UAH
 • EUR
 • USD
Порівняння
Добавте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Магазин воротних систем та парканів під ключ №1 в Україні.
Графік роботи:

Пн-Пт 09.00 - 18.00

Сб 10.00 - 16.00

Київ, вул. Перемоги, 20

0
Мій кошик

Автоматика (привід) GANT для відкатних воріт

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Ціна на – автоматику для відкатних воріт GANT в Україні, Києві

Назва товару

Ціна

🔥 Зубчата рейка Gant 8 мм

334 грн

🔰 Пульт-слайдер Gant T-15 

384 грн

🔥 Gant ВА 4 - Пульт ДУ 4-х канальний для відкатних приводів ВА-400

501 грн

🔰 Сигнальна лампа PULSAR(24V)

543 грн

 

Автоматика воріт GANT і її особливості

Все що не робиться - робиться в Китаї. Знайома фраза, яка з жарту перетворилася в реальність, а незабаром і перестала сприйматися як щось незвичайне. Промисловість Піднебесної підхопила виробництво у всіх сферах діяльності людства, і було б дивно, якби тематика приводів для воріт теж не привернула на себе пильний і прищулений погляд. Сучасна китайська автоматика для воріт вже мало нагадує ті перші незграбні спроби зробити щось схоже на європейські моделі з криво працюючою електронікою і розсипаючимися шестернями з металлоподобного матеріалу незрозумілого походження. За роки досвіду і вивчення розробок світових лідерів в даній сфері на даний момент часу виробники з Китаю пропонують на ринку цілком сучасну продукцію, нічим не гірше, а іноді і краще багатьох відомих брендів. І GANT - це саме такий виробник.

Приводи для відкатних воріт GANT характеризуються перш за все хорошими матеріалами виконання і при цьому цікавою, більш ніж конкурентною ціною. Специфіка Китаю з його сировинними можливостями і недорогою робочої силою сприятливо позначається на вартості готової продукції. Приводна шестерня - стальна, міцна і довговічна, матеріали деталей редуктора - теж сталь і латунь. Досить потужні мотори, що дають певний запас для вільного і легкого руху стулок з масою "впритул" до номінально допустимої. Дизайн і функціонал відкатної автоматики GANT підпорядкований принципу простоти і доступності. Не шукайте європейських вишуканок, хитрих лючков і витончених ліній - тут головне щоб все надійно працювало, довго і без особливих складнощів. Те ж саме можна сказати і про внутрішню структуру механізмів. Простота там, де вона потрібна.

Приводи для відкатних воріт GANT - модельний ряд

Відкатна автоматика GANT позиціонується виробником як механізми для домашнього, утилітарного використання. І, отже, всі модифікації в модельному ряду мають функціонал, оптимальний саме для даної сфери експлуатації, без особливих претензій на промислову або комерційну сферу. На відміну від своїх багатьох, навіть більш іменитих і дорогих конкурентів, абсолютно всі моделі автоматики для воріт GANT оснащуються магнітними безконтактними кінцевими вимикачами.

Модельний ряд відкатної автоматики GANT представлений трьома модифікаціями, розрахованими на роботу з консольними воротами різної ваги:

 1. GANT IZ-600 - вага стулки до 600 кг, потужність 370 Вт, і пусковий конденсатор на 18 мкФ. Модель початкового рівня, що володіє всім функціоналом і надійним механізмом, характерним і для більш старшої моделі.
 2. GANT IZ-1200 - вага полотна до 1200 кг, потужність електродвигуна 550 Вт. Здатна оперувати з більш важкими стулками воріт, шириною до 10 м. Може використовуватись і як напівпромисловий привод з невисокою і середньою інтенсивністю експлуатації.
 3. GANT BA-400 DC - сама малопотужна, але не найдешевша модель, оскільки відноситься до категорії високошвидкісних відкатних приводів, час спрацьовування яких майже в два рази перевищує стандартні модифікації. Призначена для оснащення відносно невеликих домашніх воріт вагою до 400 кг і довжиною до 5 м. Варіант для нетерплячих користувачів. Має безщітковий, дуже тихий електродвигун і вбудовану акумуляторну батарею всередині корпусу.

Вся автоматика для відкатних воріт GANT побудована за схемою моноблока, коли плата керування з радіомодулем знаходиться всередині єдиного з механізмом корпусу. Стандартна комплектація включає два чотирьохканальних пульта дистанційного керування. З інших особливостей відкатних приводів GANT варто відзначити:

 • Функції автозакриття.
 • Електронне регулювання зусилля.
 • Можливість ручного розблокування при зникненні електроживлення з подальшою ручною експлуатацією воріт.
 • Система виявлення перешкод.
 • Легкість налаштування блоку керування.
 • Гарантована робота в температурних режимах від -20 до + 50 градусів.
 • Захист IP 44.
 • Термозахист електродвигуна, що спрацьовує при перегріві вище 120 градусів.

Безпеку і зручність експлуатації консольних воріт з приводом GANT забезпечать додаткові аксесуари, такі як сигнальні лампи, доп. антени і фотоелементи. Також можна замовити додаткові пульти ДУ, і купити зубчасту рейку для оснащення ваших воріт.

Купити автоматику для воріт GANT нескладно - просто зателефонуйте нашим консультантам, які дадуть відповідь на всі ваші питання і допоможуть визначитися з тією чи іншою моделлю.

 

Популярні запити
Купити автоматику (привід) для відкатних воріт з сигнальною лампою Купити автоматику (привід) BFT для відкатних воріт Купити обладнання для відкатних воріт
Купити автоматику (привід) для відкатних воріт Купити автоматику для відкатних воріт з фотоелементами Купити автоматику для відкатних воріт будинку до 500 кг
Купити автоматику для промислових відкатних воріт до 2000 кг Купити автоматику для напівпромислових відкатних воріт до 1300 кг Купити автоматику (привід) CAME для відкатних воріт
Купити автоматику для воріт NICE Купити автоматику для воріт будинку і дачі Купити автоматику для відкатних воріт без лампи та фотоелементів
Купити автоматику для відкатних воріт будинку до 1000 кг Купити автоматику для відкатних воріт Steelon Купити автоматику для відкатних воріт з лампою і фотоелементами

Купити автоматику для відкатних воріт EDINGER

Купити автоматику для відкатних воріт будинку до 900 кг Купити автоматику для розпашних воріт Rotelli
Купити автоматику для воріт Gant Купити автоматику для розпашних воріт Edinger Купити автоматику для відкатних воріт будинку до 1100 кг
Вгору