UAH
  • EUR
  • USD
Порівняння
Добавте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Магазин воротних систем та парканів під ключ №1 в Україні.
Графік роботи:

Пн-Пт 09.00 - 18.00

Сб 10.00 - 16.00

Київ, вул. Перемоги, 20

0
Мій кошик

Автоматика (привід) ROGER для розпашних воріт

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Ціна на – автоматику для розпашних воріт ROGER в Україні, Києві

Назва товару

Ціна

🔥 Пульт Roger E80 / ТХ52R

877 грн

🔰  Пульт Roger E80 / ТХ54R

1170 грн

🔥 Фотоелементи Roger R90 / F2ES

1546 грн

🔰 Світлодіодна сигнальна лампа Roger R92 / LED230

1671 грн

 

Автоматика для розпашних воріт Roger - вища ліга якості

Продуманість конструкції до самих дрібниць, кращі матеріали виготовлення, бездоганна якість виконання деталей і їх складання, інноваційність технологій - ось що перше спадає на думку, якщо згадують про пристрої італійської компанії ROGER TECHNOLOGY. І це все правда - за більш ніж 40 років свого існування продукція невеликої сімейної компанії братів Флоріану стала еталоном якості і високих технологій, що пропонує своїм клієнтам тільки найкраще. Такий собі Роллс-Ройс в світі воротних приводів. Фірма володіє 5 заводами у себе на батьківщині, з повним циклом виробництва, від розробки дизайну і конструкції та виточування самих звичайних шестерень, і до фінального складання всього пристрою. З усіх виробників, які принесли славу Італії як батьківщини кращих і найбільш технологічних приводів в світі, Roger стоїть на першому місці. І так - це не завжди дешева продукція. Але на те й існує преміум-клас. З усіма своїми перевагами у вигляді ідеальної якості і самий передових і високотехнологічних рішень.

Перебуваючи на вершині технологічної піраміди в своїй сфері, компанія звертає увагу на потреби всіх своїх клієнтів, незалежно від ринку. До речі, про ринки - продукція ROGER TECHNOLOGY представлена в більш ніж в 100 країнах, і зупинятися не збирається. Вся продукція, що надходить по білим каналам на ринок через розвинену партнерську мережу найбільш оптимально відповідає потребам місцевих покупців. А в адаптації своїх воротних пристроїв на той чи інший ринок фірма активно залучає провідних технічних фахівців, в тому числі і зі сфери монтажу та інтеграції, що дозволяє пропонувати кінцевому споживачеві найоптимальніший готовий продукт. І Україна тут не виняток - результатом співпраці представництва і фахівців даної сфери стала автоматика розпашних воріт Roger з воістину видатними технічними характеристиками та найвищої якості виконання, повністю пристосована під наші умови.

Автоматика для розпашних воріт Роджер - модельний ряд

Автоматизація розпашних воріт Roger представлена відразу в трьох варіантах конструктивного виконання, щоб кожен покупець міг знайти оптимальну для себе модель. В асортименті розпашних пристроїв ви знайдете:

  1. Лінійні приводи - як найпоширеніший і улюблений у нас тип автоматики.
  2. Важільні моделі - для воріт з великими стовпами і відкриттям стулок назовні.
  3. Модифікації з підземним розміщенням - для самого прихованого монтажу.

Кожен тип має свої переваги і особливості, і застосовується для різного типу завдань.

  • Лінійна розпашна автоматика Roger представлена кількома моделями, сама поширена т.зв. серія "двадцяток" - цілим модельним рядом розпашних приводів: M20, G20, R20 та H20. Кожна модифікація розрахована на роботу з воротами різної довжини і ваги. Із загальних особливостей варто виділити самогальмуючий редуктор, енкодер, постійно контролюючий стан полотна воріт, деталі приводних механізмів, виготовлені зі сталі та бронзи. Одна з цікавинок - все механічні елементи, рухомі і не дуже, не контактують з зовнішнім корпусом. Це забезпечує плавність і тишу роботи всього пристрою. Даний модельний ряд встановлюється на ворота з вагою стулок до 1200 кг. Для більш скромних воріт є відносно компактна MONO S4, з максимальною вагою стулки до 400 кг.
  • Важільні розпашні приводи Roger - дві модифікації - R23 і H23. Перший може оперувати зі стулками до 800 кг, другий - 300 кг. Несучий корпус виготовляється з алюмінію методом лиття під тиском. Всі рухомі деталі - штоки та шестерні - або міцна сталь, або бронза. Також в місцях упорів замість втулок і голчастих застосовані високоякісні шарикопідшипники. Монтажні пластини зі сталі 5 мм.
  • Модель для підземного розміщення R21. Завдяки великій кількості прокладок різного типу конструкція повністю водонепроникна. Якісні матеріали - фундаментний короб зі сталі (є варіанти виконання), корпус мотор-редуктора - титано-алюмінієвий сплав. Рухомі частини - бронза, загартована сталь. Навіть штатне кріплення - нержавіюча сталь.

Всі воротні механізми Roger оснащені системами ручного розблокування, що дозволяє при відсутності електроживлення користуватися воротами вручну. Персональні ключі йдуть в комплекті. Також в конструкції застосовуються захисні системи. Вся розпашна автоматика адаптована для роботи в кліматичній зоні нашої країни. І звичайно, є всі необхідні сертифікати.

Кращі матеріали, продумана конструкція, висока якість виконання, довговічність, технологічність та інноваційність - це ті властивості, якими володіє автоматика для розпашних воріт Roger, купити яку ви можете в нашому інтернет-магазині. Більш детальну інформацію вам нададуть наші консультанти.

Вгору