UAH
  • EUR
  • USD
Порівняння
Добавте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Магазин воротних систем та парканів під ключ №1 в Україні.
Графік роботи:

Пн-Пт 09.00 - 18.00

Сб 10.00 - 16.00

Київ, вул. Перемоги, 20

0
Мій кошик

Комплект роликів (візків) для відкатних воріт

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Ціна на – роликові опори в Україні, Києві

Назва товару

Ціна

🔥 Регулювальні опори для відкатних воріт до 500 кг 

845 грн

🔰  Регулювальні опори для відкатних воріт до 500 кг

900 грн

🔥 Механічний замок для хвіртки Apecs 30 мм

900 грн

🔰 Замок Bruno для хвіртки

900 грн

 

Роликові каретки (візки) - це опорні ролики для воріт, на яких рухається металева конструкція стулки. Каретка складається з, а) площадки, б) основа на якій вони встановлені, в) металеві ролики (8шт). Одну з головних ролей в опорних роликах грають підшипники, саме вони витримують всі статичні навантаження, частину яких ролики передають направляючій балці.

Часто при виготовленні воріт виникає думка зробити роликові візки з металевими роликами самостійно. Звертаємо увагу, що зробити самостійно якісні ролики для розсувних воріт не вийде. Зробити самому направляючі ролики, по-перше не дешево, по-друге процес виготовлення відніме багато часу, по-третє якість значно поступатиметься.

Що потрібно дізнатися про роликові візки перед покупкою?

В Україні існує декілька виробників кареток для зсувних воріт. Вартість кареток у них відрізняється на 200-500 грн, по суті своїй вони практично однакові і принципових відмінностей не мають.

Перед тим як купити каретки в першу чергу необхідно розуміти, що ціна кареток для консольних воріт більшою мірою залежить від якості підшипника роликової опори.

1. Якісний підшипник

Фото ролики (каретки) для откатных ворот

Фото 1.

У виробництві кареток використовуються різні підшипники (китайський, білоруський, український, німецький, австрійський). Найкращі опорні ролики ті, які продаються в нашому магазині на посиленому підшипнику RS 6301 виробництва KG International Dubai. Перевага цих кареток не тільки в ціні комплекту на підшипнику KG Internationa. Ціна роликів практично не відрізняється від візків на китайському і білоруському підшипнику, але якість підшипника RS 6301 на сьогоднішній день гарантовано краще. На якісні комплектуючі 10 років гарантії!

2. Відповідність візків і консольної балки

Соответствие направляющей и роликов откатных ворот картинка

Фото 2.

По-перше важливо купити роликові опори від одного і того ж виробника що і профіль, по-друге наскільки точно і легко металеві ролики для воріт входять в консоль. При найменшій невідповідності з часом ролики сипляться або замикають профіль.

Як правильно підібрати ролики?

Роликові опори потрібно підбирати з розрахунку ваги і довжини всього полотна.

  • Якщо ширина вашого проходу від 3 - 4,5 метрів, ми рекомендуємо купити опорні ролики для воріт до 500 кг, так як в них йде 6301й сильний підшипник, має більше запасу міцності, ніж звичайні до 400 кг. Ціна між комплектами до 400 і 500 кг відрізняється всього на 200 грн, але комплект опорних візків до 500 кг буде на 35% більше витривалим до статичних навантажень, у зв'язку з цим роликові опори до 500 кілограм прослужать значно довше.
  • Якщо у вас запланована ширина в'їзду від 5 - 7 метрів, з більш важкою зашивкаю, тоді підійдуть направляючі візки для розсувних воріт до 800 кг. На ціну комплекту візків впливає якість направляючого профілю, який йде в комплекті.
  • Дізнатися ціни комплекту фурнітури на вибір і купити каретки ми рекомендуємо в нашому інтернет магазині Vorota Center. Опис, фото, відгуки допоможуть вам ознайомитися з товаром, а також купити відповідний комплект металевих направляючих роликових опор.

 

Популярні запити
Купити направляючу балку (профіль) для відкатних воріт 7,5 метрів Купити комплектуючі для відкатних (розсувних) воріт Купити комплектуючі для відкатних воріт 7,5 метрів
Купити комплектуючі для відкатних воріт на посиленому 301 підшипнику Купити фурнітуру для відкатних воріт SP Купити комплектуючі для відкатних воріт 9 метрів
Купити комплектуючі для відкатних воріт 6 метрів Купити комплектуючі для відкатних воріт 10 метрів Купити комплектуючі на отвір 5 метрів і вага воріт до 500 кг
Купити систему для відкатних (розсувних) воріт Купити комплектуючі для відкатних воріт 6,5 метрів Купити обладнання для відкатних воріт
Купити комплектуючі для відкатних воріт 5 метрів Купити комплектуючі для відкатних воріт 4,5 метра Купити комплект фурнітури на отвір 4 метри і вага воріт до 400 кг

Купити комплект фурнітури для відкатних воріт 9,5 метра

Купити комплект фурнітури для відкатних воріт 7,5 метра Купити комплект фурнітури для відкатних воріт 4,5 метра
Купити комплектуючі на отвір 4 метри і вага воріт до 500 кг Купити механізм для відкатних воріт Купити комплектуючі для відкатних (розсувних) воріт до 500 кг

 

Часті питання про роликові опори

🔒 Які ролики та візки використовуються для відкатних воріт?

Спеціальні ролики і візки з комплекту фурнітури для відкатних воріт.

💠 Як обрати правильні ролики для відкатних воріт?

Враховуйте вагу та конструкцію воріт при виборі.

🔒 Які переваги використання спеціальних візків для відкатних воріт?

Забезпечують плавний рух, покращують надійність відкату.
Вгору