МИ ПРАЦЮЄМО!
СЛАВА УКРАЇНІ, ГЕРОЯМ СЛАВА!
UAH
 • EUR
 • USD
Порівняння
Добавте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Магазин воротних систем №1 в Україні
Графік роботи:

Пн-Пт 09.00 - 18.00

Сб 10.00 - 16.00

Київ, вул. Перемоги, 20

0
Мій кошик

Автоматичні шлагбауми з встановленням

Шлагбаум - для чого потрібен, різновиди та сфера застосування

Завдання у любого шлагбаума просте - це пристосування створене для контролю, поділу та блокування транспортних потоків. Іноді шлагбаум використовується і в якості охоронного пристрою, але все ж варто враховувати, що такі функції шлагбаум повноцінно виконувати не може, оскільки не є повноцінним блокуючим пристроєм, таким як ворота. Може бути:

 • Ручний. Зазвичай обладнаний противагами і відкривається вручну. Зараз практично не зустрічається, оскільки вимагає постійної наявність людини, яка буде приводити його в дію.
 • Автоматичний. Сучасний і актуальний варіант, обладнується приводом з дистанційним управлінням, і не вимагає ручного впливу людини. Всі маніпуляції з відкриття та закриття виконуються після натискання кнопки, введення коду, активації ключем, картою або в повністю автоматичному режимі.

Якщо вам необхідно купити шлагбаум, то в будь-якому випадку це буде автоматична модель, з певним функціоналом, оптимальним під ваші потреби.

Шлагбаум - це перш за все продукт для комерційного використання, і в приватному господарстві він не зустрічається. Застосовуються:

 • При оснащенні пунктів охорони для контролю в'їзду в котеджні містечка, житлові комплекси та інші подібні закриті об'єкти.
 • На паркінгах, (як відкритих, так і закритих), в'їздах в гаражні комплекси, підземні стоянки.
 • Для організації та обмеження контролю транспортного руху в громадських місцях - парках, заповідниках, точках видачі замовлень, (в тому числі ресторанах швидкого харчування) та інших подібних місцях
 • На комерційних об'єктах - виробничих, складських, сервісних та інших зонах, аеропортах, автовокзалах.
 • В режимних об'єктах, військових базах, виправних закладах тощо.
 • На спеціальних ділянках доріг - наприклад залізничних переїздах.

Та в інших місцях, де потрібно обмежувати або здійснювати контроль за транспортом.

Шлагбаум - конструкція і особливості

Сучасний шлагбаум - електромеханічний пристрій, що складається з двох основних елементів:

 • Корпус-тумба. Основа, в якій знаходиться приводний механізм з балансовуючою пружиною, електродвигун і блок управління. Тумба анкерними болтами кріпиться до фундаменту. Чим більша тумба - тим серйозніше і масивніше необхідний фундамент. Органи керування - а саме сам блок і радіомодуль можуть розміщуватися як в тумбі, так і знаходиться окремо - все залежить від моделі. Механізм шлагбаума повинен безперешкодно функціонувати під відкритим небом, в широкому діапазоні температур, під впливом опадів та в будь-яку пору року.

   

 • Стріла шлагбаума. Є рухомим елементом конструкції, та виконує основну функцію перегородження шляху транспорта. Матеріал виготовлення - алюмінієвий профіль або пластик. Фарбується в яскравий, привертаючий погляд колір, а для підвищення помітності в світлі фар на стрілу наклеюються світловідбиваючі елементи.

   

Необов'язкові опціональні і допоміжні елементи системи, що розширюють функціональність - сигнальні пристрої (світлові і звукові), фотоелементи, кардрідери, переговорні пристрої, цифрові клавіатури та інше.

Що треба знати, коли треба вибрати і купити шлагбаум

Розмір стріли. Визначаюча характеристика шлагбаума, від якої залежить потужність механізму та інші його характеристики. Довжина буває від 3 до 8 м. Розраховується стріла від ширини перекриваємої дороги. При наявності обмеження висоти - наприклад низька стеля в'їзду до паркінгу або просто дах навісу - використовується два шлагбаума. Також здвоєна система застосовується для роздільного контролю двох смуг, коли один шлагбаум працює на в'їзд, а інший - на виїзд.

Інтенсивність використання. Також впливає на тип механізму. Чим частіше планується користуватися шлагбаумом, тим цей показник повинен бути вище. Рекомендується брати з запасом.

Час відкривання. Важливий параметр, особливо для місць з високим трафіком - парковок, складських та виробничих площ.

Крім вищеописаного, необхідно заздалегідь визначиться з функціоналом шлагбаума і його оснащеністю. Активаторами роботи можуть бути:

 • Кнопка на пульті ДУ.
 • Зчитувач карт.
 • Клавіатура для введення коду.
 • Комбіновані пристрої.

Вибираючи такий на перший погляд не саме технологічний пристрій як шлагбаум, ціна на якого залежить від умов експлуатації та його характеристик, також слід враховувати необхідність в обслуговуванні та ремонті в майбутньому. Все таки це механізм трохи складніше ніж здається на перший погляд.

В нашому каталозі ви знайдете дані пристрої від провідних світових виробників. Неважливо в якому місті вам потрібно купити шлагбаум - Київ, Харків чи Львів - ми працюємо по всій Україні.

Вгору