UAH
  • EUR
  • USD
Порівняння
Добавте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Магазин воротних систем та парканів під ключ №1 в Україні.
Графік роботи:

Пн-Пт 09.00 - 18.00

Сб 10.00 - 16.00

Київ, вул. Перемоги, 20

0
Мій кошик

Автоматика (привід) NICE для розпашних воріт

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Ціна на – автоматику для розпашних воріт NICE в Україні, Києві

Назва товару

Ціна

🔥 Антена NICE ABF KIT для монтажу на сигнальну лампу LUCY

752 грн

🔰  Пульт NICE 2-х канальний Flo2R-S

794 грн

🔥 Пульт NICE 2-х канальний Flo2RE

961 грн

🔰 Пульт NICE 4-х канальний Flo4RE

1003 грн

 

Автоматика для розпашних воріт Nice - інновації і якість

Італійський виробник Nice вважається визнаним лідером і законодавцем мод в сфері розробки і випуску автоматичних воротних приводів. За десятиліття своєї діяльності у компанії накопичився неабиякий досвід, реалізований і втілений в інноваційну продукцію світового класу. І цю продукцію ми з радістю можемо запропонувати українському споживачеві.

Приводи компанії Nice для розпашних воріт вже давно присутні на ринку України, і по праву заслужили народну любов і визнання у вітчизняного покупця. Багато наших співгромадян по достоїнству оцінили приводи для розпашних воріт Nice, що успішно функціонують довгі роки без проблем і з мінімальним долгядом. Для більшості сама назва Nice стало синонімом слово якість. І зупинятися на досягнутому хлопці з Італії не збираються - регулярно з'являються оновлені моделі, реалізовуються цікаві та оригінальні інженерні рішення, що підтримують звання лідера на ринку і еталонного виробника ворітної і гаражної приводної продукції.

Електроприводи для розгорнутих воріт Nice - сучасний асортимент

В актуальному модельному ряду ви зможете знайти і купити автоматику для розпашних воріт nice під будь-яке завдання та потребу. Модельний ряд розпашної автоматики виглядає так:

  • Серії лінійних електромеханічних розпашних приводів TOO, TOONA і WINGO. Відрізняються простотою монтажу і легкістю налаштування, що полегшують інсталяцію завдяки фірмовій технології BlueBus. Конструкція проста і одночасно витончена - двигун, черв'ячна передача, і елегантний корпус. Для стулок від 3 до 7 м.
  • Лінійки важільних приводів HOPP, HYKE, HYPPO і WALKY. Деякі лінійки випускається відразу в двох варіантах - з вбудованим блоком управління і зовнішнім. Максимальна довжина стулки - до 3.5 м. Найбільш компактні і малопотужні модифікації завдяки витягнутому в висоту корпусу відмінно підійдуть для автоматизації хвірток.
  • Модель розпашних воротних пристроїв підземної установки FAB. Підтримка стулок до 5 м. І вагою до 900 кг. Невидима оку автоматика прихованого розміщення з захистом IP67, часом незамінна при реалізації особливих по дизайну в'їзних груп.

При цьому для самих нетерплячих є високопродуктивні швидкісні моделі Nice для розпашних воріт Hi-Speed у всіх лінійках моделей зовнішнього монтажу.

Крім самих приводів, виробник Nice випускає цілу серію аксесуарів до них, що значно розширюють можливості автоматики, і підвищують безпеку і зручність експлуатації, дозволяють з механічного пристрою створити багатофункціональний витвір технічного мистецтва.

5 причин купити електропривод для розпашних воріт найс

  1. Це інноваційно. Не секрет, що італійська компанія є локомотивом індустрії, випускаючи на ринок нові рішення і підвищуючи планку перед конкурентами. Легкість монтажу та підключення у власній екосистемі автоматики і аксесуарів до неї з гнучким користувальницьким налаштуванням функцій, до включення в систему "Розумний будинок" - тут NIce попереду планети всієї.
  2. Це безпечно. Саме до питання безпеки експлуатації у італійського виробника приділяється особлива увага. Чого варта тільки функція "Фототест", коли рух системи починається тільки після підтвердження працездатності всіх підключених елементів безпеки - фотоелементів і т.д.
  3. Це надійно. Незважаючи на спроби всіх європейських виробників здешевити виробництво, компанія намагається тримати марку, пропонуючи довговічні і якісні розпашні автоматичні приводи. Особливо варто відзначити широку дилерську мережу, і як наслідок - постійну наявність запасних частин.
  4. Це функціонально. Треба уповільнити стулки, з'єднати роботу приводу з електромеханічним замком, часткове відкриття (режим Хвіртка), або взагалі організувати автономну роботу від сонячної батареї - все це автоматика nice для розгорнутих воріт дозволяє зробити без особливих зусиль.
  5. Це красиво. Було б дивно, якби італійці не звернули увагу на таку річ як естетика. Кожен зовнішній привід для розпашних воріт nice - це маленький витвір технічного мистецтва, і не тільки зовні, але і всередині. Адже привід - це частина зовнішності воріт, а значить і всього ансамблю двору.

Все ще роздумуєте, чи купити комплект автоматики для розпашних воріт nice? Телефонуйте, наші консультанти розвіють ваші сумніви. Зрештою це не так і дорого за продукт вищої якості від світового лідера своєї сфери.

Вгору