UAH
  • EUR
  • USD
Порівняння
Добавте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Магазин воротних систем та парканів під ключ №1 в Україні.
Графік роботи:

Пн-Пт 09.00 - 18.00

Сб 10.00 - 16.00

Київ, вул. Перемоги, 20

0
Мій кошик

Комплект роликів (візків) для відкатних воріт

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Ціна на – роликові опори в Україні, Києві

Назва товару

Ціна

🔥 Регулювальні опори для відкатних воріт до 500 кг 

845 грн

🔰  Регулювальні опори для відкатних воріт до 500 кг

900 грн

🔥 Механічний замок для хвіртки Apecs 30 мм

900 грн

🔰 Замок Bruno для хвіртки

900 грн

 

Роликові каретки (візки) - це опорні ролики для воріт, на яких рухається металева конструкція стулки. Каретка складається з, а) площадки, б) основа на якій вони встановлені, в) металеві ролики (8шт). Одну з головних ролей в опорних роликах грають підшипники, саме вони витримують всі статичні навантаження, частину яких ролики передають направляючій балці.

Часто при виготовленні воріт виникає думка зробити роликові візки з металевими роликами самостійно. Звертаємо увагу, що зробити самостійно якісні ролики для розсувних воріт не вийде. Зробити самому направляючі ролики, по-перше не дешево, по-друге процес виготовлення відніме багато часу, по-третє якість значно поступатиметься.

Що потрібно дізнатися про роликові візки перед покупкою?

В Україні існує декілька виробників кареток для зсувних воріт. Вартість кареток у них відрізняється на 200-500 грн, по суті своїй вони практично однакові і принципових відмінностей не мають.

Перед тим як купити каретки в першу чергу необхідно розуміти, що ціна кареток для консольних воріт більшою мірою залежить від якості підшипника роликової опори.

1. Якісний підшипник

Фото ролики (каретки) для откатных ворот

Фото 1.

У виробництві кареток використовуються різні підшипники (китайський, білоруський, український, німецький, австрійський). Найкращі опорні ролики ті, які продаються в нашому магазині на посиленому підшипнику RS 6301 виробництва KG International Dubai. Перевага цих кареток не тільки в ціні комплекту на підшипнику KG Internationa. Ціна роликів практично не відрізняється від візків на китайському і білоруському підшипнику, але якість підшипника RS 6301 на сьогоднішній день гарантовано краще. На якісні комплектуючі 10 років гарантії!

2. Відповідність візків і консольної балки

Соответствие направляющей и роликов откатных ворот картинка

Фото 2.

По-перше важливо купити роликові опори від одного і того ж виробника що і профіль, по-друге наскільки точно і легко металеві ролики для воріт входять в консоль. При найменшій невідповідності з часом ролики сипляться або замикають профіль.

Як правильно підібрати ролики?

Роликові опори потрібно підбирати з розрахунку ваги і довжини всього полотна.

  • Якщо ширина вашого проходу від 3 - 4,5 метрів, ми рекомендуємо купити опорні ролики для воріт до 500 кг, так як в них йде 6301й сильний підшипник, має більше запасу міцності, ніж звичайні до 400 кг. Ціна між комплектами до 400 і 500 кг відрізняється всього на 200 грн, але комплект опорних візків до 500 кг буде на 35% більше витривалим до статичних навантажень, у зв'язку з цим роликові опори до 500 кілограм прослужать значно довше.
  • Якщо у вас запланована ширина в'їзду від 5 - 7 метрів, з більш важкою зашивкаю, тоді підійдуть направляючі візки для розсувних воріт до 800 кг. На ціну комплекту візків впливає якість направляючого профілю, який йде в комплекті.
  • Дізнатися ціни комплекту фурнітури на вибір і купити каретки ми рекомендуємо в нашому інтернет магазині Vorota Center. Опис, фото, відгуки допоможуть вам ознайомитися з товаром, а також купити відповідний комплект металевих направляючих роликових опор.
Вгору