UAH
 • EUR
 • USD
Порівняння
Добавте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Магазин воротних систем та парканів під ключ №1 в Україні.
Графік роботи:

Пн-Пт 09.00 - 18.00

Сб 10.00 - 16.00

Київ, вул. Перемоги, 20

0
Мій кошик

Автоматика (привід) CAME для розпашних воріт

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Ціна на – автоматику для розпашних воріт CAME в Україні, Києві

Назва товару

Ціна

🔥 Кріплення бокове CAME для сигнальної лампи KIAROS

292 грн

🔰  Приймач CAME AF43S 1-канальний

961 грн

🔥 Пульт CAME TOP-432 EE 2-х канальний TOP-432EE

1045 грн

🔰 Сигнальна лампа CAME KLED KLED

1170 грн

 

Автоматика для розпашних воріт Came - якість світового рівня

Італійська промислова група Came включає в себе 5 виробничих підприємств, що випускають воротную продукцію, та одну власну сервісну компанію. Все що пов'язано з організацією в'їзної групи будинку, промислового об'єкта або іншого комерційної будівлі, а також системи управління трафіком, Came успішно виробляє вже більше 30 років. Але незважаючи на широкий спектр товарів і пристроїв, що випускаються, для Came автоматика розпашних воріт залишається основним товаром, тим, з чого вони починали, і з чим стали завоювали популярність у всьому світі.

Сучасна автоматика для воріт Саме - це широкий модельний ряд, здатний задовольнити будь-яку потребу, яка може виникнути. У лінійці італійського виробника є моделі, призначені для:

 1. Домашнього використання з невисокою частотою експлуатації.
 2. Напівпромислові типу із середньою інтенсивністю роботи, підходять так само і для приватного будинку з великими воротами.
 3. Високопродуктивні потужні моделі, здатні працювати з важкими стулками хоч цілий день.

Однією з особливостей, яку має привод для розпашних воріт Came, є високий рівень модернізації готового воротного комплексу шляхом підключення до нього широкого спектра додаткових аксесуарів. Це в свою чергу створює гнучкість всієї системи, що дозволяє побудувати раціональну схему роботи, найбільш оптимальну під певний об'єкт. Потрібен зовнішній блок радиомодуля, багатоканальний пульт ДУ, додати зовнішню кнопку, GSM-модуль або вбудувати додатковий електрично керований замок - це все є, і легко інтегрується в загальний робочий комплекс. І звичайно, все це дозволяє підключитися в актуальні і сучасні системи "Розумний будинок", що виводить зручність експлуатації розпашними воротами на новий рівень комфорту.

Але перш за все приводи для розпашних воріт came - це якість виконання. Маючи широку дилерську мережу по всьому світу, компанія вивчає досвід користування своєю продукцією, і адаптує її під певні умови. Так що якщо вам хтось скаже, що в мінливому українському кліматі ніжна італійська автоматика розпашних воріт Came погано або некоректно працює - це буде неправда. У цьому плані все просто відмінно. Також враховуються і деякі особливості, наприклад адекватна робота в умовах нестабільної подачі електроживлення.

Як правильно визначиться, вибрати і купити автоматику для розпашних воріт Came

В лінійці виробника з Італії ви можете знайти такі приводи розпашних воріт Came, різні за конструкцією і по сфері застосування.

Лінійні приводи:

 • Автоматика Krono 1 і Krono 2. Найдешевші і дуже популярні в Україні моделі для домашнього користування. Друга модифікація стандартно оснащена вимикачами кінцевих положень закриття і відкриття.
 • Модель ATS - універсальна домашня автоматика, дозволяє ставити автоматику на будь-яку стулку, і здатна оперувати з воротами до 800 кг вагою і шириною полотна до 3 м. Дуже тиха і плавна завдяки застосованим конічним шестерням, встановлюється на стовпи глибиною до 200 мм і інтегрується з хмарним сервісом для віддаленого управління.
 • Лінійка ATI (3000, 5000 і 5024). Серйозні високопродуктивні приводи для промислових, складських, виробничих та інших комерційних об'єктів, здатні працювати з великими полотнами і за будь-яких погодних умовах з практично необмеженою кількістю циклів відкриття-закриття. Велика кількість підключоваваних пультів, широкі можливості розширення функціоналу та феноменальна надійність й довговічність - є все, що можна очікувати від автоматики подібного рівня.

Важільна автоматика:

 • Fact. Домашній важільний пристрій для розпашних воріт, тихий і плавний, чудовий для установки на середніх та великих опорних стовпах. Адаптований для поганої погоди і до перепадів напруги в мережі. Плата управління інтегрована в один з приводів, що скорочує кількість проводів при монтажі.
 • Ferni. Більш потужна модель, здатна оперувати з полотном до 4 м. І 800 кг. вагою підійде для установки на масивні кам'яні або цегляні стовпи. Мінімум обслуговування і непомітність при установці, що робить дану модель привабливою для оснащення воріт, стилізованих під класику або старовину.

Воротні пристрою підземного розміщення:

 • Frog, Frog Plus і Super Frog. Якщо базова модель - типово домашня автоматика, то старші побратими - це потужні моделі, здатні інтенсивно рухати ангарні ворота вагою до 1.5 тонни і завдовжки до 8 м. Оснащені системою самодіагностики пристроїв безпеки. У всіх модифікацій захист IP67.

Як бачите, можна підібрати і купити автоматику Came для розпашних воріт на будь-яку потребу і поставлене завдання. Якщо виникли питання - наші консультанти із задоволенням відповідять на них.

Вгору