МИ ПРАЦЮЄМО!
СЛАВА УКРАЇНІ, ГЕРОЯМ СЛАВА!
UAH
 • EUR
 • USD
Порівняння
Добавте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Магазин воротних систем №1 в Україні
Графік роботи:

Пн-Пт 09.00 - 18.00

Сб 10.00 - 16.00

Київ, вул. Перемоги, 20

0
Мій кошик

Комплекти шлагбаумів BFT

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Шлагбауми BFT - професійні рішення

Продукція італійської компанії BFT - це понад 30 років інновацій та незмінно високої якості. Виробник із Віченци довгі роки є локомотивом усієї індустрії, та входять до п'ятірки світових лідерів з виробництва всього, що пов'язано з воротами та регулюванням транспортних потоків. А багато фірмових технологій стали еталоном для інших компаній, те, на що варто дорівнювати і навіть копіювати. Автоматичні шлагбауми BFT - це високоякісні та технологічні пристрої, що пропонують постійну надійність та довговічність при відмінній функціональності.

Модельний ряд BFT - автоматичні шлагбауми

У лінійці італійського виробника можна знайти шлагбаум на будь-яку потребу як утилітарні пристрої, так і професійні серії.

 1. MOOVI. Найпопулярніша лінійка в Україні з продукції бренду. Причин тому дві - широкий вибір модифікацій, та й це найдешевший шлагбаум БФТ, що пропонує відмінний функціонал та характеристики за свої гроші. Середня інтенсивність – від 50 до 80 %. Вбудована система запобігання зіткненню з перешкодою. Блок керування з екраном дозволяє швидко запрограмувати енкодер. Дві базові моделі з різною максимально підтримуваною круглою стрілою - Moovi 30 - 3 м., Moovi 50 - 6 м. А далі варіанти:
  • Зі стандартною швидкістю спрацьовування - від 4 (для коротких, 3 м.) до 8 сек (для 6 м.).
  • Швидкісна модифікація S, де стріла піднімається за півтори секунди.
  • Виконання INOX з корпусом з нержавіючої сталі.
  • Також можна пофарбувати тумбу на запит клієнта за каталогом RAL.
  Живлення двигуна - 230 В. Використання - житлові та комерційні об'єкти, стоянки та інші проїзди із середнім та невисоким транспортним навантаженням.
 2. GIOTTO BT A. Для інтенсивної експлуатації. Характеристики, як і у двох попередніх моделях. Є кінцеві електронні вимикачі,двигун на 24 В. та вбудований блок керування з підтримкою протоколу U-Link. З розширень - можливість встановлення джерела безперебійного живлення та підігріву двигуна для роботи у сильні холоди. Застосування - житлова та комерційна сфера, де необхідний вищий рівень інтеграції у загальну систему керування транспортним потоком.
 3. GIOTTO ULTRA 36. Просто швидкісний варіант попередньої моделі для дуже інтенсивного використання, зі швидкістю роботи найдовшої модифікації на 6 м. в 4 сек і 2.2 сек. - для 4-х метрової. Та й зовнішність трохи інша. Автостоянки, паркування, паркінги, промислові та комерційні об'єкти з високим транспортним завантаженням.
 4. MICHELANGELO BT A. Великі шлагбауми – для стріли довжиною 6 та 8 м. максимум. Інтегрована сигнальна лампа, кінцеві вимикачі, можливе підключення ДБЖ та підігріву механізму. Блок керування Merak BM з радіоприймачем розміщений у верхній частині тумби для швидкого та зручного доступу. Живлення приводного електромотора – 24 В. Стандарт захисту IP54. Інтенсивна експлуатація. Сфера застосування - комерційна та промислова - склади, підприємства, інше.
 5. MAXIMA. Професійна серія складається з трьох базових модифікацій зі стрілами макс. довжиною на 3, 6 та 8 метрів, та варіантами за кольорами. Дуже інтенсивне використання. Гарантований ресурс – 5 млн циклів. Кривошипно-шатунний механізм з фірмовою системою змащення забезпечує безшумну та дуже довгу роботу без потреби у частому обслуговуванні. Електродвигун – 230В. Досить проста начинка – блок керування з енкодером і в принципі все. Основний упор зроблений в механічну частину, що й передбачає сферу застосування - виїзди на платні дороги, великі транспортні термінали та інші об'єкти, де потрібна максимальна надійність, але немає необхідності в зайвому функціоналі.
 6. MAXIMA ULTRA 35 SM. Високопродуктивний професійний шлагбаум з трифазним асинхронним двигуном на 230 В (є модифікація на 120 В), і редуктором в масляній ванні. Розмір стріли – від 1.7 до 5 м. Напрацювання на відмову – 5 млн. циклів. Безперервна частота використання. Вбудований інвертор та механічне антивандальне блокування. Трохи фірмових технологій типу U-Link і зміненого кодування з пульта дистанційного керування. Варіанти як із пружинним балансуванням, так і без даного механізму. Застосовується на максимально завантажених об'єктах, де крім надійності та високої швидкості спрацьовування (макс 3 сек.) потрібне підключення до зовнішніх систем керування. Наприклад, транспортні шлюзи платних доріг з автоматичним обслуговуванням.
 7. MAXIMA ULTRA 36. Розвиток попередньої моделі, але з великим функціоналом та можливостями. Стріла – максимально 6 м. Живлення – 230 та 120 В. Швидкість підйому – 4 сек. Захист – IP55, температурні режими від -40 до +60 градусів. Виробник гарантує 7 млн циклів відкриття/закриття. Інвертор, масляна ванна, купа аксесуарів, що підключаються. Професійний пристрій, який використовується там, де необхідна максимальна надійність і здатність працювати безперервно в жорстких умовах - відкриті транспортні термінали, великі парковки та інші подібні об'єкти. Є з тумбою з нержавіючої сталі.
 8. MAXIMA ULTRA 68 SM. Найпотужніша модель у професійній серії. Гранична довжина стріли до 8 м. Варіанти з пружинами та без. Дуже висока частота експлуатації, з гарантованим напрацюванням у 2 млн спрацьовувань. Двигун на 230 В. Застосування - промисловість, складські послуги, та інше, де необхідний великий дорожній проєм.

Якщо ви вирішили купити шлагбаум BFT, то для більш детальної інформації краще звернутися до наших консультантів.

Вгору