Оплата частинами
Користуйтеся зараз - платіть потім!

UAH
 • EUR
 • USD
Порівняння
Добавте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Магазин воротних систем та парканів під ключ №1 в Україні.
Графік роботи:

Пн-Пт 09.00 - 18.00

Сб 10.00 - 16.00

Київ, вул. Перемоги, 20

0
Мій кошик

Автоматика (привід) для воріт

Автоматика для воріт - типи, завдання, особливості

Автоматичний ворітний привід - електромеханічний пристрій відкриття і закриття різних видів воріт. Купити автоматику на ворота можна в двох варіантах - зібрати з окремих компонентів, або зробити простіше і раціональніше - придбати готовий набір, базовий або розширений.

Комплекти автоматики для воріт за призначенням бувають:

 1. Для оснащення в'їзних воріт - відкатних або розпашних.
 2. Для секційних гаражних воріт.
 3. Спеціалізовані моделі для промислових в'їзних комплексів.

Крім самих приводів, є і ціла категорія аксесуарів для них, як допоміжних елементів, що доповнюють і розширюють функції, так і пристосувань і компонентів, що застосовуються для монтажу, але не входять в комплектацію.

Якщо ви вирішили купити автоматику для воріт, слід враховувати, що всі приводи, незалежно від призначення, мають дві групи комплектуючих:

Базові, або обов'язкові - ті, без яких функціонування системи неможливо.

Сюди входять:

 • Привідна механічна та силова частина - двигун, редуктори та інші конструкційні елементи для створення і передачі тяги.
 • Плата управління - головний "мозок" воротного приводу. Саме цей блок пов'язує всі компоненти системи, і керує воротами, звичайно після певного налаштування.
 • Радіомодуль - приймає радіохвилі, які отримує від пульта дистанційного керування, і передає на плату управління. У багатьох моделях об'єднаний з блоком, але зустрічаються і роздільні варіанти, частіше на промислових моделях.
 • Пульти дистанційного керування - базовий набір для звичайної експлуатації. Налаштовуються під радіомодуль.

Допоміжними компонентами є елементи конструкції воротного приводу, що розширюють його функціонал.

Сюди варто віднести:

 • Фотоелементи - оберігають полотно від наїзду на перешкоду, в тому числі і на людину, і значно підвищують безпеку користування.
 • Пристосування звукового і світло оповіщення - сигнальні лампи-блінкери, звукові сирени і подібні компоненти, що попереджають про рух стулки і роботі механізму.
 • Додаткові пульти ДУ - якщо є в цьому необхідність.
 • GSM модулі, кардрідери і інші пристрої, що розширюють зручність користування воротами.

Допоміжні компоненти на автоматику купуються окремо, і інтегруються в систему, як відразу при покупці, так і в після виникнення потреби в цьому - наприклад необхідно докупити ПДУ.

Автоматика для розпашних воріт

Розпашні ворота залишаються найпопулярнішим способом організації в'їзної групи, який має свої особливості. Якщо ви вирішили купити відкатний комплект автоматики для воріт ціна його буде злегка вище, оскільки приводів два - по одному на кожну стулку. Втім, в готовому реалізованому комплексі це нівелюється більш низькою вартістю самих воріт, і робіт по їх встановлення. Вимоги до підготовки - мінімальні, ніяких будівельних нюансів, фундаментів, та інших деталей, потрібно кілька закладних і все. Найбільш часто зустрічаються два варіанти за принципом дії:

 • Лінійний - повзунковий привід або висувний шток.
 • Важільний - застосовується при зовнішньому або підземному монтажі.

Відмінності - в специфіці кріплення до стулок і характер їх відкриття.

Автоматика для відкатних воріт

Ворота відкатних воріт складніше по конструкції, і відповідно дорожче в реалізації, оскільки вимагає проведення серйозних монтажних робіт і будівництва фундаменту для кріплення як несучих елементів, так і місця для встановлення приводу. Точність монтажу автоматики і взагалі збірки консольних воріт багато в чому гарантує довговічність їх експлуатації, відповідно зростають витрати на роботу кваліфікованого персоналу. Але при цьому сама автоматика для відкриття воріт консольного типу коштує дешевше - привід один, що в загальному рахунку позитивно впливає на повну вартість воротного комплексу. Обов'язкова наявність зубчастої рейки - зазвичай входить у вартість комплекту.

Гаражна автоматика

Застосовується для обладнання гаражів при встановленні секційних воріт. Найчастіше виготовляється у вигляді моноблока, який кріпиться під стелею. Електродвигун через металеву шину, яка відкриває і закриває ворота.

Має два типи приводів:

 1. Ремінний - більш тихий, зазвичай дочерний для гаражів всередині будинку.
 2. Ланцюговий - більш надійний, ланцюг не розтягується, актуальний для важких гаражних воріт.

Вибір залежить від розміру і ваги полотна.

Приводи для промислових воріт

Даний тип автоматики застосовуються на складських, виробничих та інших комерційних об'єктах, де потрібно високих рівень надійності, підвищена частота використання і цілодобова експлуатація в будь-яку пору року. Найчастіше оснащуються зовнішніми масляними редукторами, більш потужними моторами, розширеними функціями, великою кількістю підключених пультів ДУ, і можуть приводити в дію великі і важкі стулки. Для приватного користування такий тип приводів не застосовується, оскільки ціни на автоматику для воріт промислових істотно вище цивільних моделей.

Від чого залежить ціна автоматики для воріт

Перш за все це:

 • Потужність приводного двигуна.
 • Матеріали силових і навантажених частин - штоків, редукторів, шестерень.
 • Розмір воріт і вага полотна.
 • Передбачувана інтенсивність використання.
 • Функціонал і можливість підключення дод. аксесуарів.

При виборі завжди корисно враховувати такі моменти, як ремонтопридатність і наявність запасних частин.

 

Популярні запити
Купити автоматику (привід) для відкатних воріт з сигнальною лампою Купити автоматику для воріт ROGER Купити обладнання для відкатних воріт
Купити автоматику (привід) для відкатних воріт Купити автоматику для розпашних воріт Rotelli Купити автоматику для відкатних воріт будинку до 500 кг
Купити автоматику для промислових відкатних воріт до 2000 кг Купити автоматику для напівпромислових відкатних воріт до 1300 кг Купити автоматику для воріт BFT
Купити автоматику для воріт NICE Купити автоматику для воріт будинку і дачі Купити автоматику для відкатних воріт без лампи та фотоелементів
Купити автоматику для відкатних воріт будинку до 1000 кг Купити автоматику для відкатних воріт EDINGER Купити автоматику для відкатних воріт з лампою і фотоелементами

Купити автоматику для воріт CAME

Купити автоматику для відкатних воріт будинку до 900 кг Купити автоматику для відкатних воріт з фотоелементами
Купити автоматику для воріт Gant Купити автоматику для розпашних воріт Edinger Купити автоматику для відкатних воріт будинку до 1100 кг
Вгору