Оплата частинами
Користуйтеся зараз - платіть потім!

UAH
 • EUR
 • USD
Порівняння
Добавте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Магазин воротних систем та парканів під ключ №1 в Україні.
Графік роботи:

Пн-Пт 09.00 - 18.00

Сб 10.00 - 16.00

Київ, вул. Перемоги, 20

0
Мій кошик

Металева секція паркану

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Металева секція огорожі - технологічне рішення

Мати надійну та міцну огорожу, яка захистить будинок та майно, людство хотіло завжди. Було придумано та розроблено чимало різних видів та типів огорож. Але час та розвиток технологій дало нам рішення, що дозволяють найбільш оптимально та вигідно будувати довговічні огорожі. І мабуть, найтехнологічніший і оптимальний за багатьма факторами - це паркан із металевих секцій, що складається з несучих стовпів та самих елементів заповнення - саме секцій - прикріплених до опор.

Конструкційно секція паркану металева може бути виконана в декількох варіантах, і багато в чому залежить від типу заповнення. Можна виділити такі типи секцій:

 • Рамні. Заповнення кріпитися до рами з П - подібного або іншого типу профілю, і сама знаходиться всередині. Так виготовлено секції Жалюзі. Найбільш захищений варіант конструкції від впливів зверху.
 • На несучих горизонтальних елементах. Заповнення кріпиться до розташованих паралельно землі планок, які, у свою чергу, вже до несучих стовпів. Яскравий представник – це євроштахетник.
 • Напіврамні. Матеріал зашивки або ламелі пов'язані тільки з обох боків двома вертикальними профілями, які утримують секції на опорах. Приклад – Ранчо. Використовується там, де міцне та жорстке заповнення не потребує захисту.

Існують і комбіновані варіанти, що застосовуються в різних гібридних конструкціях, коли в одній секції можуть використовуватися одразу кілька варіантів заповнення - наприклад кастомні огорожі на замовлення.

Секції огорожі з металу можуть бути виготовлені з:

 1. Конструкційної сталь. Найбільш поширений варіант через простоту виготовлення, доступність і невелику вартість матеріалу - сталевого прокату.
 2. Алюмінію. Більш рідкісні моделі, насамперед через високу вартість та складність у виготовленні.

З інших матеріалів металеві секції паркану не виготовляються - у цьому немає ні технологічного, ні економічного сенсу.

Металеві секції для паркану та їх особливості

Вибираючи, які варто купити металеві секції для паркану, необхідно керуватися кількома критеріями вибору, серед яких, звичайно, найважливішу роль відіграватиме естетичний. Так, паркан - це не тільки захисна споруда, а й частина екстер'єру, що підкреслює та доповнює головний будинок, інші будівлі та ландшафтний дизайн. Матеріали секції металевого паркану можуть мати виражену горизонтальну та вертикальну текстуру або рельєф. Приклад першого – це Жалюзі, другого – штакетник та профнастил. У плані естетичних переваг є рекомендації, але їм слідують хіба що професійні дизайнери, а рядовий користувач банально вибирає, що сподобалося.

Звичайно, ми хочемо, щоб було гарно, як зовні так і зсередини, але окрім краси металеві секції огорожі мають бути функціональними. І цю функціональність забезпечують наявність/відсутність щілин у секції металевого паркану. Щілини в заповненні надають огорожі властивостей вентилювання. Свіже повітря на ділянці оцінять і мешканці, і насадження, особливо при компактній забудові. При цьому є моделі, які мають проміжки між заповненням, і не проглядаються як зовні, так і зсередини - повна приватність. Завжди будуть популярні із суцільним без щілинним заповненням – типу профнастилу або горизонту – для вітряних сторін, де потрібний захист.

У загальній картині паркан із металевих секцій має наступні переваги:

 • Швидкість та технологічність при виготовленні та монтажі огорожі. Останнє багато людей з руками роблять самостійно.
 • Міцність, легкість та довговічність. Звичайно, якщо все зроблено як слід, з дотриманням належної технології.
 • Найширший вибір варіантів на будь-який смак. Купити секції металевого паркану можна під будь-яке архітектурне виконання.
 • Пожежна безпека. Секції паркану з металу не горять, на відміну від дерев'яних огорожних елементів.
 • І часто головна причина вибору, яку має секція паркану металева - ціна. Вона нижча, ніж у кам'яних огорож, як самої секції, так і всієї огорожі, включаючи стовпи, фундамент, роботу монтажників та будівельників.

Навіть якісно виготовлені секції металевого паркану не гарантують одразу хороший результат. Важливі ролі відіграють якісно залитий фундамент, добре підібрані стовпи та професіоналізм будівельників. Але це система. де кожен компонент виконує свою роботу, і від його якості залежить вся загальна картина.

 

Популярні запити
Купити металеві паркани Купити цегляний стовп Купити паркан із лазерною різкою
Купити паркан з металевого сайдингу Купити паркан жалюзі Купити паркан пайп
Купити класичні паркани Купити паркан жалюзі Дуос/Твінго Купити стовпи для паркану
Купити паркан жалюзі Лєго Купити паркани з євроштахетника Купити модульні блоки для паркану
Купити набірні стовпи для паркану Купити клінкерний стовп (під цеглу) Купити паркан із профнастилу
Купити паркан жалюзі з металу Купити модульні блоки для паркану Купити паркан під ключ
Купити паркани ранчо Купити сучасний паркан Купити паркан жалюзі Дуос/Твінго
Вгору