МИ ПРАЦЮЄМО!
СЛАВА УКРАЇНІ, ГЕРОЯМ СЛАВА!
UAH
  • EUR
  • USD
Порівняння
Добавте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Магазин воротних систем №1 в Україні
Графік роботи:

Пн-Пт 09.00 - 18.00

Сб 10.00 - 16.00

Київ, вул. Перемоги, 20

0
Мій кошик

Комплекти шлагбаумів NICE

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Шлагбауми Nice - спрощуючи життя

Італійська, а нині вже міжнародна група компаній Nice - один із світових лідерів у розробці та виробництві всього, що пов'язано з воротами, домашньою автоматизацією та регулюванням транспортного руху. У порівнянні з воротними приводами автоматичні шлагбауми не займають такого великого місця в асортименті компанії, та все-таки мають всі технологічні ознаки і особливості, як і інші продукти Nice. Але це не заважає їх популярності, і багато об'єктів різного типу, на яких встановлені автоматичні шлагбауми Nice знаходяться на всіх континентах нашої планети. Все ж таки продукція цієї компанії представлена в більш ніж 100 країнах світу, загальна кількість підприємств більше 20, і постійно збільшується. Пов'язано це з політикою промислової групи, яка активно скуповує місцеві бренди та зміцнюється як на локальних, так і на глобальному ринку.

Шлагбауми Найс не просто так носять це вже легендарне ім'я, яке стало синонімом слів якість, інноваційність та комфорт. Всі свої найсучасніші технології та розробки компанія реалізовує і в даній продукції, тримаючи марку та пропонуючи своїм клієнтам все те найкраще, що вона має. Традиційно виробник пропонує широкі можливості розширення можливостей електромеханічних шлагбаумів шляхом встановлення додаткових аксесуарів, в більшості універсальних для всіх продуктів бренду. Також широко застосовані фірмові рішення Nice, що дозволяють об'єднувати шлагбауми з іншими пристроями контролю та безпеки, створюючи єдину функціонуючу мережу. Всі моделі, представлені на нашому ринку, сертифіковані та адаптовані для роботи в кліматичних та технологічних умовах України. Варто відзначити широку дилерську та сервісну мережу Nice у нас у країні – партнера можна знайти у кожному великому місті.

Шлагбаум автоматичний Nice - модельний ряд

Шлагбауми Nice, купити які ви можете в нашому інтернет-магазині, представлені двома лінійками, що мають відмінності за призначенням.

  • WIDE. Серія утилітарних електромеханічних шлагбаумів дуже популярна в Україні, насамперед завдяки своїй невисокій вартості. Складається з трьох модифікацій - що відрізняються перед усім максимальною довжиною стріли. S – 4 м., M – 5 м. та L – 7 м. Міцний корпус тумби з оцинкованої сталі, пофарбований у помітний помаранчевий колір. Захищений механізм ручного розблокування шлагбауму з доступом із двох сторін. Функція автозакриття та автоматичне опускання стріли при спрацьовуванні елемента, що сигналізує про проїзд автомобіля. Можливе встановлення всередину тумби фотодатчиків та блоку акумуляторів PS324. Прості монтаж (монтажна основа йде в комплекті) та програмування функцій – останнє здійснюється за допомогою dip-перемикачів. Для модифікацій M і L завдяки потужнішому редуктору є можливість встановлювати ґрати та підвісну опору. Живлення двигуна – 24В. Максимальна швидкість спрацьовування – 5 сек. Сфера застосування - громадські та комерційні об'єкти з невисоким та середнім транспортним навантаженням.
  • BAR. Лінійка професійних моделей, що застосовуються на об'єктах із середнім транспортним завантаженням, і де необхідний більш високий рівень технологічної гнучкості в конфігурації, налаштуваннях та підключення додаткових аксесуарів. 5 модифікацій з різною довжиною стріли, від 3 до 9 метрів. Для всіх, крім наймолодшої моделі, виробник заявляє гарантований ресурс 1 млн. спрацьовувань. Корпус тумби – сталевий, з катафорезним покриттям. При цьому тумба універсальна і дозволяє розміщувати стрілу в будь-який бік. Усередині - балансувальний механізм із високоміцними сталевими пружинами. Двосторонній доступ до механізму розблокування. Подвійна система виявлення перешкод. Овальна стріла для зниження впливу вітру. Дана лінійка відрізняється широким спектром аксесуарів, що підключаються, за допомогою фірмової технології Bluebus та двох проводів, що значно розширюють можливості шлагбауму. Сюди входять блок безперебійного живлення PS224, сонячні батареї Sole Myo, сигнальні або світлофорні лампи, фотоелементи та інші опції Nice. З особливостей варто виділити легкість монтажу, програмування та налаштування автоматики, регулювання характеристик руху стріли, автоматичного закриття та інші корисні функції. Електродвигун – 24В.

Всі пристрої виконані в монооб'ємному факторі, блок керування знаходиться всередині тумби, що значно спрощує процес зміни налаштувань, перепрограмування та підключення аксесуарів. Шлагбаум Найс має захист за стандартом IP44 (для Wide) та IP54 (для Bar) і здатний функціонувати при температурних режимах від -20 до +50 градусів.

Якщо необхідно купити шлагбаум Nice, або просто виникли питання – звертайтесь до наших консультантів.

Вгору