UAH
  • EUR
  • USD
Порівняння
Добавте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Магазин воротних систем та парканів під ключ №1 в Україні.
Графік роботи:

Пн-Пт 09.00 - 18.00

Сб 10.00 - 16.00

Київ, вул. Перемоги, 20

0
Мій кошик

Автоматика для відкатних воріт STEELON

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Ціна на – автоматику для відкатних воріт STEELON в Україні, Києві

Назва товару

Ціна

🔥 Автоматика для відкатних воріт Steelon 500 ANT

8535 грн

🔰 Автоматика для відкатних воріт Steelon NAVI 600

9848 грн

🔥 Автоматика для відкатних воріт Steelon NAVI 1000

11042 грн

🔰 Автоматика для відкатних воріт Steelon NAVI 1500

12834 грн

 

Покроковий монтаж автоматики Стілон 1000

Історія бренду Steelon

Бренд Steelon зовсім новий, народжений в сусідній Польщі групою підприємливих і розумних людей. Аналізуючи ринок автоматичних приводів, вони дійшли висновку, що якісних, але в той же час недорогих і функціональних приводів, по суті кажучи, немає. Тут правлять балом відомі виробники, які колись створили собі ім'я і побудували потужні дилерські мережі. І часто політика таких компаній звучить дуже просто: "Ми ім'я, ми бренд, нас і так куплять". Основна маса продукції на ринку - або недешеві мультифункціональні продукти з дорогих комплектуючих, або навпаки - недорогі, але при цьому зібрані з далеко не найкращих деталей механізми. Але покупці не завжди мають потребу у великому функціоналі за велику ціну. Особливо, якщо це все відбувається на ринку, що розвивається, який опирається не тільки на себе, а й дивиться з перспективою на сусідів. Та й ще в такий нелегкий для світової економіки час. Ось після вивчення пропозицій і можливостей підприємств з Піднебесної і не тільки, а також використовуючи свій особистий досвід, і з'явився бренд Steelon.

Філософія бренду Steelon

Знайти прогалину на ринку, заповнити її якісною продукцією за справедливу ціну і при цьому не сильно роздуваючи свій модельний ряд - здавалося б, все просто. Хоча, як ми знаємо, просто буває лише на словах. Втім, полякам вдається, а чим ми гірше? Вивчення модельних рядів автоматичних приводів показав, що на ринку не вистачає саме недорогих, але надійних механізмів для самостійного монтажу. Причому, набір функцій в цих приводах має бути зафіксований під певні потреби. Особливо на ринках, де потенційний покупець, м'яко кажучи, не дуже багата людина, і при цьому технічно підкована. Так, ця людина хоче дізнатися, чи чесна потужність, з якого металу зроблений редуктор, йому немає необхідності управляти приводом через айфон, але він оцінить можливість підключення додаткових аксесуарів. А з огляду на те, що переважна маса таких покупців , купуючи автоматику, будуть її налаштовувати самостійно - то легкість монтажу і налагодження виступає на перше місце. Ну, добре, не перше, а третє - після надійності і ціни.

Продукція бренду Steelon

Ці ідеї і втілилися в першу серію автоматичних приводів для відкатних воріт - Steelon NAVI. Моделей лише три - але вони перекривають діапазон ваги найбільш поширених воріт. Чесна потужність двигунів, бронзовий редуктор, упорний підшипник на валу, сталева приводна шестерня – це все з першого погляду викликає довіру. Але, мабуть, найбільша гордість лінійки приводів Steelon NAVI - легкість налаштування енкодера. Він має лише 4 регулятора, за допомогою яких можна програмувати ваші ворота на уповільнення-прискорення, зусилля, аварійну зупинку тощо. І зробити це самому, без виклику фахівця. Це лише перша лінійка продукції Steelon – але вона більш, ніж гідна і дуже актуальна для нашого ринку. І так, історія триває.

Вгору