UAH
 • EUR
 • USD
Порівняння
Добавте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Магазин воротних систем та парканів під ключ №1 в Україні.
Графік роботи:

Пн-Пт 09.00 - 18.00

Сб 10.00 - 16.00

Київ, вул. Перемоги, 20

0
Мій кошик

Автоматичні ворота

Ціна на – автоматичні ворота в Україні, Києві

Назва товару

Ціна

🔥 Комплект відкатних воріт TETRIX (КСС) "Звари сам"

9583 грн

🔰 Каркас відкатних воріт Профнастил

14208 грн

🔥 Відкатні ворота під ключ Профнастил

32230 грн

🔰 Готовий каркас розпашних воріт з ПРОФНАСТИЛОМ з вбудованою хвірткою

20466 грн

 

Автоматичні ворота - типи, особливості конструкції та застосування

Автоматичними називаються ворота, оснащені механічним пристроєм, що дозволяє відкривати і закриття їх без докладання своїх сил, просто натиснувши на кнопку пульта дистанційного керування. Бувають різними за конструкцією, і оснащуються автоматичними приводами, що відповідають даному типу воріт. Сучасна автоматика являє собою електромеханічний пристрій з електродвигуном, з блоком управління і радіомодулем.

За типом конструкції автоматично відкриваються ворота бувають:

 1. Відкатні.
 2. Розпашні.

Кожен вид автоматичних воріт має свої переваги і недоліки, а також специфіку застосування, особливості монтажу та експлуатації.

Ворота автоматичні розпашного типу

Класична схема, що складається з двох (рідше однієї) стулок, розташованих на опорних стовпах, до яких кріпляться за допомогою петель. Відкриваються як назовні, так і всередину.

Для автоматизації воріт необхідна установка електромеханічного приводу. Для розпашних можуть використовуватися відразу кілька варіантів, вибір залежить від потреб і особливостей всієї конструкції:

 1. Лінійна автоматика. Проста, надійна і недорога. Встановлюються зовні, зв'язуючи стовп і полотно воріт. Можуть працювати з дуже важкими стулками, аж до ангарних, вагою в кілька тонн.
 2. Важільний привід. Застосовується на товстих стовпах і коли необхідно далекий винос стулки. Дозволяє сховати сам механізм, що добре для оснащення воріт, стилізованих під старовину.
 3. Приводи підземного розміщення. Повністю приховані від очей. Для деяких стилів воріт просто незамінні. Складніша установка, що вимагає підготовки ями з дренажем і підведення живлення. Вся автоматика подібного типу має захист IP67 і навіть вище.

Всі види автоматики дозволяють розширювати їх можливості шляхом підключення додаткових аксесуарів - фотоелементів, сигнальних елементів, винесених антен, GSM-модулів, кардридерів і багато іншого.

Плюси розпашних автоматичних воріт:

 • Дешевизна конструкції воріт. Відсутня дорога фурнітура.
 • Відносно низька вартість фундаменту і робіт по монтажу.
 • Висока надійність і довговічність завдяки простоті.
 • Вимагають мінімального догляду.
 • Для вузької ділянки - єдиний варіант.
 • Приводи (лінійний та важільний) дозволяють автоматизувати вже функціонуючі ворота.
 • Великі можливості оформлення різними варіантами зашиття, від паркану до складної ковки.

Про мінуси:

 • Нераціональне використання простору - потрібно місце для рухомих стулок. Треба враховувати цей фактор при плануванні двору.
 • У комплект автоматичних воріт входять відразу два механізми - по одному на кожну стулку. Такий набір коштує дорожче, що зменшує переваги невисокої вартості самих воріт.
 • Місце, де рухаються стулки воріт необхідно тримати в чистоті. Особливо часто заносить розпашні ворота взимку снігом.

Автоматика для розпашних воріт прибирає їх дуже великий недолік - схильність впливу вітру на незафіксовані стулки. Адже різкий порив може рушити вільне полотно на автомобіль, собаку або дитини. В даному варіанті привід не дасть цього зробити. І це найважливіша причина щоб купити автоматичні ворота.

Відкатні автоматичні ворота

Представляють собою велику стулку - консоль, яка зсувається в бік за допомогою спеціальної конструкції з роликових кареток, що рухаються усередині направляючої балки. Автоматика знаходиться у землі за воротами, і призводить консоль в дію за допомогою шестеренчатого зачеплення з зубчастої рейкою на воротах. Важка консоль і необхідність штовхати її в бік роблять користування відкатними воротами не найзручнішим процесом. Всі приходять до того, що автоматика необхідна. Купити ворота автоматичні відразу або механізувати їх пізніше - це вже вибір покупця і його фінансових можливостей.

Переваги консольних систем:

 • Раціональне використання місця всередині і зовні ділянки. Для руху консолі необхідно місце тільки уздовж паркану, що зазвичай мало використовується.
 • Низька схильність до впливу снігу і вітру.
 • Недорогий механізм приводу.

Про недоліки:

 • Не застосовуються на вузьких ділянках - необхідний простір для руху стулки з противагою.
 • Дорожче - складний фундамент, самі ворота і фурнітура, робота по монтажу.
 • Обмеження по товщині зашиття. Ковані квіти, що випирають на півметра не пройдуть.

3 причини замовити автоматичні ворота

Керуйте воротами не виходячи з авто пультом або зі смартфона через систему "Розумний будинок".

Немає потреби штовхати нелегкі стулки. У снігопад, під зливою або в ожеледь - найцінніша властивість.

Стулки воріт під контролем автоматики. А значить і ваше майно, діти та домашні тварини в безпеці. У сучасних системах цьому відводиться провідна роль.

Про рух стулки сигналізують сирени і мигалки.

Всілякі режими - часткового відкриття (Хвіртка), зупинка рукою або при наїзді на перешкоду, регулювання тяги і багато інших моментів, який продовжать термін служби механізмів і комфорт експлуатації.

Підключення різних аксесуарів, що розширюють можливості всього комплексу - різні способи відкриття, датчики-фотоелементи і багато інших пристосувань.

 1. Це зручно.
 2. Це безпечно.
 3. Це функціонально.

Ціни на автоматичні ворота формуються від їх типу, розміру, нюансів по підготовці фундаментів для монтажу, характер проведених робіт і звичайно обрані зашиття та автоматики. Якщо у вас є питання, які вам автоматичні ворота купити - наші консультанти завжди готові допомогти

 

Популярні запити
Купити відкатні ворота Купити відкатні ворота з окремою хвірткою Купити відкатні ворота з хвірткою
Купити відкатні ворота з вбудованою хвірткою Купити відкатні ворота-жалюзі Купити відкатні ворота-горизонт
Купити відкатні ворота-ранчо Купити відкатні ворота-пайп Купити відкатні ворота з профнастилу
Купити відкатні ворота з євроштахетника Купити відкатні ворота із зашивкою металосайдинг Купити збірні відкатні ворота TETRIX (КСС)
Купити готовий каркас відкатних воріт із зашивкою горизонт Купити готовий каркас відкатних воріт без зашивання Купити готові відкатні ворота з профнастилу
Купити розпашні ворота з хвірткою Купити готовий каркас розпашних воріт Купити готові каркаси відкатних воріт з автоматикою
Купити комплект розпашних воріт жалюзі Купити комплект розпашних воріт з євроштакетника Купити готовий каркас відкатних воріт з зашиттям ранчо
Вгору