Оплата частинами
Користуйтеся зараз - платіть потім!

UAH
 • EUR
 • USD
Порівняння
Добавте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Магазин воротних систем та парканів під ключ №1 в Україні.
Графік роботи:

Пн-Пт 09.00 - 18.00

Сб 10.00 - 16.00

Київ, вул. Перемоги, 20

0
Мій кошик

Автоматика (привід) BFT для відкатних воріт

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Ціна на – автоматику для відкатних воріт BFT в Україні, Києві

Назва товару

Ціна

🔥 Зубчаста рейка BFT сталева, 1м, товщина 8 мм

334 грн

🔰 Зубчаста рейка BFT полімерна, 1м, товщина 12 мм

334 грн

🔥 Кронштейн кріплення лампи BFT (кут до 90 °)

418 грн

🔰 Пульт BFT MITTO 2

877 грн

 

Автоматика для воріт BFT - світовий рівень

Автоматичні приводи для консольних воротних систем від італійського виробника з Тьена мають стабільну, і цілком заслужену популярність у нашого покупця. Входячи до групи компаній Somfy, одного зі світових лідерів у виробництві всього, що стосується приватної і комерційної автоматизації, бренд з Віченци користується можливістю використовувати виключно просунуті напрацювання в даній сфері. Що успішно і втілюється в їх продукції. Маючи власні представництва в 22 країнах, включаючи Україну, BFT розвиває і підтримує свою дилерську мережу, а особливо - сервісні центри, пропонуючи нам, кінцевими користувачам високий рівень гарантійного та післягарантійного обслуговування. Що, втім, хоч і важливо, але не завжди використовується, адже основний принцип BFT - це створення автоматичних пристроїв високої надійності, витривалих і міцних, здатних безпроблемно працювати в різних погодних умовах і тривалий час. І це вдається - автоматика для воріт фірми БФТ є однією з найбільш продаваних у нас в країні. Має всі необхідні сертифікати якості, і високо цінується як в Європі, так і в усьому світі.

Автоматика BFT для відкатних воріт - асортимент на всі випадки життя

Відмінна риса компанії BFT і виробляємих нею консольних воротних механізмів- це надзвичайно широкий вибір моделей і модифікацій в актуальному модельному ряду. Знайти і вибрати можна на будь-яку потребу, для роботи зі зсувними воротами різної ваги і розміру, як для приватного використання, так і для комерційного. Ще одна з особливостей - виробник відповідно до актуальних трендів випускає консольні пристрої під напругу не тільки 220 В., але і 24В. Не забуті і потужні промислові модифікації з живленням на три фази. Автоматика BFT для відкатних воріт в актуальній лінійці виглядає наступним чином:

 1. Серія DEIMOS - лінійка малопотужних механізованих приводів для приватного застосування.
  • BT - застосовуються для обладнання невеликих "консольок" масою до 600 кг., і швидкістю руху полотна до 16 м / хв. Живлення - 24 В. Механічні вимикачі.
  • AC - розвиток попередньої модифікації, але вже під напругу 220 В., і можливість оперувати стулками з вагою до 800 кг. Призначення - невеликі в'їздні групи будинків, дач і т.д. Швидкість переміщення полотна - 9 і 16 м / хв.
  • ULTRA BT - за характеристиками і призначенням повторюють підсерію DEIMOS BT A, але мають вже магнітні концевики. Для інтенсивного застосування.
 2. Серія АРЕС - консольні механізми для інтенсивного домашнього і напівкомерційного застосування.
  • ВТ А - механізм під напругу 230 В, здатний оперувати важкими полотнами до 1500 кг. Концевики - механіка. Швидкість консолі - 12 м / хв.
  • VELOCE SMART BT - 24В швидкісний приводний механізм, з розрахунковим навантаженням до 1000 кг. Інтенсивна приватна експлуатація, механічне вимикання, швидкість до 25 м / хв (залежить від модифікації).
  • ULTRA BT - домашнє часте використання, вага стулок до 1.5 тонни, магнітні концевики. Швидкість - 9 і 12 м / хв.
 3. Серія ICARO - високоефективні відкатні приводи для комерційного використання з належним рівнем оснащення і відмінною функціональністю.
  • SMART AC - максимальна вага консолі - 2 т., Рух стулки - до 12 м / хв. Дуже висока ступінь інтенсивності роботи.
  • ULTRA AC - в цілому по функціональності і характеристикам повторює попередню модель, але оснащена магнітними кінцевиками. Є механічний запобіжний стопор.
  • VELOCE SMART AC - швидкісна модель в сімействі ICARO - дві модифікації, до 1 і 2 тон ваги стулки. Швидкість макс 25 м / хв. Як і все це сімейство має редуктор, розміщений в масляній ванні.
 4. Серія SP3500 - тут все просто - трифазна (400 В) найпотужніша промислова модель для великих і важких стулок вагою до 3.5 тонни.

Крім зазначених моделей в лінійці продукції BFT для консольного оснащення є широкий вибір додаткових аксесуарів, що значно розширюють можливості автоматики, і головне - що підвищують її безпеку при роботі. Цьому сприяє застосування фірмової комунікаційної платформи U-link, що дозволяє об'єднати всі воротні компоненти, від головного блоку управління до останнього датчика та пульта дистанційного керування в одну єдину систему.

Кожна модель може поставлятися в різних варіантах комплектацій вже прямо з заводу, і тому підібрати ту саму, необхідну саме вам не складно.

Вся автоматика для воріт BFT розрахована на експлуатацію в нашій кліматичній зоні. Про функціональні особливості і потенціал приводних пристроїв італійського бренду можна написати багато сторінок, тому за деталями краще звернутися до наших консультантів.

 

Популярні запити
Купити автоматику (привід) для відкатних воріт з сигнальною лампою Купити автоматику для воріт ROGER Купити обладнання для відкатних воріт
Купити автоматику (привід) для відкатних воріт Купити автоматику для відкатних воріт з фотоелементами Купити автоматику для відкатних воріт будинку до 500 кг
Купити автоматику для промислових відкатних воріт до 2000 кг Купити автоматику для напівпромислових відкатних воріт до 1300 кг Купити автоматику (привід) CAME для відкатних воріт
Купити автоматику для воріт NICE Купити автоматику для воріт будинку і дачі Купити автоматику для відкатних воріт без лампи та фотоелементів
Купити автоматику для відкатних воріт будинку до 1000 кг Купити автоматику для відкатних воріт Steelon Купити автоматику для відкатних воріт з лампою і фотоелементами

Купити автоматику для відкатних воріт EDINGER

Купити автоматику для відкатних воріт будинку до 900 кг Купити автоматику для розпашних воріт Rotelli
Купити автоматику для воріт Gant Купити автоматику для розпашних воріт Edinger Купити автоматику для відкатних воріт будинку до 1100 кг
Вгору