UAH
  • EUR
  • USD
Порівняння
Добавте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Магазин воротних систем та парканів під ключ №1 в Україні.
Графік роботи:

Пн-Пт 09.00 - 18.00

Сб 10.00 - 16.00

Київ, вул. Перемоги, 20

0
Мій кошик

Паркан Горизонт

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Ціна на – паркани горизонт в Україні, Києві

Назва товару

Ціна

🔥 Паркан Horizont XL КСС (Збери сам) 

1000 грн/м2

🔰 Паркан Horizont L КСС (Збери сам)

1400 грн/м2

🔥 Секція паркану Horizont XL

8480 грн

🔰 Секція паркану Horizont L

9760 грн

 

Паркан Горизонт - максимальний у всьому

Секційна огорожа Горизонт є мабуть наймолодшим видом металевих парканів на нашому ринку. Для багатьох буде незрозуміло, навіщо з'явився ще один тип парканів, схожий на звичний і дуже поширений профнастил, хоча це пояснити дуже легко. Перша причина - це горизонтальний паркан, з усіма візуальними ефектами, що з цього випливають. Така, як можна сказати, "текстура" краще виглядає на невеликих ділянках, розсуваючи простір і створюючи видимість ширшого місця. Та й з більшістю сучасних архітектурних форм із прямими лініями це виглядає краще.

Другий момент – чисто технічний. Паркан Горизонт складається з нешироких ламелей, які скріплюються між собою в пази, і в розібраному вигляді він набагато зручніший у транспортуванні, ніж великі та масивні профільовані листи. При цьому з'єднання забезпечує всі позитивні риси суцільної зашивки, такі як загальну міцність секції паркану та жорсткість усієї конструкції.

Особливо варто згадати про естетичні якості цієї огорожі. Візуально забір шахматка горизонтальна виглядає набагато більш презентабельно і навіть преміально, ніж набридлий профлист, при цьому він дешевше ніж варіанти ранчо з суцільним заповненням. Та й горизонтальні огорожі зараз у тренді. Ну і варто згадати, що є варіант із подвійним заповненням, спеціально для тих, хто любить бачити гарне не лише зовні, а й зсередини двору.

Паркан горизонт - переваги та особливості

З позитивних особливостей, яким володіє цей паркан горизонтальний варто виділити:

  • Високі механічні якості. Суцільні листи в секції, з'єднані в паз між собою та прикріплені заклепками до прихованої П-планки забезпечують жорсткість усієї конструкції. Пошкодити всю секцію – важко, якщо не задаватися такою метою – практично неможливо.
  • Загальна довговічність усієї конструкції. Звичайно, за умови застосування якісних матеріалів та складання. Наші секції Горизонт – якісні.
  • Абсолютна приватність. Ламелі формують суцільну стіну, через яку важко буде щось побачити.
  • Повний вітрозахист. Як будь-яка суцільна зашивка, паркан горизонт не дає проникати холодним потокам з північного боку. Для тих, хто має чутливі до подібного зелені насадження властивість просто архіважлива.
  • Естетика. Питання звичайно смаку, але все ж таки паркани горизонтальні більш універсальні в плані дизайну і привабливіші, володіючи візуальною властивістю збільшувати простір. Для маленьких ділянок це корисно.
  • Ремонтопридатність. При пошкодженні окремої ламелі немає потреби змінювати всю секцію – можна замінити лише окремі елементи. Заклепувальне кріплення – це просто.

Необхідно враховувати, що паркан Горизонт все ж таки суцільний, і для забезпечення більш активної вентиляції двору, якщо така необхідна, підходить слабо.

Паркан горизонт - асортимент моделей

Ми приготували кілька модифікацій, здатних задовольнити найвибагливішого покупця. Вони відрізняються висотою застосованих ламелей (230 та 290 мм.) та типом заповнення.

  1. Односторонній варіант. Товщина секції 25 мм.
  2. Двосторонній Горизонт. Товщина 45 мм.

Всі варіанти виконані з прокатної сталі товщиною від 0.4 мм, і мають максимальну довжину секції до 3000 мм. Кріплення на приховану П-планку за допомогою заклепок.

 

Якщо у вас виникли питання, пов'язані із парканом типу горизонт - звертайтесь до наших спеціалістів, вони допоможуть підібрати оптимальний варіант для ваших потреб, проконсультують з технічних нюансів, а також організують доставку.

Вгору