Оплата частинами
Користуйтеся зараз - платіть потім!

UAH
 • EUR
 • USD
Порівняння
Добавте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Магазин воротних систем та парканів під ключ №1 в Україні.
Графік роботи:

Пн-Пт 09.00 - 18.00

Сб 10.00 - 16.00

Київ, вул. Перемоги, 20

0
Мій кошик

Автоматика (привід) CAME для розпашних воріт

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Ціна на – автоматику для розпашних воріт CAME в Україні, Києві

Назва товару

Ціна

🔥 Кріплення бокове CAME для сигнальної лампи KIAROS

292 грн

🔰  Приймач CAME AF43S 1-канальний

961 грн

🔥 Пульт CAME TOP-432 EE 2-х канальний TOP-432EE

1045 грн

🔰 Сигнальна лампа CAME KLED KLED

1170 грн

 

Автоматика для розпашних воріт Came - якість світового рівня

Італійська промислова група Came включає в себе 5 виробничих підприємств, що випускають воротную продукцію, та одну власну сервісну компанію. Все що пов'язано з організацією в'їзної групи будинку, промислового об'єкта або іншого комерційної будівлі, а також системи управління трафіком, Came успішно виробляє вже більше 30 років. Але незважаючи на широкий спектр товарів і пристроїв, що випускаються, для Came автоматика розпашних воріт залишається основним товаром, тим, з чого вони починали, і з чим стали завоювали популярність у всьому світі.

Сучасна автоматика для воріт Саме - це широкий модельний ряд, здатний задовольнити будь-яку потребу, яка може виникнути. У лінійці італійського виробника є моделі, призначені для:

 1. Домашнього використання з невисокою частотою експлуатації.
 2. Напівпромислові типу із середньою інтенсивністю роботи, підходять так само і для приватного будинку з великими воротами.
 3. Високопродуктивні потужні моделі, здатні працювати з важкими стулками хоч цілий день.

Однією з особливостей, яку має привод для розпашних воріт Came, є високий рівень модернізації готового воротного комплексу шляхом підключення до нього широкого спектра додаткових аксесуарів. Це в свою чергу створює гнучкість всієї системи, що дозволяє побудувати раціональну схему роботи, найбільш оптимальну під певний об'єкт. Потрібен зовнішній блок радиомодуля, багатоканальний пульт ДУ, додати зовнішню кнопку, GSM-модуль або вбудувати додатковий електрично керований замок - це все є, і легко інтегрується в загальний робочий комплекс. І звичайно, все це дозволяє підключитися в актуальні і сучасні системи "Розумний будинок", що виводить зручність експлуатації розпашними воротами на новий рівень комфорту.

Але перш за все приводи для розпашних воріт came - це якість виконання. Маючи широку дилерську мережу по всьому світу, компанія вивчає досвід користування своєю продукцією, і адаптує її під певні умови. Так що якщо вам хтось скаже, що в мінливому українському кліматі ніжна італійська автоматика розпашних воріт Came погано або некоректно працює - це буде неправда. У цьому плані все просто відмінно. Також враховуються і деякі особливості, наприклад адекватна робота в умовах нестабільної подачі електроживлення.

Як правильно визначиться, вибрати і купити автоматику для розпашних воріт Came

В лінійці виробника з Італії ви можете знайти такі приводи розпашних воріт Came, різні за конструкцією і по сфері застосування.

Лінійні приводи:

 • Автоматика Krono 1 і Krono 2. Найдешевші і дуже популярні в Україні моделі для домашнього користування. Друга модифікація стандартно оснащена вимикачами кінцевих положень закриття і відкриття.
 • Модель ATS - універсальна домашня автоматика, дозволяє ставити автоматику на будь-яку стулку, і здатна оперувати з воротами до 800 кг вагою і шириною полотна до 3 м. Дуже тиха і плавна завдяки застосованим конічним шестерням, встановлюється на стовпи глибиною до 200 мм і інтегрується з хмарним сервісом для віддаленого управління.
 • Лінійка ATI (3000, 5000 і 5024). Серйозні високопродуктивні приводи для промислових, складських, виробничих та інших комерційних об'єктів, здатні працювати з великими полотнами і за будь-яких погодних умовах з практично необмеженою кількістю циклів відкриття-закриття. Велика кількість підключоваваних пультів, широкі можливості розширення функціоналу та феноменальна надійність й довговічність - є все, що можна очікувати від автоматики подібного рівня.

Важільна автоматика:

 • Fact. Домашній важільний пристрій для розпашних воріт, тихий і плавний, чудовий для установки на середніх та великих опорних стовпах. Адаптований для поганої погоди і до перепадів напруги в мережі. Плата управління інтегрована в один з приводів, що скорочує кількість проводів при монтажі.
 • Ferni. Більш потужна модель, здатна оперувати з полотном до 4 м. І 800 кг. вагою підійде для установки на масивні кам'яні або цегляні стовпи. Мінімум обслуговування і непомітність при установці, що робить дану модель привабливою для оснащення воріт, стилізованих під класику або старовину.

Воротні пристрою підземного розміщення:

 • Frog, Frog Plus і Super Frog. Якщо базова модель - типово домашня автоматика, то старші побратими - це потужні моделі, здатні інтенсивно рухати ангарні ворота вагою до 1.5 тонни і завдовжки до 8 м. Оснащені системою самодіагностики пристроїв безпеки. У всіх модифікацій захист IP67.

Як бачите, можна підібрати і купити автоматику Came для розпашних воріт на будь-яку потребу і поставлене завдання. Якщо виникли питання - наші консультанти із задоволенням відповідять на них.

 

Популярні запити
Купити автоматику (привід) для відкатних воріт з сигнальною лампою Купити автоматику (привід) BFT для розпашних воріт Купити автоматику (привід) Miller Technics для відкатних воріт
Купити автоматику (привід) для відкатних воріт Купити автоматику для відкатних воріт з фотоелементами Купити автоматику для відкатних воріт будинку до 500 кг
Купити автоматику для промислових відкатних воріт до 2000 кг Купити автоматику для напівпромислових відкатних воріт до 1300 кг Купити автоматику (привід) CAME для відкатних воріт
Купити автоматику (привід) NICE для відкатних воріт Купити автоматику для воріт будинку і дачі Купити автоматику для відкатних воріт без лампи та фотоелементів
Купити автоматику для відкатних воріт будинку до 1000 кг Купити автоматику для відкатних воріт Steelon Купити автоматику для відкатних воріт з лампою і фотоелементами

Купити автоматику для відкатних воріт EDINGER

Купити автоматику для відкатних воріт будинку до 900 кг Купити автоматику для відкатних воріт YouGate
Купити автоматику (привід) GANT для відкатних воріт Купити автоматику для відкатних воріт ROGER (Італія) Купити автоматику для відкатних воріт будинку до 1100 кг
Вгору