Добавте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Магазин воротних систем №1 в Україні
Графік роботи:

Пн-Пт 09.00 - 18.00

Сб 10.00 - 16.00

Київ, вул. Перемоги, 20

0
Мій кошик

Шлагбауми CAME

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Шлагбауми Came – технологічні рішення для сучасного життя

Представляти продукцію італійської промислової групи Came особливого сенсу немає. Вона давно відома у нас в Україні, і завоювала особливу любов як наших покупців, так і користувачів усього світу. Компанія випускає все, що має якесь відношення до воріт, регулювання трафіку та розподілу транспортних потоків,

І хоча причин любити продукцію, і саме шлагбауми Came можна назвати багато, але варто виділити три.

 1. Інноваційність.
 2. Близькість до покупця.
 3. Асортимент.

З першим все просто - тут Came попереду всієї планети. Ну гаразд, не попереду, а у групі лідерів. Найширші можливості по інтеграції елементів та продуктів в єдину систему дозволяє максимально використовувати всі переваги, закладені розробниками на стадії проектування. Звичайно, головний наголос завжди робився і робитиметься на безпеку. Але при цьому вся ця автоматизація будуватиметься навколо людини.

У Came знають, що без розуміння потреб як цілого ринку, так і кожного окремого клієнта не буде хорошого бізнесу. Все-таки 60 років досвіду щось таке означають. Для фірми зі штаб-квартирою в італійському Доссоне нормально давати завдання до центру паркувальних рішень, розташованого у Франції на розробку блокаторів для України. І повірте - клієнт завжди отримує саме те, що йому потрібно. Щільна співпраця з дилерами, компаніями-інтеграторами та просто монтажниками дозволяє на основі їх відгуків та зворотного зв'язку пропонувати якісний та актуальний продукт, який завжди затребуваний.

І асортимент. Тут Came мало конкурентів. Фірма намагається створити максимальне охоплення на ринку, та запропонувати широкий асортимент своєї продукції на всі смаки та потреби, включаючи конкретного регіону. Та що тут говорити – для українського ринку було запропоновано популярну модель шлагбауму G3250 Ukraine Edition у національних кольорах.

Звичайно, причин купити автоматичний шлагбаум Came набагато більше, варто хоча б відзначити якість продукції та наявність розвиненої сервісної мережі.

Шлагбауми Каме - актуальний асортимент

Серія шлагбаумів Came Gard поєднує декілька моделей, що мають різні характеристики та призначення. При цьому можливі варіанти комплектації однієї і тієї ж моделі різними стрілами. Лінійка Came Gard виглядає так:

 • GARD G3250. Бестселер на нашому ринку, що полюбився насамперед своєю універсальністю та ціною. Широкі можливості кастомізації - є варіанти зі стрілою круглого профілю, овального зі світлодіодним підсвічуванням, шарнірним для проїздів з низькою стелею, підключення кард-рідерів та інших аксесуарів. Для інтенсивної експлуатації. Двигун – 24 В., швидкість спрацьовування – від 2 до 6 сек.
 • GARD G4040. Той момент, коли потрібно щось гарніше. І ця модель хоч і повторює багато в чому попередню, але вже входить в дизайнерську серію. Є можливість підключення плати LB38 та кількох акумуляторів для забезпечення безперервної роботи при зникненні електроживлення. Інтенсивна експлуатація.
 • GARD GT4 Нове покоління шлагбаумів з двигуном постійного струму на 24 В. Тумба - оцинкована сталь з порошковим фарбуванням, пружинне балансування, світлофорне LED підсвічування на стрілі і тумбі, захист стріли від зіткнення. Панель керування з дисплеєм та підключення до хмарного сервісу CAME Connect. На 3 млн. спрацьовувань. У майбутньому ця модель займе найпопулярнішу нішу використання у житловому та громадському секторі.
 • GARD GT8 Розвиток попередньої моделі, відрізняється встановленою модульною стрілою з двох частин. Підійде як для приватного використання, так і промислового.
 • GARD PT. Високопродуктивний автоматичний шлагбаум для стандартних умов завдяки своїй швидкості 1.2 сек. може застосовуватись і в промисловій сфері, на нешироких проїздах. Довжина стріли до 3.8 м. Є світлодіодне, воно ж світлофорне (червоне і зелене) підсвічування на стрілі і на кільці. Плата управління ZLB30 має функції інтеграції в системи контролю доступу та паркувальні системи через вбудовану Ethernet-карту. Гарантовано 4 млн циклів.
 • GARD PX. Модель Hi-End класу для паркувальних об'єктів з дуже високою пропускною здатністю. Виробник гарантує 10 млн. спрацьовувань. Широкі можливості для розширення - можливо замінити стрілу на овальну з червоно-зеленим підсвічуванням, встановити систему від'єднання стріли, синхронну або шлюзову роботу, підключенням ДБЖ та системи обігріву двигуна для експлуатації при екстремально низьких температурах. Алюмінієва стійка з сигнальною лампою та безколекторний двигун, що забезпечує практично безшумну роботу. Блок керування з дисплеєм та підключення до CAME Connect.
 • G5000X. Пішла важка артилерія. Промислова модель, здатна працювати без зупинки зі стрілою максимальної довжини 6.5 м. Можливе встановлення як простої круглої, так і підсвіченої стріли. Відкриття – 4-8 сек, двигун на 24 В.
 • GARD 8. Дизайнерська модель для промислового та громадського сектору. Впевнено перекриває проїзд шириною до 7.6 м. Кругла стріла з підсвічуванням. Можна встановити плату та акумулятори для безперебійного живлення.
 • GARD 12. Найпотужніший у модельному ряду Came шлагбаум. Сфера застосування - залізничні переїзди, відкрита промисловість (наприклад, гірничодобувна), великі транспортні термінали та подібні об'єкти. Швидкість повного спрацьовування – 10 сек, інтенсивність – 50 %. Живлення двигуна – 24 В. Дозволяє перекривати проїзд шириною до 12 м.

Всі шлагбауми Came, купити які ви можете у нашому інтернет-магазині, мають захист за стандартом IP54, та можуть функціонувати при температурах від -20 до +55 без додаткового обігріву.

Вгору