Оплата частинами
Користуйтеся зараз - платіть потім!

UAH
  • EUR
  • USD
Порівняння
Добавте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Магазин воротних систем та парканів під ключ №1 в Україні.
Графік роботи:

Пн-Пт 09.00 - 18.00

Сб 10.00 - 16.00

Київ, вул. Перемоги, 20

0
Мій кошик

Автоматика (привід) NICE для розпашних воріт

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Ціна на – автоматику для розпашних воріт NICE в Україні, Києві

Назва товару

Ціна

🔥 Антена NICE ABF KIT для монтажу на сигнальну лампу LUCY

752 грн

🔰  Пульт NICE 2-х канальний Flo2R-S

794 грн

🔥 Пульт NICE 2-х канальний Flo2RE

961 грн

🔰 Пульт NICE 4-х канальний Flo4RE

1003 грн

 

Автоматика для розпашних воріт Nice - інновації і якість

Італійський виробник Nice вважається визнаним лідером і законодавцем мод в сфері розробки і випуску автоматичних воротних приводів. За десятиліття своєї діяльності у компанії накопичився неабиякий досвід, реалізований і втілений в інноваційну продукцію світового класу. І цю продукцію ми з радістю можемо запропонувати українському споживачеві.

Приводи компанії Nice для розпашних воріт вже давно присутні на ринку України, і по праву заслужили народну любов і визнання у вітчизняного покупця. Багато наших співгромадян по достоїнству оцінили приводи для розпашних воріт Nice, що успішно функціонують довгі роки без проблем і з мінімальним долгядом. Для більшості сама назва Nice стало синонімом слово якість. І зупинятися на досягнутому хлопці з Італії не збираються - регулярно з'являються оновлені моделі, реалізовуються цікаві та оригінальні інженерні рішення, що підтримують звання лідера на ринку і еталонного виробника ворітної і гаражної приводної продукції.

Електроприводи для розгорнутих воріт Nice - сучасний асортимент

В актуальному модельному ряду ви зможете знайти і купити автоматику для розпашних воріт nice під будь-яке завдання та потребу. Модельний ряд розпашної автоматики виглядає так:

  • Серії лінійних електромеханічних розпашних приводів TOO, TOONA і WINGO. Відрізняються простотою монтажу і легкістю налаштування, що полегшують інсталяцію завдяки фірмовій технології BlueBus. Конструкція проста і одночасно витончена - двигун, черв'ячна передача, і елегантний корпус. Для стулок від 3 до 7 м.
  • Лінійки важільних приводів HOPP, HYKE, HYPPO і WALKY. Деякі лінійки випускається відразу в двох варіантах - з вбудованим блоком управління і зовнішнім. Максимальна довжина стулки - до 3.5 м. Найбільш компактні і малопотужні модифікації завдяки витягнутому в висоту корпусу відмінно підійдуть для автоматизації хвірток.
  • Модель розпашних воротних пристроїв підземної установки FAB. Підтримка стулок до 5 м. І вагою до 900 кг. Невидима оку автоматика прихованого розміщення з захистом IP67, часом незамінна при реалізації особливих по дизайну в'їзних груп.

При цьому для самих нетерплячих є високопродуктивні швидкісні моделі Nice для розпашних воріт Hi-Speed у всіх лінійках моделей зовнішнього монтажу.

Крім самих приводів, виробник Nice випускає цілу серію аксесуарів до них, що значно розширюють можливості автоматики, і підвищують безпеку і зручність експлуатації, дозволяють з механічного пристрою створити багатофункціональний витвір технічного мистецтва.

5 причин купити електропривод для розпашних воріт найс

  1. Це інноваційно. Не секрет, що італійська компанія є локомотивом індустрії, випускаючи на ринок нові рішення і підвищуючи планку перед конкурентами. Легкість монтажу та підключення у власній екосистемі автоматики і аксесуарів до неї з гнучким користувальницьким налаштуванням функцій, до включення в систему "Розумний будинок" - тут NIce попереду планети всієї.
  2. Це безпечно. Саме до питання безпеки експлуатації у італійського виробника приділяється особлива увага. Чого варта тільки функція "Фототест", коли рух системи починається тільки після підтвердження працездатності всіх підключених елементів безпеки - фотоелементів і т.д.
  3. Це надійно. Незважаючи на спроби всіх європейських виробників здешевити виробництво, компанія намагається тримати марку, пропонуючи довговічні і якісні розпашні автоматичні приводи. Особливо варто відзначити широку дилерську мережу, і як наслідок - постійну наявність запасних частин.
  4. Це функціонально. Треба уповільнити стулки, з'єднати роботу приводу з електромеханічним замком, часткове відкриття (режим Хвіртка), або взагалі організувати автономну роботу від сонячної батареї - все це автоматика nice для розгорнутих воріт дозволяє зробити без особливих зусиль.
  5. Це красиво. Було б дивно, якби італійці не звернули увагу на таку річ як естетика. Кожен зовнішній привід для розпашних воріт nice - це маленький витвір технічного мистецтва, і не тільки зовні, але і всередині. Адже привід - це частина зовнішності воріт, а значить і всього ансамблю двору.

Все ще роздумуєте, чи купити комплект автоматики для розпашних воріт nice? Телефонуйте, наші консультанти розвіють ваші сумніви. Зрештою це не так і дорого за продукт вищої якості від світового лідера своєї сфери.

 

Популярні запити
Купити автоматику (привід) для відкатних воріт з сигнальною лампою Купити автоматику (привід) BFT для розпашних воріт Купити автоматику (привід) Miller Technics для відкатних воріт
Купити автоматику (привід) для відкатних воріт Купити автоматику для відкатних воріт з фотоелементами Купити автоматику для відкатних воріт будинку до 500 кг
Купити автоматику для промислових відкатних воріт до 2000 кг Купити автоматику для напівпромислових відкатних воріт до 1300 кг Купити автоматику (привід) CAME для відкатних воріт
Купити автоматику (привід) NICE для відкатних воріт Купити автоматику для воріт будинку і дачі Купити автоматику для розпашних воріт Edinger
Купити автоматику для відкатних воріт будинку до 1000 кг Купити автоматику для відкатних воріт Steelon Купити автоматику для відкатних воріт з лампою і фотоелементами

Купити автоматику для відкатних воріт EDINGER

Купити автоматику (привід) CAME для розпашних воріт Купити автоматику для відкатних воріт YouGate
Купити автоматику (привід) GANT для відкатних воріт Купити автоматику для відкатних воріт ROGER (Італія) Купити автоматику для відкатних воріт будинку до 1100 кг
Вгору