МИ ПРАЦЮЄМО!
СЛАВА УКРАЇНІ, ГЕРОЯМ СЛАВА!
UAH
  • EUR
  • USD
Порівняння
Добавте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Магазин воротних систем №1 в Україні
Графік роботи:

Пн-Пт 09.00 - 18.00

Сб 10.00 - 16.00

Київ, вул. Перемоги, 20

0
Мій кошик

Комплекти шлагбаумів ROGER

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Шлагбаум Roger - коли ідеал так близько

Напевно, перше, з чим асоціюється будь-яка продукція італійського виробника Roger Technology - це висока продуманість конструкції, чудова якість виконання і точне складання готового механізму. Компанія має репутацію такого Роллс-Ройса у світі ворітних пристроїв, зароблену роками важкої праці та веденням постійних розробок. Одна з найстаріших фірм у цій сфері, що виробляє продукцію, яка є еталоном та прикладом для інших виробників.

Що ж робить продукцію Roger Technology такою особливою, можна сказати унікальною? Увага до всіх аспектів майбутньої експлуатації механізмів та розуміння потреб клієнтів, готових платити чималу вартість, але отримувати постійну якість Roger. На кожному етапі, у кожному моменті ви бачите те, що робить продукцію компанії з Мольяно-Венето лідером у преміум сегменті.

  • Високий рівень інженерного опрацювання конструкції пристроїв та механізмів.
  • Тільки найкращі матеріали. Високоміцні сорти сталі та бронза на робочих та рухомих частинах, екструдований алюміній на корпусах та несучих деталях.
  • Якісні деталі та компоненти. Тут немає місця китайським втулкам-нонейм - тільки кулько та роликопідшипники, власні двигуни та інша начинка.
  • Прецизійна обробка робочих поверхонь, зубів шестерень, валів та інших елементів, що контактують між собою. Разом з точним збиранням це геть-чисто позбавляє користувачів таких неприємних аспектів при користуванні як вібрації, зайві шуми і всього того, що негативно впливає на комфорт експлуатації та довговічність.
  • І не забута електроніка – тут Roger теж пропонує лише сучасні рішення.
  • Також широко розвинена лінійка аксесуарів, що підключаються, та розширюють можливості того чи іншого механізму.

Все вищеперелічене повною мірою відносяться і до шлагбаумів Roger. Це високотехнологічні електромеханічні пристрої, призначені для ефективного контролю та поділу транспортних потоків, виконані у кращих традиціях та з незмінною якістю Roger Technology. Їх важко назвати недорогими, але тут необхідно розуміти, що це все ж таки продукт преміум-класу, який за умовчанням не може бути дешевим.

Лінійка автоматичних шлагбаумів Roger

У італійського виробника Roger шлагбаум не є профільним видом продукції, що, втім, не заважає мати дві моделі у кількох модифікаціях, де основні відмінності – це максимальна довжина стріли. Також від її маси та навантаження на двигун змінюється і час відкриття. Обидва пристрої розраховані на високоінтенсивну експлуатацію.

  1. AGL. Основна сфера застосування – оснащення виїздів у комерційні, промислові та житлові комплекси, котеджні містечка та інші подібні об'єкти. Час відкриття – для моделі на 4 м. – від 2 до 6 сек, для 6 м. – від 4 до 8 сек. Інтенсивність – 100%. Застосовано інноваційний блок керування з широкими можливостями налаштування та підключення додаткових аксесуарів. Розташований у верхній частині, що спрощує його налаштування. Є балансувальна пружина (жорсткість залежить від довжини, гарантований ресурс на 1 млн. спрацьовувань) із системою її точного регулювання. Традиційно багато уваги приділено матеріалам – всі силові елементи механізму – редуктор, вали тощо. - сталь та бронза, алюмінієва еліптична стріла з ребром жорсткості, всі вали встановлені у підшипникових опорах. Сама стріла має підсвічування, характер якого можна задавати через БК. Вбудований захист від перегріву та ще одне сигнальне підсвічування у верхній частині кришки, що підвищує помітність пристрою. Шлагбаум розрахований на експлуатацію при температурі від –20 до +70 градусів. Широкий спектр аксесуарів для формування ефективної та безпечної в'їзної системи - індуктивна петля, фотоелементи, виносна сигнальна лампа з антеною, додатково програмовані пульти. Платформа для монтажу – у комплекті.
  2. BIONIK. Сфера застосування – житловий та комерційний сектор. Вирізняється оригінальним зовнішнім виглядом. Розрахункове навантаження - 2500 спрацьовувань на добу. Механізм з балансувальною пружиною. Вбудоване сигнальне підсвічування в тумбі, система виявлення перешкод, редуктор, що самоблокується, і можливість мануального розблокування при зникненні електроживлення. Великий список аксесуарів для шлагбауму, в які входять: блок безперебійного живлення, опціональна стріла з LED, стійки для стріли з регулюваннями та магнітним фіксатором, шторка на стрілу та шарнір для її складання. А опціональне встановлення підігріву механізму дозволяє знизити нижню планку температури експлуатації з -20 до -40 градусів. Верхня +55. Ресурс – 1.5 млн циклів відкриття/закриття.

В обох моделях використаний фірмовий безколекторний двигун BRUSHLESS з живленням на 36 В, що дозволяє значно зменшити загальне енергоспоживання. Всі шлагбауми Roger виконані в моноформаті, блок керування та радіоприймач розташовується в тумбі. Кожна модель має захист за стандартом IP54.

Для більш детальної інформації, можете сміливо зв'язуватися з нашими консультантами.

Вгору